Akrep ve Başak Aşk uyumu

akrebasak001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
3
2
41
Akrep kadınyım. En çok aşığım Başak'tır. Akrep kadını ve Başak erkeği birlikte uyumu şanslı var mı?
Akrep ve Başak birlikte uyum nasıl oluyor? Başak ile akrep aşık oluyor mu? Sizce var mı? Varsanız anlatabilir misin?

Akrep burcu degilim ama erkek arkadasim basak burcu. Burclara pek bel baglamamakla beraber gözlemlerim sunlar. Basak burcu biraz ketumdur. Duygusal olmalarina ragmen sevgilerini dillendirmekten utanirlar ama hissetirirler davranislariyla. Mantik onlar icin ön plandadir. Fazla kisitlanmaktan hoslanmazlar. cinsel anlamda ise tutkulu ve sehvetlilerdir. Akrep burcu kiskanc bir burctur basak burcu bundan hoslanmayabilir baski altinda hissetmek istemez. En önemliside güven. KEsinlikle güven vermelisin karsindaki insana. Aklima gelen bunlar

Doğru söylüyorsun. Başak burcu olan bir erkeği hiçbiri bırakmadım ve 1 sene oldu.

anlamadim ki ne demek istedigini. Daha önce tanidigim bir basak erkegi ise cok elestirirdi biraz yüzeyseldi (dis görünüse önem verirdi kendi cok özeniyor sanki gibi :KK70:) ama acayip titizdi Suanki erkek arkadasim Allahtan elestiren ve yüzeysel biri degil :)

anlamadim ki ne demek istedigini. Daha önce tanidigim bir basak erkegi ise cok elestirirdi biraz yüzeyseldi (dis görünüse önem verirdi kendi cok özeniyor sanki gibi :KK70:) ama acayip titizdi Suanki erkek arkadasim Allahtan elestiren ve yüzeysel biri degil :)

Hııımmm. Başak burcu olan bir erkeği bana henüz ve uzun bakıyordu. Yanımda henüz geçti fakat biraz dokunuyordu. Neyse Burçları önemli değil

Başak burcu aşırı dıygusaldır sevgisini söylemekle yetinmez hissettirir de baskıyı vs pek sevmez ama kadını için göz yumabilir detaycı ve titizdirler yatakta ise duyguludur yine bencil olmazlar Akrep ise daha çok kafasına buyruk olur aşırı kıskançtır dengeyi tutturursanız güzel olur

X