alışveriş guruları buraya

aaa iyiymiş o ben gümüş parlatıcıyla zehirleniyordum sonra komşudan sigara külü biriktirip bana vermesini istedim diş macunu bile denemişliğim var.sırf bu işten bıktığımdan bir kaç beyaz altın takı almıştım.ama onları da gümüş sanıp vahh vahhh ben de gençliğimde senin gibi gümüş takardım diyor teyzeler :KK53: :KK45:
Gümüş severlerin makul kaderi diyebilir miyiz acaba 🤣 Hayır Google da falanda hep senin dediğin yöntemler var , bir allahın kulu da kuyumcuya git gardaş yazmamış 😄

Gümüş severlerin makul kaderi diyebilir miyiz acaba 🤣 Hayır Google da falanda hep senin dediğin yöntemler var , bir allahın kulu da kuyumcuya git gardaş yazmamış 😄
çelikte parlaklığını kaybediyor.haldır haldır onları da parlatıyorum.minimal yaşama geçsek hiç böyle dertlerimiz olmayacak aslında.ayakkabı temizle yıka kıyafetleri ütüle deri çanta ayakkabı bakımı yap bunlar yetmiyormuş gibi saç bakımı cilt bakımı uğraş dur.bunlara harcadığım zamana bir dil daha öğrenirdim :KK45:

images (1).jpeg
normal fiyatı 40 50 bandında dün rossmandan 21 küsüre aldım
Aşırısının aşırısı tavsiye ettiğim bi el kremi

bence kimsede para kalmadı ki buraya uğrayan yokk.maaşları alınca görüşelim artık :KK45:
Benim ek dersim yatacak 7’si gibi :KK45:15’inde de maaş 😂. İki gün rapor aldım, bugün yarım gün, yarın da tatil diye ek dersim azalmış bu ay :KK70:. Bakalım kaç yatacak 😂.

Bu arada bana maaş 6.200 yattı. Vergi dilimine girmedim yeni atandığım için. Benden daha uzun süredir öğretmen olanlar vergi dilimine girdiği için 5.800 almış.

Benim ek dersim yatacak 7’si gibi :KK45:15’inde de maaş 😂. İki gün rapor aldım, bugün yarım gün, yarın da tatil diye ek dersim azalmış bu ay :KK70:. Bakalım kaç yatacak 😂.

Bu arada bana maaş 6.200 yattı. Vergi dilimine girmedim yeni atandığım için. Benden daha uzun süredir öğretmen olanlar vergi dilimine girdiği için 5.800 almış.
Güle güle harca. Ek dersle birlikte mi bu miktar maaş?

Sağol, bolca harcıyorum cidden 😂. Yok kuzum ek derssiz düz maaş. Ek ders de 1.200 civarı olacak, geçen ay 3 haftalık yattı herkese. Ben 1.020 aldım.
bereketli olsun gönlünce harca.bu sitede öğretmen maaşı 3700 yazanlar var da olmaz öyle diyorum iddialaşıyorlar.annem emekli olalı bir asır geçti emekli maaşı bile 3700 den yüksek yahuu.

kızlarrr neden bir şeyler almıyorsunuz buraya yazmıyorsunuzzz? :işsiz: :KK45:
Ben Lcw’den şey aldım geçende, kadife, polar gibi bir takım. Kapüşonlu fermuarsız sweatshirt ve eşofman gibi bir alt. Çok rahat yumuşacık sıcacık. Şu an sevdiceğim üstünü giyiyor ben de altını :KK70: Geçen gün de 6 tane kazak aldım :KK70:. Defacto’dan evde giymelik tayt sweatshirt falan aldım, spor kıyafeti aldım bir de. 15’inden önce alışveriş yapmıcam artık 😂😂.

bereketli olsun gönlünce harca.bu sitede öğretmen maaşı 3700 yazanlar var da olmaz öyle diyorum iddialaşıyorlar.annem emekli olalı bir asır geçti emekli maaşı bile 3700 den yüksek yahuu.
3.700 de fazla düşük demiş. 12 saat falan derse girse bile nöbet alır okulda evrak işleriyle uğraşır yine maaş karşılığı dediğimiz minimum 5.200’ü alır.

3.700 anca özelde olur 😅 özel için yüksek bile hatta. Ben özelde çalışırken (2019’da) saatine 10₺ alıyorduk. Ben az giriyordum 240 alıyordum. Özelde haftada maksimum 45 saat ders verebiliyorlar, 1.800 yapıyordu o zaman bu. Şu an da 2.5-3 arasında alındığını duydum arkadaşlarımdan.

3.700 de fazla düşük demiş. 12 saat falan derse girse bile nöbet alır okulda evrak işleriyle uğraşır yine maaş karşılığı dediğimiz minimum 5.200’ü alır.

3.700 anca özelde olur 😅 özel için yüksek bile hatta. Ben özelde çalışırken (2019’da) saatine 10₺ alıyorduk. Ben az giriyordum 240 alıyordum. Özelde haftada maksimum 45 saat ders verebiliyorlar, 1.800 yapıyordu o zaman bu. Şu an da 2.5-3 arasında alındığını duydum arkadaşlarımdan.
4900'den fazla yatmadı vergi diliminden dolayı. Ek derslerle idare ediyoruz resmen.

Ben bugün AVM'ye gittim sözde kolye, oje ve fincan takımı aldım. Sonra kahve içmek için oturup LCW online'dan alışveriş yaptım :KK70:
Suwen'de indirimle 230 TL olan viskoz kumaş pijama takımını almadım 2 tane LCW online'dan aldım o fiyata yine viskoz kumaş. Tavsiye ederim.

4900'den fazla yatmadı vergi diliminden dolayı. Ek derslerle idare ediyoruz resmen.

Ben bugün AVM'ye gittim sözde kolye, oje ve fincan takımı aldım. Sonra kahve içmek için oturup LCW online'dan alışveriş yaptım :KK70:
Suwen'de indirimle 230 TL olan viskoz kumaş pijama takımını almadım 2 tane LCW online'dan aldım o fiyata yine viskoz kumaş. Tavsiye ederim.
Ben de lcw’den aldım pijama takımlarımı 🥰. Dolusuyla ev giyimi, pijama oldu evde :KK70:. Vergi diliminden dolayı sevgilim de 4.800 civarı aldı. Ben yeni atandım, ikinci maaşımı aldım daha, o yüzden 5.200’dü benim 😅.

Günaydın hanımlaaar. Size sorayım dedim. Erken rezervasyonla tatil satın alma ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Biz iki kere gittik, ikisinde de gideceğimiz zamana yakın ayarladık. Ama geçen yaz fiyatlar çok uçuktu. Erken rezervasyonla şimdiden alsam bir tık uyguna gelir mi sizce? Bir de hangi siteden almalıyım? 🤔

Günaydın hanımlaaar. Size sorayım dedim. Erken rezervasyonla tatil satın alma ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Biz iki kere gittik, ikisinde de gideceğimiz zamana yakın ayarladık. Ama geçen yaz fiyatlar çok uçuktu. Erken rezervasyonla şimdiden alsam bir tık uyguna gelir mi sizce? Bir de hangi siteden almalıyım? 🤔
biz hep tatil sepetinden alırız.erkenle çok uyguna gelir elbette.sigortalı da alırsanız o tarihte gidemezseniz paranız iade oluyor.cüzi bir miktardı sigorta

X