Aldatildim mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cmrsl

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
49
0
Esimi beni aldattigini anlatirken duydum. Telefonla beni yanlislikla aradi ben actigimda olayi bi arkadasina anlatiyordu. " Bi sene onceydi otelde iki kadinla birlikte oldum. Evde hep ayni seyler ."diyerek . Hesaplasinca yalanladi hava atmak icin soyledim erkeklik meselesi filan diye . Sizce ne kadar dogru yapmis midir ? Aklim cok karisik . Is icin Ankaraya gitmisti o zman oldugunu soylemsi yani yer ve zaman belirtmesi beni kuskulandiriyor. Fikirleriniz nedir? Bu olayin dogrusunu ogrenmenin bir yolu da yok 😔

Esimi beni aldattigini anlatirken duydum. Telefonla beni yanlislikla aradi ben actigimda olayi bi arkadasina anlatiyordu. " Bi sene onceydi otelde iki kadinla birlikte oldum. Evde hep ayni seyler ."diyerek . Hesaplasinca yalanladi hava atmak icin soyledim erkeklik meselesi filan diye . Sizce ne kadar dogru yapmis midir ? Aklim cok karisik . Is icin Ankaraya gitmisti o zman oldugunu soylemsi yani yer ve zaman belirtmesi beni kuskulandiriyor. Fikirleriniz nedir? Bu olayin dogrusunu ogrenmenin bir yolu da yok 😔
Şerefsizlikle ne zamandan beri hava atıyorlar?🙄
Birde degil iki kadın igrenç adam.

Evli adam erkeklik taslamak icin (!) niye sizi asagiliyor?

Evli adam erkeklik taslamak icin (!) neden ev icinde cinsellik kalmadigini ima ediyormus?

Bence aldatilma kismindan daha cok esinizin karaktersiz olmasini dert etmelisiniz hanimefendi, olayin şokuyla muhtemelen idrak edemediginizi dusunuyorum. Belki aldatildiniz belki de aldatilmadiniz ama eşiniz cinsel hayatinin dedikodusunu yapan bir karaktersiz ama cok erkek!! Vay anasini ya uzun zamandir boylesini okumamistim.

Igrenc tek kelimeyle, Allah tez vakitte kurtarsin bu adamdan sizi.

Adam hem dedikodu yapiyor, iki kadinla takildim diye boburleniyor hem de bu sirada karisini rezil ediyor, yetmiyor karisini da salak yerine koyup "erkeklik tasladim" diyor.

Hayır yok. Resmen Allah tarafından yanlış aramışta öğrenmişsin. Telefonunda illa ki birşeyler vardır öğrenmek için inanmış gibi yapıp karıştır sonrada boşan.
Sadaka bile vermesi lazım ama konu sahibi duyduğuna pek memnun değil gibi 😁

Fiziksel olarak aldatmamis olması aldatmayı "erkeklik" olarak görmesine engel değil.
Yani aldatmamis olsa bile arkadaşına sizinle ilgili evde hep aynı şeyler diyen bir kocanız var.
Bu sekilde dusundugu icin defalarca ozur diledi zaten cogu kez kavgasini yaptik ayri kaldik yeminler etti cocuklarimiz var sanirim inanmak istedigim icin inandim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X