Aldattığını kocasına söylemelimiyiz.

Ben olsam kendimi belli etmeyecek şekilde kanıtları gönderirim adama. Arkadaşınız güzel bir evliliği olduğunu düşünürken aldatıldı. Karşıdaki kişi aynı durumda şu an bence anonim şekilde paylaşsın.
Adam kadını öldürse sorumluluk alır mıydınız, ve olayın dışındayken bir de

Benim babam dümdüz devlet memuruydu yav 😂 kullanamam 🥺

Ben de öyle emin emin konulunca hukukçu sandım. Ama bozdu bozdu bozdu. Daha ne kadar bozar dedim. Bozdu. Ata mesleğini kendi mesleği olarak benimsemiş meğerse.
Bundan sonra ben de sağlık köşesinde ilaç önereceğim gelene geçene. Göz altı morluğunuz mu var? Çat diye basur kremi adı vericem. Bu nedir yahu? Böyle böyle deliriyor insan herhalde

Hanımlar merhaba. Kafamı kurcalayan bi konu var sizlere danışmak istedim. Benim bi arkadaşım var iş arkadaşım. Çok severim kendisini. Kendisi çok iyi bi insan. Yakın zamanda eşinden boşandı. O dönemde doğum izninde olduğu için fazla görüşemedik ve boşandıktan sonra öğrendik. Zaten çok hızlı gelişip boşanmış. Boşanmasının sebebi ihanet. Eşi arkadaşımı aldattı. İkisininde ikinci evliliği. Bu evliliğindende bi çocuğu oldu daha çok küçük. Şimdi geleyim asıl soruma. Adamın arkadaşımı aldattığı kadın evli. Onunda bi çocuğu var. Ama arkadaşım kadının eşine söylememiş bu durumu. Elinde bi sürü kanıt var. Otel kayıtlar vs. Ben biraz keşke söyleseydin falan dedim. Oda emin olamadı bi yanı söylemek istiyor bi yanı cesaret edemiyor gibi. Bende fazla baskı yapamadım bir şey olurda vicdan azabı çekerim diye. Kendimde eşimden ihanet sebebi ile boşandım belki o yüzden arkadaşım bu kadar üzgünken o kadının hiç bir şey olmamış gibi gününü gün etmesine çok sinir oldum. siz olsanız napardınız. Hangisi doğru emin olamıyorum. Kadının eşini fotoğraftan gördüm çok temiz yüzlü iyi bir insana benziyor. Belki kadını affedebilir. Başına iş mi alır söylerse. Fikirlerinizi merak ediyorumvana

Ne kadar boş vaktiniz varmış gerçekten, sizene elalemin ihanet olaylarından bırakın insanlar ne yaşıyorsa yaşasın. Kocasına deseniz ne olacak adam çekse kadını vursa ne yapacaksınız? Karı koca arasına girilmez diye boşuna dememişler kadın yakalanmamış demek ki yada kocası yakaladı ama sineye çekti bilemezsiniz tutup iftira atıyosun sanane karımdan diye sizede ağız burun dalabilir. Bunları görmedik mi ? gördük.
Hele yorumlarda “pislik” zehirlenmesi yaşadım ne doğrucu davutmuşsunuz arkadaş sizene yahu. Böyle her ota muhalefet insanların sonu hiç iyi olmuyor er yada geç o çamur ele bulaşıyor.

Ama aldatılan ben olursam açıkçası öyle aman kadına ne olacak şimdi diye vicdan yapacak bir insan olmadığımı biliyorum

Başkasının ilişkisine karışmam. Banane. İster söyler adama ister söylemez.
Ama kendim olsam ay kadını kocası öldürür diye söylememezlik yapmam. Direkt söylerim. Hiç döver mi vs umurunda olmazdı.

Gözünüzü seveyim babalarınızın annelerinizin meslekleriyle bilirkişilik yapmayın. 2 farklı üniversiteden medeni hukuk dahil 8 tane hukuk dersi aldım, uzlaştırmacılık eğitimi alıp sınavını geçtim, pasifte tutuyorum şu an yapmak istemediğim için, ben bu kadar kesin konuşmuyorum. Gelir bir boşanma avukatı, aile mahkemesi hakimi şu yorumu yapar amenna susarım otururum ama babam avukat diye de hukuki yorum yapılmaz yahu 😂😂😂

Bahsettiğiniz olayda akratılan paralar var, galeriye birlikte giren insanlar var. İşin ucunda para var ki bu kadar uğraşılmış. Sevişmek için yarım saat aynı eve ya da aynı odaya girecek ve yakalanmayacak bir yol çok kolay bulunur. Yeter ki insan ist

Hukuk ile ilgim ve hukuk bilgim babamın mesleğinden ibaret değil. Ondan da çok şey öğrendim ama kendi mesleğimde mahkemelerde bilir kişi olarak rapor düzenleme yetkisine sahibim. Çok uzak olduğum bir konu değil yani.

Son düzenleme:
Hanımlar merhaba. Kafamı kurcalayan bi konu var sizlere danışmak istedim. Benim bi arkadaşım var iş arkadaşım. Çok severim kendisini. Kendisi çok iyi bi insan. Yakın zamanda eşinden boşandı. O dönemde doğum izninde olduğu için fazla görüşemedik ve boşandıktan sonra öğrendik. Zaten çok hızlı gelişip boşanmış. Boşanmasının sebebi ihanet. Eşi arkadaşımı aldattı. İkisininde ikinci evliliği. Bu evliliğindende bi çocuğu oldu daha çok küçük. Şimdi geleyim asıl soruma. Adamın arkadaşımı aldattığı kadın evli. Onunda bi çocuğu var. Ama arkadaşım kadının eşine söylememiş bu durumu. Elinde bi sürü kanıt var. Otel kayıtlar vs. Ben biraz keşke söyleseydin falan dedim. Oda emin olamadı bi yanı söylemek istiyor bi yanı cesaret edemiyor gibi. Bende fazla baskı yapamadım bir şey olurda vicdan azabı çekerim diye. Kendimde eşimden ihanet sebebi ile boşandım belki o yüzden arkadaşım bu kadar üzgünken o kadının hiç bir şey olmamış gibi gününü gün etmesine çok sinir oldum. siz olsanız napardınız. Hangisi doğru emin olamıyorum. Kadının eşini fotoğraftan gördüm çok temiz yüzlü iyi bir insana benziyor. Belki kadını affedebilir. Başına iş mi alır söylerse. Fikirlerinizi merak ediyorum.
Ben olsam söylemem.Çok korkardım .Konu ihanet olunca kimin ne yapacağı belli olmaz.Hadi bir kadın cinayeti işlendi neden ben sebep olayım.Kaldı ki bana göre öfkelenilecek kişi karşı taraf olmamalı .Arkadaşınız, kocası onu aldattığı için mutsuz o kadınla aldattığı için değil.O olmazdı başka biri olurdu sonuçta sadık olmayan kocası.

Hanımlar merhaba. Kafamı kurcalayan bi konu var sizlere danışmak istedim. Benim bi arkadaşım var iş arkadaşım. Çok severim kendisini. Kendisi çok iyi bi insan. Yakın zamanda eşinden boşandı. O dönemde doğum izninde olduğu için fazla görüşemedik ve boşandıktan sonra öğrendik. Zaten çok hızlı gelişip boşanmış. Boşanmasının sebebi ihanet. Eşi arkadaşımı aldattı. İkisininde ikinci evliliği. Bu evliliğindende bi çocuğu oldu daha çok küçük. Şimdi geleyim asıl soruma. Adamın arkadaşımı aldattığı kadın evli. Onunda bi çocuğu var. Ama arkadaşım kadının eşine söylememiş bu durumu. Elinde bi sürü kanıt var. Otel kayıtlar vs. Ben biraz keşke söyleseydin falan dedim. Oda emin olamadı bi yanı söylemek istiyor bi yanı cesaret edemiyor gibi. Bende fazla baskı yapamadım bir şey olurda vicdan azabı çekerim diye. Kendimde eşimden ihanet sebebi ile boşandım belki o yüzden arkadaşım bu kadar üzgünken o kadının hiç bir şey olmamış gibi gününü gün etmesine çok sinir oldum. siz olsanız napardınız. Hangisi doğru emin olamıyorum. Kadının eşini fotoğraftan gördüm çok temiz yüzlü iyi bir insana benziyor. Belki kadını affedebilir. Başına iş mi alır söylerse. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Bence üzerinize vazife olmayan şeylere karışıyorsunuz.

Şuan detaycı düşünen ve ayrıntılara dikkat eden bir kadın değil de, eşini aldatsa şak diye yakayı ele verecek düz mantık bir erkek yazıyor hissine kapıldım. Hem de kanıt bırakmamak için otele kayıt yaptırmayacağını, aracını otel otoparkına istediği gibi koyabileceğini, günlük ev kiralayanca görünmez olacağını sanan bahtsız bir erkek...

İç İşleri Bakanlığı mevzuatına göre, oteller ve benzeri konaklama yerleri ile günlük kiralanan evler, her gelenin kaydını tutmak ve bunu her gün polis ve jandarmaya bildirmek zorunda. Kayıt yaptırmamak gibi bir şansınız yok.
Konu nerelere gitmiş. Her gelenin değil her kalanın kaydı tutulur. Ben eski otel çalışanıyım, gayet de otoparktan yukarı çıkıveriyorlar. Adam sabah gelip oda tutuyor, oda kartını alıp gidiyor. Kayıt var mı var, isim vermiş mi vermiş. Sevgilisi otelde kalmıyor ki bir kaç saat misafir olup gidiyor. Geceleme yapmayacak kişinin bilgileri alınmaz çünkü o kişinin varlığını bilmiyoruz. Aksini istemedikçe her oda için 2 tane oda kartı verilir. Oda ücretini öder depozito için kartından bloke yapılır ve kaçta gelip kaçta gittiğini bilmeyiz. Hatta daha uyanıklar işyeri adına kiralar, faturayı şirkete kestirirler. Soran olursa şirket misafiri der geçerler. Sabah housekeeping girer temizler odayı bitti gitti. Günlük evi bilemem ama oteller konusunda bu kadar emin olmayın.

Sahsen eskiden hep "söylerim" derdim. Ama artik bakiş acimi biraz degistirdim. Sebeplerine gelince: bir kac sefer gercekleri söyleyen, insanlari ben korudugum halde bana saldirildi. Korumaya calistigim insanlar buna dahil. Siz iyilik yapiyorum saniyorsunuz ama onlar aslinda gerceklerle yüzlesmek istemiyor. Ikincisi kendi motivasyonum ne ve sonuclari gögüslegebilir miyim. Mesela ben söyledim esi gidip kadini öldürdü, cocuk öksüz kaldi. O vebalin altina girebilirmiyim? Adam aldatiliyor gercegi ögrenmesi hakki aslinda, ama bunu ben mi yapmam lazim? Motivasyonum gercekten iyilik yapmak mi yoksa intikam mi? Siz arkadasinizin mi intikamini mi aliyorsunuz yoksa kendinizin kinimi ? Ben böyle konularda kimseyi gazlamam.
Sahsen artik karismam. Bir arkadaşim onu aylarca aldatan kocasini affetti üstüne cocuk yapti. 🤷🏻‍♀️

Erkekler kendilerini aldatan kadınları affetmiyor hem de hiç

Ama aldatılan kadınlar bi de çocuk yapıyor

Erkekler daha mı gururlu mantıklı acaba diye düşünmeden duramıyorum

Siz iyilik etmişsiniz niçin size saldırdılar ki ?

Size niçin tepki verdiklerini algılayamadım

Bu olayda anlattiginiz kisilerden hangisi sizsiniz? Yok olayin karakterlerinden biri degilseniz halinize uzuldum. Insanlarin hayatini dusunmek icin ya cok bos vaktiniz var ya da dedikodu seviyorsunuz.

Kesinlikle her halt yensin karşılıklı benim evliliğim bozulsun karşı taraf hiçbirsey yokmuş gibi hayatına devam etsin ne güzel memleket

Direkt özelden genelden ulaşırım sonunu da asla düşünmem çünkü bu haltı yiyen sonunu az çok tahmin ediyordur.

Araba carpabilecegini bile bile otobanin ortasında durmazsin.

Konu nerelere gitmiş. Her gelenin değil her kalanın kaydı tutulur. Ben eski otel çalışanıyım, gayet de otoparktan yukarı çıkıveriyorlar. Adam sabah gelip oda tutuyor, oda kartını alıp gidiyor. Kayıt var mı var, isim vermiş mi vermiş. Sevgilisi otelde kalmıyor ki bir kaç saat misafir olup gidiyor. Geceleme yapmayacak kişinin bilgileri alınmaz çünkü o kişinin varlığını bilmiyoruz. Aksini istemedikçe her oda için 2 tane oda kartı verilir. Oda ücretini öder depozito için kartından bloke yapılır ve kaçta gelip kaçta gittiğini bilmeyiz. Hatta daha uyanıklar işyeri adına kiralar, faturayı şirkete kestirirler. Soran olursa şirket misafiri der geçerler. Sabah housekeeping girer temizler odayı bitti gitti. Günlük evi bilemem ama oteller konusunda bu kadar emin olmayın.
Günlük ev daha beter bence. Biz tatil için bazen ev kiralıyoruz, telefonda anlaşıp parayı hesaba atıyoruz, bi de kimlik fotosu gönderiyoruz. Gidince de anahtarı posta kutusundan ya da paspasın altından falan alıyoruz. Yanımızda kim var, kaç kişi kalıyoruz, kimlerin kimliği verildi kimlerin verilmedi soran yok. Ki biz ingiliz bir firmadan sözleşmeli falan kiralıyoruz. Bir de kendi evini kiraya veren kayıt tutmayan tipler var. Bundan da bir tane bizim sitemizde vardı da şikayet ederiz diye diye vazgeçirdik. Devam etseydi şikayet edecektik.

Söyle düşünelim sizde aldatıldınız Allah kimseye göstermesin, bilmeseniz ne hissederdiniz?
Adamın haberi olmalı. Ama işte başımıza bir şey gelir mi diyorsunuz bu durum beni korkuttu Allah korusun başınıza iş yapabilecek insanlar mı acaba

İlk olarak cidden size ne ! İkincisi arkadaşınızı aldatan eşi ve eşinden boşanmış . Bence elin kadını arkadaşınızı ilgilendirmez. Arkadaşınıza Sadakat sorumluluğu olan diğer kadın değil kendi eşi. Belki cinayete sebeb olacaksanız . Diğer kadının hatası sizi ve arkadaşınızı ilgilendirmez bence! Hele sizi hiç ilgilendirmez konuya müdahil olmanız bile kel alaka

X