Aldatma

Hepsi ekran gotunsu ve vıedo sahıtlerımde var onu onla goren
Allah belasını versin böyle adamlarin,evinde bebeğin var,karın var bı sıcak yuvan,ne pislik yemeye gidiyorsun,tabi evli olunca onlarınki imkansiz aşk Ya şimdi tatlı geliyor,inslh siz bosaninca o kızda tekmeyi basar,serefsiz haysiyetsiz pislik

Selam ben bundan 3 ay once yazmıstım belkı hatırlarsınız esımle tartısıyoruz yenı dogum yaptım fıtness gıdıyor neyım demıstım herkez haklıymıs esım aldatıyormus benı cınsel anlamda daha ılerlememısler ama her neyse ben 2 kere o kızla gorustunu konustugunu yakaladım ve afetım ılkınde kız evlı oldugunu bılmıyorsum o konusmayı kesmıs ama sonra ben yakaladıktan 1 ay sonra gerı konustular bunda kızda evlı oldugunu cocuklu oldugunu bılıyordu ve 1 hafta konustuktan sonra ben yakalyınca aıleden bırırlerıne dedım gerı kopardılar baglarını sozler verırldı aıleden bırılerı gırdı araya ve afetım ve bugun tekrar yakladım yalan soyleyıp gıttıgını onla bulustugunu neyım hep yakaladım haberı yok yaklandıfgından suan sesımı cıkarmadan delıl topluycam selfılerı mesajlar ses kayıtları elımde var bunda daha acele davranmadım ve sustum suanlık ne yapmalıyım suan kızım 7 aylık bosnamak ıstıyorum cunku ben dısarı ızın vermeyınce agzıma edıyor hakaretlerı bıtmıyor nıye cekeyım boyle bırını 2 kez sans vermısım daha ne yapayım yoruldum kendı pıskolojım bozulcak boylece artık nasıl bı yol ızleyım yardımcı olun bana :KK43:
Kocanız aldatma arsizligina yakalanmış umarım bir önce ondan kurtulursunuz buda ders ollsun size bir kez yapan hep yapar diye bir laf var unutmayın hayatınızın merkezinde olsun

X