Aldatılıyor muyum?

İlk evlendigimizde yeni havluları bile kullanmiyordu, bekar evinden getirdiklerini kullanıyordu , yeni şeyleri sevmiyor, ama bu olaydan önce ruj getirdiğini hiç gormemistim

dediğim gibi eski eşya meraklısı belli ki ama böyle bile olsa can sıkıcı bi olay eşinin dediği gibi aldatma yoksa öyle kabul edeceksin yapacak birşey yok aşırı ileriyse tedavi olsun

ozaman bunda hastalik var canim ya. Hic yeni birsey almazmi? Belki rujuda buldu ve kullandi kullanilmis seviyorsa iste hastaligi varsa? Ruj dedigin ruj degilde dudaga bakim icin degilmi renksiz?
Hiç yeni birşey almaz normalde çok nadirdir, ne hikmetse geçenlerde bir mağazadan 3 boxer almış ve etiketleri koparılmış, şaşırdım bende kendine birşey almayan adam birden iç çamaşırı almış, etiketleri niye yok dedim yolda oynarken kopardım dedi, posetide baya burusuktu, ama iç çamaşırlari yeniydi plastik kısmı kalmış sadece,evet ruj dediğim renksiz koruyucu

dediğim gibi eski eşya meraklısı belli ki ama böyle bile olsa can sıkıcı bi olay eşinin dediği gibi aldatma yoksa öyle kabul edeceksin yapacak birşey yok aşırı ileriyse tedavi olsun
Tedavi olmuyor, geçmişte çok psikologa gittim dedi, şuan paramız yok olsa seni tedavi ettiririm dedi

ya bilmiyorum bosan derim ama yuva yikmak kolay... ama geri kazanmak zor. Takip etsene esini? Sen calisiyormusun? Calismiyorsan o ciktiginda git takip et nerede calisiyor misal ? Kimlerle takiliyo vs.
Çalışmıyorum, bazen yaptığı şeyleri masusta yaptığını düşünüyorum, benim illaki ceplerine bakacagimi biliyor

Giymedigi montun cebine koymasi birseyler cevirdigini acikliyor zaten

Bide geçen haftalarda şehir dışına çıkmıştı o biletleri hala atmamış bir tanesinin üzerine voila 02/03/2017 yazıp manza k.rengi yazmış bunu da soramiyorum artık bağıracak diye
O ney bence voila bir sac boyasi markasi k.rengi kahverenginin bi tonu sanirsam..bence evet esin seni aldatiyor dudak koruyucusu o kadina ait ...ya kocan kullanmak icin istedi sonra unuttu..yada o kadin dudagina surdugu icin onu hissedecek bir esyasini aldi ..belki sapikca gelebilir ama sevgilisinin dudagina degdigi icin esinde kendine surerek onu dusunmus olabilir..birde esin bosanmak konusunu bu kadar rahat soyluyorsa zaten o evlilik bitmis demektir..yakinda kokusu cikar..

O ney bence voila bir sac boyasi markasi k.rengi kahverenginin bi tonu sanirsam..bence evet esin seni aldatiyor dudak koruyucusu o kadina ait ...ya kocan kullanmak icin istedi sonra unuttu..yada o kadin dudagina surdugu icin onu hissedecek bir esyasini aldi ..belki sapikca gelebilir ama sevgilisinin dudagina degdigi icin esinde kendine surerek onu dusunmus olabilir..birde esin bosanmak konusunu bu kadar rahat soyluyorsa zaten o evlilik bitmis demektir..yakinda kokusu cikar..
konu ne bilemem belki adam gizli gay .

X