alışveriş guruları buraya

Bizim sosyete pazarları çok pahalı . Leynnn gerçek sosyete değiliz çakmayız diyorum ama indirim yapmıyorlar ben de mecbur paraları büyük mağazalara gömüyorum. Ondan sonra ağlarlar küçük esnafı desteklemiyorsunuz diye. E be küçük esnaf sen de fakir müşterini desteklemiyorsun o ne olacak?😅😀
Batıkentte metronun oralarda kapalı bi pazar var, efsane ucuz ve güzel. Hastası oldum ben oranın 😂😂

şöyle montla trençkot arası birşey denedim stra. da geçen hafta bende onu istiyom indirim başlarsa haber et:)
Ben o seytan üçgeni üçlüyü hic indirimde göremiyorum ama inş kasımda trendyolda olur bir umut...
Geçen aylarda pull&bear den dayanamayıp bir boomber ceket aldım 260'a dedim başlarım indirimsizliğinize,antalya bura zaten yeter o bana hala şort tişört havasi burda
hem 10 yıllık kabanlarim var gayet giyilir ocak mart arası.yeter de artar bile

Ben o seytan üçgeni üçlüyü hic indirimde göremiyorum ama inş kasımda trendyolda olur bir umut...
Geçen aylarda pull&bear den dayanamayıp bir boomber ceket aldım 260'a dedim başlarım indirimsizliğinize,antalya bura zaten yeter o bana hala şort tişört havasi burda
hem 10 yıllık kabanlarim var gayet giyilir ocak mart arası.yeter de artar bile
antalya da hiç gerek yok.ama bizim Ankara dondurucu oluyor.gene de eski kışlar da kalmadı artık

morhipodan defacto ürünleri almıştım bugün aras kargo dağıtımdaydı.kızın okuluna giderken arabayı yol kenarında gördüm kodu ve kimlik nomu verip alayım dedim demez olaydım.alamazmışım illa eve teslim etmesi lazımmış ki daha önce bir çok kez aldım.alırsın alamazsın ağız dalaşı yaptık sonra bastım gittim ben.bu eve teslim etti saat 7 .20 gibi kodu verdim bu seferde kimlik no istemez mi aynı oğlan.iyice kıl oldum vermedimm.bak dedim vaktim bol seni heryere şikayet ederim uğraşırım .telefonumda nasıl kod olsun ürün benim değilse delirtme adamı dedimm.aldım ürünü çarptım kapıyı.kargocularda da devreler yanmış iyice.sanki eve teslim edince başka ceycey sokakta teslim edince başka ceycey oluyorum teee allahımm :KK45:

ha bu arada poşetten 6 tane benim aldığım ürünler 1 tane de 7 8 yaş mavi renk erkek tişörtü çıktı.böyle bir ürün almadım.kimbilir kimin?kaydı da yok nasıl iade edeceğim ben bunu şimdi?ihtiyaç sahibi bir çocuğa mı versem ?
Aldığın yere bildir geri gönder
Belki de aldıklarının hediyesi de olabilir
Sor bi bakalım

Islak mendil için ses edin ünibaby kullanıyorum başka marka varsa güvendiginiz olur beybilerrrrrr... Kova hatunu Kova hatunu kız bir bulamadım varmı bildiğin harita sitesi özelden yazamıyorum çünkü uykusuzluktan kör oldum heryere erisimim bitti 😭

X