aldatılmak üzerine

Lorentz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2014
2.058
3.422
brad pitt'i tanırsınız. şu yakışıklı çocuk. jenniffer annistonu angelina jolie için aldatmıştı. sonra da jenniferi bi kalemde silip atmış, angelina jolie ile evlenmişti. jennifer kendini toparlayamadı uzun yıllar. hep öfkeliydim bradd pite bu yüzden.

her neyse bitmemişti bence jennifer ile olanlar. son aldığım duyumlara göre angelina 'dan ayrılan bradd jenniferla mesajlaşmaya başlamış...

velhasıl kelam

ortada bitirilmedik bir aşk varsa gün gelir insanın beynini yer ve bitirmek için yeniden başlamak gerekir. bence bradd jenniferla yeniden başlayacak ve ilişkiyi tamamlayıp ayrı ayrı yollarına devam edecekler.

aldatılan kadnların çektiği acıyı tahmin edebiliyorum. yarım bırakılmış bütün aşklar acı verir.

bilemedim iki gündür bunu düşünüyorum

bayanpukina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2016
898
691
aralarındaki şey aşk olsaydı aldatmazdı kızı yıllar once, erkekler aldatıyor keyfıne bakıyor bızde oturup acı cekıyoruz ben 10 gundur yedıgımı ıctıgımı bılmıyorum resmen, onların hep keyfı yerınde, ayrıva jennıferda az gurur varsa mesajlaşmıyordur ınsallah söyle aptallık etmesın gene aldatılır

kendinehas

Kadrolu Cadı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
11.175
31.429
Herkesin sonu aynı olmaz.
Yaşanılanlar farklıdır.
Sonun öyle olmazsa diye ,diyorum,üzülme.

TamBirRabia

"Şansı'na Münhasır Üye"
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mart 2016
2.755
11.797
26
Konu sahibinin başkalarının derdiyle dağlanıp konu açmasına mı üzüleyim, brad'in gönül dertlerine mi bilemedim :işsiz:
Zor. Çok zor. :işsiz:

Lorentz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2014
2.058
3.422
öyle dertsiz değilim sadece kafamı dağıtmaya çalışıyorum :rolleyes:

cherrylady26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2016
599
934
sanmıyorum barışsınlar , bu sadece jenniferın içinde bitmemiş olan kırgınlığını gidermesi içini soğutabilmesi için yaptığı bir davranış bence. o kadar aptal olmadığını umuyorum (!)

umuda_yolculuk2005

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
1.683
5.140
35
eyy yumurtaya can veren allahım,
konu sahibi kadar derdim olaydı nolurduuuuu..

sanane bradden pitten, ancelindan, jenifirdan, ( isimleri yalnış yazmış olabilirim :KK70: sinirden )
piffff:rolleyes::confused: