Aldatılmanın en acı hali..

Zaten ne olduysa oğluşum ağam paşam tavırlarından oldu.Çok kadınla olmayı başarı sanan bi zihniyet.beni piyon gibi kullanmış.Yalnız bu adam ben o kanıtları sakladım diye bana dava açmayı düşünmüş.özel hayatını şantajdan.Kavga ettiğimizde yaptıklarını herkese anlatıcam dedim diye...Ve ona konuştuğun kızlarada ulaşağım o attıkları çıplak fotoları evli adama nasıl atmışlar bilsinler dediğimde bana hapse girersin o fotoları tutup yayamazsın sen demişti.Korkulacak derecede fena
Zaten ne olduysa oğluşum ağam paşam tavırlarından oldu.Çok kadınla olmayı başarı sanan bi zihniyet.beni piyon gibi kullanmış.Yalnız bu adam ben o kanıtları sakladım diye bana dava açmayı düşünmüş.özel hayatını şantajdan.Kavga ettiğimizde yaptıklarını herkese anlatıcam dedim diye...Ve ona konuştuğun kızlarada ulaşağım o attıkları çıplak fotoları evli adama nasıl atmışlar bilsinler dediğimde bana hapse girersin o fotoları tutup yayamazsın sen demişti.Korkulacak derecede fena bir insan
Ha
Hanımefendi, yaşadığınız şeylere çok ama çok üzüldüm. Benim bildiğim kadarıyla birinin sizi aldattığını ispatlamak veri saklamak , gizli kayıtlar vs almak artık suç değil. Bunu bi araştırın derim

X