Aktar'dan aldığım kilo aldırıcı..

garip_bir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
454
4
Arkadaşlar geçenlerde aktarın önünden geçiyordu. 8 Haftada 8 Kilo verin. diy bir yazı okudum.
Bende hemn girip bunun Kilo aldırıcısı yok mu ?Dedim.v
vrdedi.ve bana bir karışım verdi..
kesin aldırır mı dedim?
- Evet.kesin dedi bnde Aldm fiyatı 10 TL...
Şimd size onun iiçiindekileri yazyrum: (Akadaşlar benm klavye bzu tam basmıyor bazı hfrler eksikolbilir:KK43: )
İçindekler:
Tarçın Keçi boynuzu tozu yulaf unu soya unu kakao keten tohumu arı sütü polen bal kçi boynuz pkmezi..
arkadaşa ite bunlar var günde 3 defa tok karnına kullanılıyor..
1 yemek kaşığı bu ilaç değildir...
o yzdn adını verebilirim .diye umuyorum.'Ballı polenli Harnup' adı :))
eğer kansızsanız öncek aldırırımış :) Ben kansız dğilim oyüzen hemen aldırırmış. :) :KK52::KK52::KK52::KK52: sonuçları yazarmmm:)) şuanda 33 kiloyumboyum 160 :KK43: yaşı 15
bozuk klavyeeyle ancak bu kadr yazyorum. k akmyın arkdaşlar :KK43::KK50:

Son düzenleme:
tok karına içilen şey nasıl kilo aldırır ki ben yiyebilsem zaten alıyorum ama iştahım yok hiç bişey yiyemiyorum en iyisi o şurup acaip iştahımı açıyor benim uyku yaqpıyor ama zamanla uykuda yapmadı bende

bende bir ara almıştım benzer bir şey aktardan tadını beğenmemiştim hiç, benim aldığımın tadı çok kötüydü,içerken kırk takla atıyordum, hemen ardından su içerdim o tattan kurtulabilecekmişim gibi:KK50: sonuç bu kadar uğraşa rağmen hiç kilo alamamıştım :KK9:

bende çok zayıfım 19 yaşındayım 44 kiloyum.insanların söylediği şeyler çok canımı sıkıyr.nasıl alıcamıda bilmyiorum ltfen birisi yardmcı olsn.

Maleseef ki öyle arkadaşlar ://
o pis tadıda yanıma kar oldu saol aktarcı bayan!!
Yrüyen kemiğim.! 15 yşnda, 160 boynda 34 kilo :KK43: :KK58::KK59:

Arkadaşlar geçenlerde aktarın önünden geçiyordu. 8 Haftada 8 Kilo verin. diy bir yazı okudum.
Bende hemn girip bunun Kilo aldırıcısı yok mu ?Dedim.v
vrdedi.ve bana bir karışım verdi..
kesin aldırır mı dedim?
- Evet.kesin dedi bnde Aldm fiyatı 10 TL...
Şimd size onun iiçiindekileri yazyrum: (Akadaşlar benm klavye bzu tam basmıyor bazı hfrler eksikolbilir:KK43: )
İçindekler:
Tarçın Keçi boynuzu tozu yulaf unu soya unu kakao keten tohumu arı sütü polen bal kçi boynuz pkmezi..
arkadaşa ite bunlar var günde 3 defa tok karnına kullanılıyor..
1 yemek kaşığı bu ilaç değildir...
o yzdn adını verebilirim .diye umuyorum.'Ballı polenli Harnup' adı :))
eğer kansızsanız öncek aldırırımış :) Ben kansız dğilim oyüzen hemen aldırırmış. :) :KK52::KK52::KK52::KK52: sonuçları yazarmmm:)) şuanda 33 kiloyumboyum 160 :KK43: yaşı 15
bozuk klavyeeyle ancak bu kadr yazyorum. k akmyın arkdaşlar :KK43::KK50:[/QUOTg

aynı şeyden ben de kullandım bir faydası olmadı. ben bayağıdır akupunkturu araştırıyorum arkadaşlar ramazandan sonra ona başlayacağım çünkü bu yöntemle kilo alamayan yok denecek kadar az.

akupunktur konusunda çok iyi bir yere gitmelisin. özellikle daha önce deneyimlemiş kişilerin görüşleri önemli. keyifli günler..

aynı şeyden ben de kullandım bir faydası olmadı. ben bayağıdır akupunkturu araştırıyorum arkadaşlar ramazandan sonra ona başlayacağım çünkü bu yöntemle kilo alamayan yok denecek kadar az.

arkadaşım ben hiç duymadım biraz aydınlatır mısın? nasıl oluyor akupunkturla kilo alma, nerden araştırdın, kilo alanların görüşleri nedir? bilgilendirirsen sevinirim :KK71:

akupunktur konusunda çok iyi bir yere gitmelisin. özellikle daha önce deneyimlemiş kişilerin görüşleri önemli. keyifli günler..

araştırdım zaten aynı yere babam gitti daha önce yaklaşık 40 yıldır sigara içen adam 5 günde sigarayı bıraktı. denemekten zarar çıkmak akupunkturdan öleni duymadım :KK70:

arkadaşım ben hiç duymadım biraz aydınlatır mısın? nasıl oluyor akupunkturla kilo alma, nerden araştırdın, kilo alanların görüşleri nedir? bilgilendirirsen sevinirim :KK71:

daha çok zayıflayanları bulabilirsin internette fakat az da olsa kilo almak isteyenler de gitmiş. Ramazandan sonra gidip uzmanla konuşacağım ben mantık aynı nasıl kilo vermek için belirli noktalara işlem yapılıyorsa kilo alamayanlar için de mantık aynı. Kişinin strese karşı tepkisini değiştirip,iştahını daha da açıyormuş.ama ideceğiniz kişiyi çok iyi araştırın derim ben de :KK70:

X