Ali Acar'da tedavi görenler tüp Bebek yaptıranlar??

mersin24

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
571
104
İyi günler hanımlar ben başka hastanede iki kez klomen çatlatma iğnesi oldum hamilelik oluşmadı sonra Ali acara gittim bir kez gonal f+ovitralle kullandım yine olmadı sonra aşılama oldum yine olmadı başka bi Dr ye gittiğim zman kist oluştuğunu söyledi şimdide tüp bebek yaptırmak istiyorum ama Şubat ayında gideceğim vücudum dinlensin diye bekliyorum Ali acarda tüp Bebek yaptıranlar olumlu sonucu aldilarmi bu arada polikistik över var bende ilk önce Rabbimin izniyle olacak işler bunlar tabiki ama kaderde gayrete aşıktır diyerek doktorlar belki vesile olur diye başlıyacagiz tedaviyr ve inşAllah olumlu sonucu alacağız

İyi günler hanımlar ben başka hastanede iki kez klomen çatlatma iğnesi oldum hamilelik oluşmadı sonra Ali acara gittim bir kez gonal f+ovitralle kullandım yine olmadı sonra aşılama oldum yine olmadı başka bi Dr ye gittiğim zman kist oluştuğunu söyledi şimdide tüp bebek yaptırmak istiyorum ama Şubat ayında gideceğim vücudum dinlensin diye bekliyorum Ali acarda tüp Bebek yaptıranlar olumlu sonucu aldilarmi bu arada polikistik över var bende ilk önce Rabbimin izniyle olacak işler bunlar tabiki ama kaderde gayrete aşıktır diyerek doktorlar belki vesile olur diye başlıyacagiz tedaviyr ve inşAllah olumlu sonucu alacağız
Naptınız

Olmadı aşılama ve iğne tedavisi oldum malesef aşılamadan sonra kistim oluşmuş doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım iki ay ama bayramdan sonra bir daha gideceğiz tüp bebek için aslında 100 kadın gidiyorsa 50 şu hamile kalıyor doktor vesile aslında ama iyi bı doktor insaAllah bende benim gibi isteyenler de hamile kalırlar doğururlar kucaklarına alirlar

Canım ali acardan memnun kaldın mı. Çok sıra bekleniyor ve sekreteri ilgisiz diye duydum doğru mu. Ama doktor çok bilgiliymiş.

Canım ali acardan memnun kaldın mı. Çok sıra bekleniyor ve sekreteri ilgisiz diye duydum doğru mu. Ama doktor çok bilgiliymiş.
Evet doktor çok bilgili daha öncesinden iki doktora gozuktum ikisi de bana herşeyin normal dedi bir sorunun yok dedi sonra Ali Acara gittim o bana polikistik över olduğumu söyledi yaram olduğunu soyledi ilk gittiginden üç faarkli yöntemle bakıyor o yönü çok iyi
Sekreterine gelirsek kadın çok değişik bi bakıyorsun gülüyor konuşuyor bı bakiyorsun catacak yer arıyor yüzüne bakıyorsun niye bakıyorsun diye tersliyor birşey sormaya korkuyorsun geziyorsun koridorda niye geziyorsun otur yerine diyor.
Yani senin anlayacağın sabırlı biri isen gidebilirsin doktor iyi beste gidersin sana beste gel der o sekreter ama asla beste gozukmezsin çünkü doktor zaten 6 da geliyor ilk bı sonuç gösterecek hastalarla konuşuyor sonra 20 kişi varsa o ilk 20 kişiye sırayla ultrasondan bakıyor not alıyor sana çıktı veriyor ultrason çıktısı o 20 kişi bittikten sonra sil baştan bu seferde odasına çağırıyor konuşmaya yani vaktin varsa ve sabrın varsa gitmelisin 5 te gidip 10 11 gibi işin bitiyor en sona kaldiysan 12 yıl bile bulabilir yada kalabalık olursa zaten randevu alırsan şimdiden iki üç ay sonraya randevu veriyorlar.

Ben osman balcıda tedavi oldum canım 1,5 yıl. Tedavi olurken hamile kaldm şimdi takibimi yapıyor. Ali acarı herkesten duydum gitmeyi düşündm ama yazdığın sebeplerden göze alamadm. Osman hocada çok iyi, hemşireside çok ilgili aklıma birşey takılsa hemen whatsapp tan yazarm cvp verir.Hocanın deneyimi bilgiside yüksek. Eğer doktor arayışında isen tavsiye ederim.

X