Banyo Dekorasyonu Aksesuarlar

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.787
60
Müzik heryerde diyenlerdenseniz, banyoda tembellik ederken de müzik isterseniz bu radyo çok uygun doğrusu… Denizaltı formu bence gayet hoş olmuş …
rado-0215.jpg

Pinokyo Tuvalet Fırçası …

Buna da kim kıyıcak şimdi … O kadar tatlı ki, banyomuza neşe getirir

<H1>Küvet Tıkaçları &#8230;

Bu kadarı da olur mu arkadaşlar, bu kadar da tatlı olur mu bu ürünler
icon_smile.gif
Ben bayıldım, siz de küvette tembelliği sevenlerdenseniz, size hem işe yarar bir ürün hem de arkadaşlık yapabilecek bir ürün göstermek istiyorum, bu şirin küvet tıkaçlarını aslında biz bile yapabiliriz.. Bildiğiniz piyasada satılan dümdüz tıkaçlardan alıp uçlarına suda batmayan oyuncaklardan takabiliriz :KK66:Evet evet hemen yapıcam ben &#8230;.

Duvarlarınızda Papatya Askılar :KK70:

Bilirsiniz evlerimizde özellikle banyo ve yatak odalarımızda askılara duvarlara birşeyler asmak için deli gibi ihtiyaç duyarız, bu askılar da o görevi üstlenmiş ama çok şirin ve estetik olmakla diğerlerinden ayrılıyorlar, bu papatyaların arkaları çok kuvvetli yapıştırıcılarla hazırlanmış, üreticisinin söylediğine göre 0.5 ile 1 kg arasında ağırlık taşımayı garanti etmişler
icon_biggrin.gif

Sabun da Göze Hitab Etmeli

Bilirsiniz sabun evlerimizde en çok giden tüketim ürünlerinden birisidir, ama aynı zamanda onu görsel bir noktaya taşıyabilir,banyolarımızın en dekoratif objesi haline getirebiliriz, internetten baktığım üzere bir çok akla hayale gelmeyecek şekilde sabun var, meyveler, ayıcıklar,kalpler, neler neler, bu da adeta mum kadar işlenen bir sektör halini almış&#8230;

http://bp3.blogger.com/_r2Foprd9WpI/RtPiTTqVlCI/AAAAAAAAAGc/SyKJf5aS7nM/s1600-h/bath-1559.jpg
sihemtachouliusta.com

Son düzenleme:
ben de bu çiçek şeklindeki askılardan istiyorum, bahsettiğin sitede fiyat falan yok ya da nerede satıldığı hakkında bilgi, sadece tasarımlar var :KK43:

Son düzenleme:
X