Aldığım ahtan ve bedduadan nasıl kurtulabilirim?

Ceydaa3435

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2023
127
-52
Biriyle internetten tanıştım.O terkedilmişti boşluktaydı, bende ailevi sorunlarımdan boşluktaydım. Konuşmaya başladık bana alıştığını ve bir kez olsun görüşmek istediğini söyledi kabul ettim.Ben başka şehire taşınacaktım oda başından beri biliyordu bu durumu ona rağmen istedi görüşmeyi. Buluştuk ve birlikte sadece 5 gün geçirdik ve ben taşındım açıkçası ben ona karşı birşey hissetmediğimi anladım. Bana işini yalan söylemiş meğer doğru düzgün işi bile yokmuş ve ben çok iyi bölümde okuyorum. Kılık kıyafeti kötü görünüyordu. Aramızda çok fark vardı bende zaten aşık değilim diye bir daha görüşmemek üzere ondan ayrıldım. Ama bu olanlardan sonra hayatımda herşey ters gitmeye başladı. Sonraki ilişkimde terk edildim, ders başarım düştü, zaten kötü olan aile ilişkilerim daha berbat oldu... Herşeyim mahvoldu yani. Ahımı mı aldı sizce arkadaşlar napmam gerekiyor hiç bilmiyorum çok üzgünüm lütfen yardım edin nolursunuz

Ortada yanlış yaptığınız bir şey yok. Her genç gibi biriyle görüşmüşsünüz hoşunuza gitmemiş devam etmemişsiniz doğal olarak. İşlerinizin yalunda gitmemesi konuda ise muhtemelen bazı yanlış adımlar atıyorsunuz yada üstüne düşünmeden hareket ediyorsunuzdur. Yani yaşadığınız kısa süreli ilişkiyle hiç alakası yok. Üstelik size işi konusunda dürüst olmayan oymuş.

Kötü bir dönem geçiriyorsunuzdur sadece, bazen gelince üst üste gelebilir.
5 gün görüştüğünüz ve size uymayan, yalan söyleyen saçma biriyle evlenmediniz diye başiniza bir şey gelmez merak etmeyin.
Konuşurken konuyu
Bazen kötü şeyler üst üste gelir.
Tesadüftür sadece.
Kendinizi hırpalamayın ah aldım falan diye.
Kendi de bir sürü yalan söylemiş hem de. Neye ah edecek bir ömür birliktelik sözü mü verdiniz sanki ? 🙄
Buluştuğumuz ikinci gün evlenmekten bile bahsetti ve ben şoka girdim korktum. Ne evlenmesi daha yeni tanıştık daha saçmalama falan dedim yani ciddi ciddi düşünüyordu

Ortada yanlış yaptığınız bir şey yok. Her genç gibi biriyle görüşmüşsünüz hoşunuza gitmemiş devam etmemişsiniz doğal olarak. İşlerinizin yalunda gitmemesi konuda ise muhtemelen bazı yanlış adımlar atıyorsunuz yada üstüne düşünmeden hareket ediyorsunuzdur. Yani yaşadığınız kısa süreli ilişkiyle hiç alakası yok. Üstelik size işi konusunda dürüst olmayan oymuş.
Benim içimde kötülük yoktu sadece çok yalnızdım ve onunla buluşarak bir hata yaptım. Biraz olsun içime su serptiniz çok teşekkür ederim umarım gerçekten de dediğiniz gibidir.

Kim bilir daha kaç kıza yazdı/yazıyor. İnsanlar görüşür, flörtleşir. Her buluştuğumuzla evlensek ohoo. Burada sevgilisinden ayrılıp ah edenlere de aynı şeyi söylüyoruz. Gerek yok. Dolandırıp aldatıp dile düşürmediniz ya.

Ay yok canım sen deee. Karşındaki evlilik düşünüyor diye kabul edecek değilsin, bulmuşsun içine sinmeyen şeyler olmuş yalanını görmüşsün kendi düşünsün. Yaşadıklarını da ona bağlama hiç olur böyle şeyler hayatta
Haklısınız cidden. Birkaç gündür aklıma çok takılmıştı bu konu şimdi içim biraz daha rahat

Biriyle internetten tanıştım.O terkedilmişti boşluktaydı, bende ailevi sorunlarımdan boşluktaydım. Konuşmaya başladık bana alıştığını ve bir kez olsun görüşmek istediğini söyledi kabul ettim.Ben başka şehire taşınacaktım oda başından beri biliyordu bu durumu ona rağmen istedi görüşmeyi. Buluştuk ve birlikte sadece 5 gün geçirdik ve ben taşındım açıkçası ben ona karşı birşey hissetmediğimi anladım. Bana işini yalan söylemiş meğer doğru düzgün işi bile yokmuş ve ben çok iyi bölümde okuyorum. Kılık kıyafeti kötü görünüyordu. Aramızda çok fark vardı bende zaten aşık değilim diye bir daha görüşmemek üzere ondan ayrıldım. Ama bu olanlardan sonra hayatımda herşey ters gitmeye başladı. Sonraki ilişkimde terk edildim, ders başarım düştü, zaten kötü olan aile ilişkilerim daha berbat oldu... Herşeyim mahvoldu yani. Ahımı mı aldı sizce arkadaşlar napmam gerekiyor hiç bilmiyorum çok üzgünüm lütfen yardım edin nolursunuz
Beş gün flört ettiğiniz birinin ahı tutmaz ama sizi büyüten ailenin tutar

Kim bilir daha kaç kıza yazdı/yazıyor. İnsanlar görüşür, flörtleşir. Her buluştuğumuzla evlensek ohoo. Burada sevgilisinden ayrılıp ah edenlere de aynı şeyi söylüyoruz. Gerek yok. Dolandırıp aldatıp dile düşürmediniz ya.
Biliyor musunuz bana cinsellik teklifi bile etti. Ciddi anlamda korktum ve bana uygun biri olmadığını anladım

Nice aldatan, şiddet uygulayan, evinin rızkını ona buna yediren heriflere bişey olmuyor d*muz gibi geziyolar, siz 5 günlük ne idüğü belirsiz adamı reddettiniz diye ahı mahı tutmaz. Hayatınız kötüye gittiyse sorun başka yerdedir. Yanlış yerde arıyorsunuz.

X