Aldatılmak mı?

esmalaylaylom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2023
23
-20
28
Birileryle dertleşmeye çok ihtiyacım var, hikayemizi anlatayım ilk önce bizim corona zamanlarında 2021 yılında özel davetle girilebilen bir uygulamada arkadaşlığımız oluştu. Ama cidden arkadaşlıktı. Her gece 3-4 kemik kadro arkadaşlarımızla oturup muhabbet ederdik sesli sohbet odalarında. Sonra tanıştıktan 8 ay sonra falan ben istanbula gittim bir seminer için. Yanımda götürdüğim arkadaşımlada onu yakıştırıyordum ama ikiside istemiyordu birbirini. Biz buluştuk iki gün bizi istanbulu gezdirdi. Sanki 40 yıllık bir samimiyet vardı aramızda. O zaman görüştüğüm biride vardı. Sonra ayrıldım kafa yağımız uymadığı için. Sonra ben istanbuldan döndüm. Bana her zamankinden farklı davrandı her gün mesaj atmaya kedisini atmaya başladı. Kendimi hep onunla konuşurken buluyordum. Biz hem böyle arkadaş hem flörtletşmeye başladık. Sana bir kitap göndericem önce sen oku altını çiz. Sonra ben okuyayım falan. Romantik filmler izlemek falan. Ama arkadaşız hala. Kimse bir adım atmıyor. Mezun oluyorum mezuniyetime falan gelmek istiyor. Sonra bu dönemde yazlığa gitti ve benden uzaklaşmaya başladı. Ben profiline giriyorum bir bakıyorum değişik kadınlar takip edilmeye başlanmış. Sonradan öğreniyorum ki tinder açmış ablasının kocası biz eskiden gençliğimizi yaşardık falan diyip bunları gaza getirmiş. Bende arkadaşımın fakeden buna bir oyun oynadım. Aynı gün 3 tane fake olduğu belli olmayan hesaptan istek attık. Sadece birine döndü. Döner dönmezde şey diye mesaj attı. Sana fake demeye gönlüm razı değil ama fake olucak kadar da güzelsin tarzı. Ben şok oldum. Hep ağır başlı zannederdim kendisini. Biz konuşmaya başladık fakeden. O sırada asla bana mesaj atmıyor. Ben bununla o gece değişik konuştum. Bir erkek işte neden daha önce bir şeyler yapmaz tarzı o da gaza geldi yattım kalktım falan demeye başladı. İşte eski sevgilisiyle yattığını falan. Sonra o gece onu ikna edip yarın buluşmaya çalıştım kabul etmez sanıp kabul etti. Tek gecelik ilişki falan onada ikna oldu yer falan bile ayarlayacaktı. Ben acıdım onu iptal ettim sadece buluşalım dedim. Epilasyon merkezinden beni al. Şık giyin şu tarz giyin diye emir verdim. Sabah gitmez sanıyordum asla inanmadım. Fakele dalga geçti falan sandım. Gitmişti.. foto atana kadar inanmadım. Kapıda bekliyorum diye attığında şok olmuştum. Sonra ben daha çok delirdim. Yukarı gelir misin param çıkışmadı seans fiyatları artmış dedim ona bile geldi. Ve orda anladı bana küfür etmeye falan başladı ben orada kim olduğumu söylemedim. Bu yaptığı yanına kar kalamazdı. Ben kendim olarak ondan hesap sormalıydım ama nasıl? Sonra aklıma arkadaşlarına bu mesajları ss atıp sanki bana da ssler gelmiş gibi yapmak geldi. Kızlara ssleri atmaya başladım. Bu daha ben kendime atmadan ortak grubumuza şey demeye başladı bizim bir düşman aile dostu vardı o beni fakeden kandırdı ben de onu dava etmek için bilerek öyle konuştum yalanı atmaya başladı. Ben iyice delirdim. Sonra dava edeceğini falan söyleyip duruyordu. Birazda korkuyla arayıp ben yaptım diye itiraf ettim. Şok oldu. O an utanç rezil hissetmesini iliklerimde hissetmiştim. Kendimi kötü hissetmem için benim seni sevdiğimi mi sandın falan dedi. Bağırıp duruyordu. Onunla dalga geçtim ağladım telefonda. Ona asla bunları yakıştırmıyordum. Dedi ki onların hiçbirini yapmadım. Kimseyle birlikte olmadım. O an gaza gelip atmış olabilirdi o kısmına inandım. Çünkü çok muhafazakar bir aileden geliyordu. Ama o gece fakeden bir kız gerçek olsaydı onunla birlikte olacağı ihtimali vardı. Niyet etmişti ki bir kere. Sonra her yerden engelledim onu. Uzun mesajlar yazıldı. Yaşadığım şehre gelindi kıpkuru kalmıştı zapzayıf sıkıntıdan. Ama midem bulanıyordu ondan. Kabul etmedim. Aradan aylar geçti aradı. Ben yine istemedim. İstanbulda yüksek lisans kazandım. Öğrenip dedi ki seni ben bırakayım bari. Bilmediğim için kabul ettim. Ve orada bana karşı tavırlarına falan bakıcaktım. Etrafımdaki herkes mesajları okuyup çok sınamışsın bu yazdıklarına böyle cevap vermeyecek bir erkek bile yok dünyada demeleri beni şkna etmişti. Zaten sevgili değildik. Ben sadec ekarakterine yakıştırmamamıştım. Sadakatini sevgiliyken görmek istedim biz sevgili olduk. Bana kendimi bebek gibi hissettirdi. Sanki ruh eşimi bulmuşum gibi. Gözlerime bakarken şuan senden içime bir şey aktı demeler. Hayatımda ilk defa böyle değişik şeyler hissediyorum demeler. Hiçbir zamanda şüpheye düşerek şeyler yapmadı yani telefonunu alıp bile incelemezdim, çok nadir. Zaten saklamazdı şifresini her şeyini bilirdim 1 yıl böyle geçti. Başlığımızdaki konuya gelelim. Hikayemi anlatmam gerekiyordu bunun için. Dün iş çıkışı ona evde kısır hamburger börek yoğurtlu meze yaptım. Yedikten sonrada boya yaparız diye çantama boyads attım. Sonrs otururken piknik yerinde komik birşeyler aç dedim. Alttads önerilen videolarda sonuna kadar izlenmiş bir şey vardı. Ali biçim mesut can tomay çok seviyordu biliyordum zaten 29 yaşında adam olmasına rağmen. Rus gacılarla soru cevap başlıklı bunu da yarısına kadar izlemişti. Diğeride rus gacıları kütlettikti. Ben sayfadaki diğer şeyleride izliyorum dedi baktım evet diğer videolardan da hafif hafif izlenenler vardı. Ama yani sevgilisi olan bir adam rus gacılı dekolteli videoyu niye izliyor ordaki espriyide görmedin burda morslim bozuldu. Bende telefonun ver inceliceö dedim. Her yere baktım hiçbir şey yoktu aramalarında, sonra Facebook sayfasına hiç bakmamıştım. Ordaki aramalara bir girdim ne göreyim altlarda kız isimleri tek tük. Babamıda aramıştı. Hep ara ara. Sonra biraz saha aşağılarda ard arda 8 kız falan profili gözüküyor isimler aranmamış ama tıklanan profiller sanırım. Kafamdan kaynar sular döküldü sanırım. Profillere girdim baktım fake gibi emo kızlı fotolar en son 2015 te foto stmış falan bazıları. Sonra en sonda bir tanesi 10 bin takipçili makyajlı link bırakmış tek gecelik ilişki için diye sayfasına. Ben çıldırdım. Bunlar neden burda diyorum bilmiyorum diyor. Suratıma bakıyor. Bir açıklaması bile yok ben delirdim. Telefonunu kırıcam dedim. Şak diye aldı elimden. Cebine soktu telefonu kırıcam diye korktu vallahide kırıcaktım. Arabay gidiyoruz orda vercem dedi. Gelmicem diyip tabakları toplamaya başladığını görünce tabakları kırmaya başladım. Yere atıp. Yoğurtlu mezeyide kafasından aşağı döktüm. Şaka mı bu şaka bu diye sayıklıyordum. Kolumdan tutup sarılmaya falan çalışıyordu. Sonra ağlıuordu bende ağlıyordum. Ben hala soruyorken boşluğuma denk geldi dedi. Beynimden aşağı kaynar sular yine döküldü. Yani bana deseki bu tarz sapık profiller bana istek atmış bende bunlar kim diye baktım o yüzden çıkıuor falan yok ama hiçbir açıklaması yok. Ben zorla çantamıda alıp gittim yanından. Piknik alanının otoparkında iş arabasını gördüm. Hıncımı çıkarmam lazımdı. İlk önce anahtarla çizmeyi düşünmüştüm ama baktim yoktu. İki tane aynasına tekmeler attım kırdım. Delirmiştim. Asla bana karşı yükselmedi. Bu yaptıklarımı türkiyede herhangi bir adama yapsaydım belki oda bana şiddet uygulamaya çalışırdı ama o konuda en azından şanslıydım. Ben yine gittim yine peşimden geldi bırakmıyordu beni. Seni seviyorum ben seni aldatmadım. Biriyle konışmuşum yatmışım gibi davranma yeminler ediyor birileryle konuşmadım diye. Niy enaktın diyorum bir açıklama yok. Bakamazsın diyip ağlıyorum. O ağlıyor. Böyle bir delirme anları oldu. Hep kendimi sakladığım bir kez aşık olucam o da kocam olucak dediğim sınırlarımın olduğu ben bir tek ona yenilmiştim. Evlenicez her şey harika olucak sanmıştım. Bu olayı arkadaşlarıma anlattığımda benim hal ve haraketlerimi çok fazla buldular. Çocuk bir şey yapmamış ki gibi. Ama bizim ilişkimiz güvensizlikle başladı ben bunu kaldıramadım işte. Evlenince ben uyduğumda şüphem kalmayacağı biri istiyordum. Bu açıklaması olmayan şey beni hep şüpheye düşürecekti. O kadar inanmıştım ki beni öyle güzel sevdiğine maddi manevi bana her şey olmuştu. Kızçeler sizce ne yapmalıyım? Aşırı mı gitmişim. Ne yapacağımı inanın bilmiyorum.

Çok özür dilerim okurken içim kıyıldı. Hani kurgusu vasat kitaplar vardır ya okurken sonunu tahmin edersiniz, aynı öyle, siz nasıl tahmin edemediniz de aşık oldum diyorsunuz bu adam için?
Ben onu ve ailesinin muhafazakarlığını biliyordum. Zaten o etkilemişti beni. Bunlar olunca zaten sevgili değildik ve çok zorladım fakeden dedim. Sevgiliyken ona şans vermek istedim ve Allahtan korkusu olup bana bunları tekrar yaşatmayacağını düşündüm. Yakın arkadaşlarım şuan şey diyor bu benim ilişkimde olsa kızılır ama ayrılınmaz. Bu yaptıkların çok aşırı sen iyi değilsin falan. Ama en başından sağlıklı bir şekilde başlamadı ki ilişkimiz.. başlasaydı bende bu kadar sinir krizi geçirmezdim sanırım

Allah adamı sizden kurtarsın.
Niçin öyle dediniz. Beni tutmaya çalışırken yanlışlıkla çeneme vurdu beynimden sarsılmış gibi oldum. Başımı falan tutamadım. Çantama su falan var mı diye baktı. Su yerine boya kalemlerini görünce( birlikte çizim yaparız diye getirmiştim) hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı seni haketmiyorum diye. Siz onun bu konuda masum olduğuna beni şüpheye düşürmediğini mi düşünüyorsunuz

Evet bence de fazla hareketleriniz ne gerek var bunca taşkınlığa. Görüşmeyi tamamiyle kesin sessizce bu daha çok can acıtır. Bir vedayı bile hak etmedim dercesine..
O an kendimi tanıyamacak haldeydim. Zaten psikolojik olarak kötü bir ailede büyütüldüm. Ona hep derdim evlenirsek bile psikolojik tedavi alıp dingin güzel bir evlilik sürdürmek istiyorum. Annem ve babam gibi değil. Ne güzel yazmışızsınız. Keşke asil kalabilseydim… bu kadar delirmeseydim

Niçin öyle dediniz. Beni tutmaya çalışırken yanlışlıkla çeneme vurdu beynimden sarsılmış gibi oldum. Başımı falan tutamadım. Çantama su falan var mı diye baktı. Su yerine boya kalemlerini görünce( birlikte çizim yaparız diye getirmiştim) hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı seni haketmiyorum diye. Siz onun bu konuda masum olduğuna beni şüpheye düşürmediğini mi düşünüyorsunuz
Böyle ilişki olmaz diyorum. Fake hesapla test etmeler, birilerine baktı diye ayılıp bayılmalar. Gereksiz dram kasmalar. Gören de üç çocukla aldatıldınız adam ortada bıraktı gitti sanacak.

Gerçi böyle saçma bir şeye oturup ağlayan adamın da ruh sağlığı yerinde değildir.

Böyle ilişki olmaz diyorum. Fake hesapla test etmeler, birilerine baktı diye ayılıp bayılmalar. Gereksiz dram kasmalar. Gören de üç çocukla aldatıldınız adam ortada bıraktı gitti sanacak.

Gerçi böyle saçma bir şeye oturup ağlayan adamın da ruh sağlığı yerinde değildir.
Fake hesapla test ettiğimde sevgilim değildi. Arkadaşımdı. İlişkideyken bu toksikliği asla yapmadım.

Fake hesapla test ettiğimde sevgilim değildi. Arkadaşımdı. İlişkideyken bu toksikliği asla yapmadım.
Zaten sevgiliniz bile olmayan birine bunu yapmanız çok daha garip, çok daha büyük problem. Adam aklı başında biri olsaydı o olaydan sonra arkasına bakmadan kaçması gerekirdi. Sizinle ilişkiye başlayarak şu yaşadıklarını hak etmiş.

Ben ne okudum ya… Bacim bence once bir psikolojik destek almayi dusunun. Cok asiri hareketleriniz var. Anlatim biciminizden, detaylari verisinizden bile histeri krizleri akiyor. Adami da salin gitsin
Daha kötü. Arkadaşınızı neden test etme gereği duydunuz ki?
Benimle flörtleşiyordu. Yazlıktan döndüğünde onunla konuşup konuşmamam için benim için uygun mu diye sadece istek attırdım. İsteği atar atmaz 30 dk sonra ilk mesajı atıp konuşmak isteyen oydu. Yani ben bir adım attıysam o da iki adım attı. Bir gece de olaylar buna evrildi. Ben sizlerden sadece şeyi soruyorum. Burda sizce bir artniyet var mı siz olsanız uzak durur musunuz? Arkadaşlarım kafamı karıştırdı

Bile bile lades demek sevgili olmanız. Ayrıca yaptıklarınızı hiç normal bulmadım, öfke kontrolü konusunda destek almalısınız gibi

Ben ne okudum ya… Bacim bence once bir psikolojik destek almayi dusunun. Cok asiri hareketleriniz var. Anlatim biciminizden, detaylari verisinizden bile histeri krizleri akiyor. Adami da salin gitsin.
Kimse bu durumda olmayı istemez, bende hareketlerimin duygularımın normal olmasını çok isterdim ama tamamen büyütülme tarzıyla neler yaşadığımı bilseniz yine iyi idare etmişsiniz hanımefendi dersiniz. Ben sizlerden psikolojik tanı değil sizce artniyet var mı siz olsanız bu tarz bir durumda uzaklaşır mısınız onu merak edip sormuştum. Benim anlattığım kadarını bilip beni linçlemeniz kalp kırıcı

Benimle flörtleşiyordu. Yazlıktan döndüğünde onunla konuşup konuşmamam için benim için uygun mu diye sadece istek attırdım. İsteği atar atmaz 30 dk sonra ilk mesajı atıp konuşmak isteyen oydu. Yani ben bir adım attıysam o da iki adım attı. Bir gece de olaylar buna evrildi. Ben sizlerden sadece şeyi soruyorum. Burda sizce bir artniyet var mı siz olsanız uzak durur musunuz? Arkadaşlarım kafamı karıştırdı
İlişkiye başlama nedeniniz de arkadaşlarınızmış. Arkadaşlarınızın etkisinde fazla kalıyorsunuz bence. Hayat sizin hayatınız, size göre yanlışsa bitirin doğruysa devam edin, arkadaşlarınız çekmiyor bunları siz çekiyorsunuz sürekli onlardan fikir almayın

İlişkiye başlama nedeniniz de arkadaşlarınızmış. Arkadaşlarınızın etkisinde fazla kalıyorsunuz bence. Hayat sizin hayatınız, size göre yanlışsa bitirin doğruysa devam edin, arkadaşlarınız çekmiyor bunları siz çekiyorsunuz sürekli onlardan fikir almayın
Haklısınız teşekkür ederim, hikayemi dinleyip vaktinizi harcadığınız için

Kimse bu durumda olmayı istemez, bende hareketlerimin duygularımın normal olmasını çok isterdim ama tamamen büyütülme tarzıyla neler yaşadığımı bilseniz yine iyi idare etmişsiniz hanımefendi dersiniz. Ben sizlerden psikolojik tanı değil sizce artniyet var mı siz olsanız bu tarz bir durumda uzaklaşır mısınız onu merak edip sormuştum. Benim anlattığım kadarını bilip beni linçlemeniz kalp kırıcı
Canim arkadasim, ben sizi kirmak istemiyorum. Kirdiysam ozur dilerim ama cidden sagliksiz bir durum var ortada basindan sonuna, giris gelisme sonuc hepsi sikintili, linclemek degil niyetim ama farkina varin istedim disaridan nasil gorundugunun. Ben olsam en basindan bu adamla sevgili olmazdim. Olmussam da bitirirdim, ve anlattiginiz kadariyla da yine soyluyorum, salin adami gitsin, cok daha saglikli mutlu iliskiler yasayabilirsiniz.

X