aldatilmisim ve kinim öfkem gecmiyo yarin onu rezil etmeyi planliyorum ?

Aeprenses

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
161
68
26
4 yilimi veridgim nisanlim benimleyken periscope ve twitter hesabi acmis ordan kizlari takip etmis kendi kuzenimi bile ve pavyon videolari paylasmis . bende bunu ayrildiktan sonra gordum ayrilirken suclu beni gostermisti bi kac mesaj attim ve iyi bi kufur edince seni 5 yil kullandigima say dedi aldatmadin benim degil fln dedi ama benim icim sogumadi yarin evine gidip o uyurken girip okkali bir tokat atip yzuune tukurup gitmek istiyorum yengesi ve abisiyle kaliyo bu arada icim nasil soguyacak suan onu öldürmek istiyorum ? biz birlikt olmustuk kizlar ve bana seni aldatmadim ama cok altima yatirdim 4 senedir kullandigima say dedi .

Son düzenleme:
4 yilimi veridgim nisanlim benimleyken periscope ve twitter hesabi acmis ordan kizlari takip etmis kendi kuzenimi bile ve pavyon videolari paylasmis . bende bunu ayrildiktan sonra gordum ayrilirken suclu beni gostermisti bi kac mesaj attim ve iyi bi kufur edince seni 5 yil kullandigima say dedi aldatmadin benim degil fln dedi ama benim icim sogumadi yarin evine gidip o uyurken girip okkali bir tokat atip yzuune tukurup gitmek istiyorum yengesi ve abisiyle kaliyo bu arada icim nasil soguyacak suan onu öldürmek istiyorum ?
Bosver ne hali varsa gorsun. Allaha havale et. Ya evli ve cocukluyken aldatsaydi. Kurtulmussun iste boyle bir pislikten.

hişşt sakin :KK12:evet çok sinir bozucu bi durum ama yüzüne tükürmenden hakaretten anlaması için adam olması lazım karşında...sen bunu yapınca daha da üzecek sinirlendirecek bi kelam eder daha da üzülürsün...bu defter kapanmış açma tekrar,şükret ki direkten dönmüşsün ya evlenseydin?ve sakın güvensizlik de oluşmasın erkeklere ,emin ol sadık,mükemmel adamlar var ve bi tanesiyle karşılaşırsın...

Hiç üstüne sıçratma bence.böyle densizlerin sağı solu belli olmaz.oda sinirle sana bi tokat atsa dahada hırslanıp üzülceksin boşver Allah'ından bulsun

Yüzüne kezzap at :)) şaka şaka adam karaktersizmiş boşver dicem ama boşvermezsin ben olsam ben de bişvermezdim. Bana boyle kazık atan biri olmustu. Sahte bi face adresi acip fransiz cok guzel bi kizin fotosunu koyup isletmistim. Bulusma yerine cagirip kendim gitmedim.2 saat beklettim sonra da annem seni begenmedi ve gelmeme izin vermedi demistim :KK70: cok eglenceliydi icim sogumustu baya :d

4 yilimi veridgim nisanlim benimleyken periscope ve twitter hesabi acmis ordan kizlari takip etmis kendi kuzenimi bile ve pavyon videolari paylasmis . bende bunu ayrildiktan sonra gordum ayrilirken suclu beni gostermisti bi kac mesaj attim ve iyi bi kufur edince seni 5 yil kullandigima say dedi aldatmadin benim degil fln dedi ama benim icim sogumadi yarin evine gidip o uyurken girip okkali bir tokat atip yzuune tukurup gitmek istiyorum yengesi ve abisiyle kaliyo bu arada icim nasil soguyacak suan onu öldürmek istiyorum ?
bu aldatma degil ki ????

aslında yuzunu gordukce ve kavga ettikce daha fazla canın yanıcak ...

4 yilimi veridgim nisanlim benimleyken periscope ve twitter hesabi acmis ordan kizlari takip etmis kendi kuzenimi bile ve pavyon videolari paylasmis . bende bunu ayrildiktan sonra gordum ayrilirken suclu beni gostermisti bi kac mesaj attim ve iyi bi kufur edince seni 5 yil kullandigima say dedi aldatmadin benim degil fln dedi ama benim icim sogumadi yarin evine gidip o uyurken girip okkali bir tokat atip yzuune tukurup gitmek istiyorum yengesi ve abisiyle kaliyo bu arada icim nasil soguyacak suan onu öldürmek istiyorum ? biz birlikt olmustuk kizlar ve bana seni aldatmadim ama cok altima yatirdim 4 senedir kullandigima say dedi .
Allaha birak onun adaletine güven bekle ve gör

AA lafa bak :oha: kurtulmussun arkadaşım , çok pis bir insanmış. Şimdi sen ona tokat atacaksın rezil olacak diye düşünüyorsun ama , onun ailesi bunu belki de tolere edebilecek bir aile. Ben seni aldattığı için onun yüzüne tukureceklerini falan sanmıyorum. Aksine o hödük karşılık verebilir ,şiddet görebilirsin. Tenhada kistirsan neyse ama ev çok tehlikeli. Ben dövdüm eski sevgilimi , beni aldattığını öğrenince. o karşılık veremedi , ancak içim de soğumadi. Hala lanet okurum arkasından. Nefreti kalır da acısı falan kalmıyor merak etme geçiyor hepsi :hamarat:

bende dövmek istiyorum cagirsam gelmez eve gidemem sokakta gorusemem bisey yapsam bana vurur zaten iyice igrenclesti nefret ettim igrendim ölsün istiyorum .
altima yatirdim mi dedi ? oha bazukayla saldirma sebebi

AA lafa bak :oha: kurtulmussun arkadaşım , çok pis bir insanmış. Şimdi sen ona tokat atacaksın rezil olacak diye düşünüyorsun ama , onun ailesi bunu belki de tolere edebilecek bir aile. Ben seni aldattığı için onun yüzüne tukureceklerini falan sanmıyorum. Aksine o hödük karşılık verebilir ,şiddet görebilirsin. Tenhada kistirsan neyse ama ev çok tehlikeli. Ben dövdüm eski sevgilimi , beni aldattığını öğrenince. o karşılık veremedi , ancak içim de soğumadi. Hala lanet okurum arkasından. Nefreti kalır da acısı falan kalmıyor merak etme geçiyor hepsi :hamarat:

Hiiiç uğraşma derim o cümleyi kurabilecek kadar adiyse ailene de duyurmaya çalışabilir,ya da tokatına karşılık verebilir..

İğrenç, iğrenç, iğğğğğreennçç ötesi biri. Şu laftan sonra içiniz soğuyabilir bence bu kadar iğrenç bir adamı sevdiğiniz, değer verdiğiniz için. Bir daha asla iletişime geçmeyin, rezil. Kurtulduğunuza şükredin.

X