Lazer Epilasyon Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

şuanki halinden inan çok memnunum sonunda nasıl kalıcagı konusunda beklemedeyim ama 2-3 tane kıl beni rahatsız etmez hayatta igneliye dayanamam :KK43::KK43: bakalım hep girip bilgilendiricem ama şunuda unutmayalım herkesin kıl ten hormonel farklılıkları var bana iyi gelen sşze gelmez size iyi gelen bana gelmez en iyisi uzmanlara işi bırakmak tekrarlıyorummm kılsız günlere.... Aminnn :KK66:

Bende yaptırmışken hiç kalmasın istiyorum ancak iğnelininde acısına dayana bilir miyim bilmiyorumm, canım çokk tatlıdır benimm :KK43: dur ben yine bi arayıp uzmanın beynini kemiriyimmm , bakalım o ne diyecek :KK69::KK69:,,,

ben 4 seans alexanderite lazere gittim çok memnun kaldım koltuk altı ve bikini bölgem bitti üst bacak ve kollarda biraz kaldı acı meselesine gelince ilk seans ta acayip canım yandı dişleri sıktım resmen daha sonraki seanslarda kıl sayısı azalıyo ve daha az acı hissediliyo süper bişey resmen rahatlık yanlız ben hamile kaldım ve dewam edemedim hamilelikte kıllarda geri dönüş oldu bikini bölgemde olmadı ama sadece bacak ve kollarda koltukaltı ise çok açık renk beli bile olmuyo emzirme dönemim bitince tekrar dewam edicem inşallah

Selamm deryack hamile kalmana sevindim ancak kılsız günlere bir süre daha ara vermişsin anlaşılan :KK16: bildiğim bi şeyi paylaşmak isterim seninle, emzirme döneminde bebişinden biraz ayrı kalmaya dayana bilirsen, lazer sakıncalı değil...

slm kızlar ben de lazere başladım alexandrite ye arkadaşımın memnun kalması ve tavsiyelerinden sonra gittim koltuk altı ve genital bölge için kampanya başlatılmış 2 si 100 tl ama arkadaştan dolayı benim kaşlarımın arası ve bıyıklarımı da ücretsiz yaptı en fazla 6 seansta biter diolar bakalım...ya 6 seansta bitmese bile deger be rahatlık temizlik ohh anadan doğmuş gibi tertemiz birde hemen çıkmayacagını 2 ay sürecegini düşününce çok güsel oluyo...acı işine gelince normalde agdayla temizlenenler bilirler ne kadar acıdıgını bu ondan çok daha kolay ve çok kısa sürüyor utanma işi de doktora gidincede açmıoz mu kızlar ya rahat olun onlar alışmışlar zaten çok rahatlar size de o rahatlıgı veriolar merak etmeyin bence gidin özellikle bekar kızlar ünv. olanlar erken yaşta kurtulun kıllarınızdan....

Selamm deryack hamile kalmana sevindim ancak kılsız günlere bir süre daha ara vermişsin anlaşılan :KK16: bildiğim bi şeyi paylaşmak isterim seninle, emzirme döneminde bebişinden biraz ayrı kalmaya dayana bilirsen, lazer sakıncalı değil...

Güzellik bak burdada senı buldum :KK54: çeni ben yerim uleeeeeeeeeyn dünyanın en güzel manken kılıklı artis kardeşi :KK12: Bende hamıleyım ve bende lazere 8 aydır veda edenlerdenım bunun en yakın şahidi sensin :103: malum dün geceden sonra buna en cok sen uzulmussundur demiiiii:124: Ama ınanın hamlılelık oyle guzel bır duygukı kım takar lazerı peeeeeh :KK49: oglusumu bı kucagıma alayım sonra devam ederım nasıl olsa.O sebepten uzulmeyın arkadaslar once dogurur sonra kaldıgınız yerden devam edersınız. :emir_bebek::emir_bebek:

oŞka üptüm bal kamak yanacıklarından. Yakısıqlı oğlumun güzel teyzoşu yok yok tüçük cicoş annesi :KK48:
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Güzellik bak burdada senı buldum :KK54: çeni ben yerim uleeeeeeeeeyn dünyanın en güzel manken kılıklı artis kardeşi :KK12: Bende hamıleyım ve bende lazere 8 aydır veda edenlerdenım bunun en yakın şahidi sensin :103: malum dün geceden sonra buna en cok sen uzulmussundur demiiiii:124: Ama ınanın hamlılelık oyle guzel bır duygukı kım takar lazerı peeeeeh :KK49: oglusumu bı kucagıma alayım sonra devam ederım nasıl olsa.O sebepten uzulmeyın arkadaslar once dogurur sonra kaldıgınız yerden devam edersınız. :emir_bebek::emir_bebek:

oŞka üptüm bal kamak yanacıklarından. Yakısıqlı oğlumun güzel teyzoşu yok yok tüçük cicoş annesi :KK48:
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

bak ya nerde de geldi buldu benii :KK3::KK3::KK3::KK3: Dünyanın en masum en kusursuz annesiii :KK49::KK49: Senden de edindiğim tecrübeler inanılmaz fazlaa, en cok sen önerirken lazeri , sekiz aydır vedalardasın :KK52::KK52::KK52::KK52: ama osssun oğluşumuz dünyaya gelsin, birlikte gider geliriz seansalara sen yaptırırken ben bakarım , ben yaptırırkende senn :KK9::KK9::KK9::KK9: yesin çüçük annesii onuu ballll Boncuğumm :nazar::nazar::nazar: Demirimmm :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: :nazar::nazar:

merhabalar

ben alexandrite epicare lazer ile birinci seansımı yaptırdım (bacak, kollar, genital) , kontrole de gittm ama tüylerde pek bir dökülme olmadı. Acaba verilen enerji mi çok düşük diye merak ediyorum..
seansta 12 joule/cm2, kontrolde de 15 joule/cm2 yaptılar..

Sizin gittiğiniz yerlerde ortalama ne kadar enerji veriyorlar?? seans başına ücret ödüyorum ve acaba seans sayısını uzatmak için mi böyle yapıyorlar diye düşünmüyor da değilim :KK43:

yani alexandrada jel kullanılyormu anlamadım ben bi yere gidiyorumda jel kullanmıyorlar

alex ın apogee makınesı jelsizdir(gittiğinizde bi bakın istersenız makınenın ustunde ne yazdıgına) sogutmalı hava verılıyor,diğer makıne candeladır bunda jel kullanılıyor.sızde jel olmadıgına gore makınenız apogee dır:)

Ben de yaza kadar birkaç seans bu cihaza gitmeyi düşünüyorum. Genelde gidenler memnun. Ama tam olarak bitmesi için kaç seans gerekiyor acaba?

merhaba alexandrite lazer epilasyon cihazı çok ii bir cihazdır 6-8 seans arasında değişebiliyo ama sizin kıl yapınız ten renginiz önemli olan başlamak istiyorsanız eğer bu dönemlerde başlamanız n mantıklısı :nazar:

slm kızlar bende alexandrite cihazı ile başlamak istiyorum.cildim çok hassas, yanık ihtimalinden dolayı çok korkuyorum. tanınan yerlerde bile yaptıranlarda yanık oluştuğunu duydum. birde hamilelikte tekrar çıkıyor diyorlar. bi merkez buldum bitiş garantili komple vücut indirime girmiş, fiyatı da çok uygun geldi.ama ucuz etin suyu kara olurmu diye de korkmuyor değilim .kafam karışık:84:

alexandrite cynosure ile lazer epilasyon yaptırdım.bi çok kişi ölcem sandım lazer uygulama yapılırken demiş diger konularda.ama ben hiç bişe hissetmedim bile..
sadece popo kısmı biraz agrılıydı oda hafif igne batması gibi.önceden kuaförde agda bile yaptırmıyordum o bölgeme(utanmaktan :KK17:) belkide oyüzden acıdı.korkulcak bişe yok ama :KK16:

ben tepeden tırnaga rahatım suan darısı basınıza yaptırcak olanlar :KK16:

kızlar bende kıl tüyümü uzatma aşamasındayımmm:emir_bebek:
mart ayında lazere başlamayı düşünüyorummm. sizce bu zamanda başlamam uygun mu? araya yaz gircek. ben ara vermeden 3 seansım olsun bitsin istiyorum aslındaa:KK31:
gidiceğim yerde alexandrite epicare var. duydunuz mu bu aleti? duyan varsa allah rızası için bana bira bi bilgi versin?:KK16:
bir de ankarada alecxandrite, diode ve nd-yağnın bulunduğu bir merkez var mı?:nazar:
:KK55:

merhabalar gün bi merkezde koltukaltı için lazere gittim ama cıhazını ıpl oldugunu ögrendım okuduklarım o kadar çok kafamı karıştırdıkı 15 gün sonra rütüş randevum var gidip gitmemekte karasızım makineyi çok inceleme şansım olmadı ama bi jel döktünten sonra kırmızı bi ışın ile her birine 8-10 atış yaptılar
deneyimli arkadaşlar sizle bi faydasını görürmüyom lütfen cevaplayın :96:

alex in iyi bir cihaz oldugunu duydum ama yüz için ince tüylerde pek etkili degilmiş.bu arada kızlayda alex diot ve nd yag olan bı kaç merkez var arastrp fiyat alabilrsın genlde koltukaltı 50 genital 150 olrak buldum ben .genital cok pahalı gelıyor banada bazı arkadaslr 80 100 arası diyor şaştım kaldım:KK36:

arkadslar dayım mersinde unlu bir dermatolog.. alex kullanıyor cihaz olarak.. hatta daha geçenlerde cihaz yeniledi.. yaklasık 200 bin dolar :KK53: bu bahsettiğimz cihaz..
tabiki acıtıyor fakat lokal anestezi kremleri var onlardan sürebilirsinz işlemden önce cok faydası oluyor..
ve bu cihazın başarısı gercektn baska hic bi cihazda yok..:63:

sizi okuyunca ıpl lazer epilasyon yaptırmayı bıraktm wala parama yazık ya alex epilasyon yaptırıcam peki nerede yaptırıosnz ilk seans ne kdar ödüosunuz yaz qelmesin de hemen yaptıralım

kızlar bende kıl tüyümü uzatma aşamasındayımmm:emir_bebek:
mart ayında lazere başlamayı düşünüyorummm. sizce bu zamanda başlamam uygun mu? araya yaz gircek. ben ara vermeden 3 seansım olsun bitsin istiyorum aslındaa:KK31:
gidiceğim yerde alexandrite epicare var. duydunuz mu bu aleti? duyan varsa allah rızası için bana bira bi bilgi versin?:KK16:
bir de ankarada alecxandrite, diode ve nd-yağnın bulunduğu bir merkez var mı?:nazar:
:KK55:
ankarada bu 3 cihazın bulunduğu bi hastane var,medicana.eger mail atarsan fiyatları sana söylerler.bana yollamışlardı,koltuk altı 80 tl gibi bi şeydi sanırım,inş dogru hatırlıyorumdur
merhabalar gün bi merkezde koltukaltı için lazere gittim ama cıhazını ıpl oldugunu ögrendım okuduklarım o kadar çok kafamı karıştırdıkı 15 gün sonra rütüş randevum var gidip gitmemekte karasızım makineyi çok inceleme şansım olmadı ama bi jel döktünten sonra kırmızı bi ışın ile her birine 8-10 atış yaptılar
deneyimli arkadaşlar sizle bi faydasını görürmüyom lütfen cevaplayın :96:
ben 4 seans koltukaltıma ipl lazer yaptırdım,burda okuduklarımdan yola çıkarak paramı çöpe atmak istemedim ve alex ile nd/yag bulunan bir merkeze gittim.dr nihat özkan diye bi adamın merkezi,ankarada.normalde iplle 50 tl koltuk altı ama burda 80 tl ama ipl de seans aralıkları her ay burda 45 günde bir.alex epicare kullanıyorlarmış,son model.bakalım bu cumaya ilk seansıma gitcem.bu arada ipl le kolaltımın çoğu döküldü ama 3 ay ara verince geri geliyomuş diye artık oraya gitmiyorum
sizi okuyunca ıpl lazer epilasyon yaptırmayı bıraktm wala parama yazık ya alex epilasyon yaptırıcam peki nerede yaptırıosnz ilk seans ne kdar ödüosunuz yaz qelmesin de hemen yaptıralım
ben ankarada yaptırıyorum,dr.nihat özkan ın kendi yerinde.alex epicare marka cihaz kullanacaklar.4 seans ipl yaptırdım ama bıraktım ben de aynen,80 tl kolaltı.inş bi faydasını görürüm

ankarada bu 3 cihazın bulunduğu bi hastane var,medicana.eger mail atarsan fiyatları sana söylerler.bana yollamışlardı,koltuk altı 80 tl gibi bi şeydi sanırım,inş dogru hatırlıyorumdur

ben 4 seans koltukaltıma ipl lazer yaptırdım,burda okuduklarımdan yola çıkarak paramı çöpe atmak istemedim ve alex ile nd/yag bulunan bir merkeze gittim.dr nihat özkan diye bi adamın merkezi,ankarada.normalde iplle 50 tl koltuk altı ama burda 80 tl ama ipl de seans aralıkları her ay burda 45 günde bir.alex epicare kullanıyorlarmış,son model.bakalım bu cumaya ilk seansıma gitcem.bu arada ipl le kolaltımın çoğu döküldü ama 3 ay ara verince geri geliyomuş diye artık oraya gitmiyorum

ben ankarada yaptırıyorum,dr.nihat özkan ın kendi yerinde.alex epicare marka cihaz kullanacaklar.4 seans ipl yaptırdım ama bıraktım ben de aynen,80 tl kolaltı.inş bi faydasını görürüm

evet ben de 4 seans ipl yaptırdım cahilliğimden faydalanmışlar resmen. 3.seanstan sonra çok azalmış gibi geliyor ancak3-4 ay geçmeyegörsün bi bakıyorsun pörtlemişler yine. siz siz olun ipli tercih etmeyin.

X