Allah Rızası İçin Bana Yardım edin

Hamile miyim bu yerleşme kanaması mı yoksa bebeğim var ve düşüyor mu yardım edin?😞

• Yerleşme Kanaması

OY: 1 14,3%
  • Adet

OY: 5 71,4%
  • Düşük

OY: 0 0,0%
  • Lütfen bilgisi olan bana mesaj yazsin bu sitede yeniyim nasil kullanmam gerektigini pek bilmiyorum

OY: 1 14,3%

• Ankete Katılan
    7

yusraboz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2019
28
1
24
11 gün önce ilk kez bi ilişki yaşadım kızlık zarım bozuldu ve kanamam oldu 1 gün sürdü ve geçti ilişkimde nişanlım kondomla korundu içime boşalmadı göğüslerime bişaldı sonra kondomu cikardik oyle devam ettik zevk suyu icime akmis olabilir ama ilişkimden 6 gün sonra ben kahverengi bi lekelenme gördüm göğüslerimde sertlesme ve hassasiyet var kokulara karsi mide bulantim ve midemde yanma var ilişkimden 10.gün sonra adetime 5 gün kala sabah idrarımda kan gördüm az bi kanamam vardı adet oldum sandım sancım çok fazlaydı ve papatya cayi 3 4 yudum ictim tam icerken hamilelikte düşüğe ve kanamaya neden olur yaazisıni okuyunca biraktim içmedim bugun 2. Gün kanamamdan hala kanamam var sancım çok fazla adet oldum gibi ama mide bulantımda var ve benim hic goguslerim boyle olmamıştı yerleşme kanaması mı acaba pazar günü gebelik testi aldrp yaptiricam yerleşme kanamasını böyle yaşayan yada duyan var mı yardım edin lütfen yoksa bebegim var ve düşüyor mu😞😑😞😞😥

Adettir, ilk ilişki sonrası yanma ağrı vs. olabilir. Balayı sistiti deniyor sanırım.
Bence korkmayın ben gebelik olmayacağını düşünüyorum

Adettir, ilk ilişki sonrası yanma ağrı vs. olabilir. Balayı sistiti deniyor sanırım.
Bence korkmayın ben gebelik olmayacağını düşünüyorum
Ama belirtilerim öyle internette okudugum kadar agzimdada metalik bi tat var napicam bilmiyorum pazara kadar idare etmem gerekiyor

Canım evlenince ilk ilişkiden sonra benim de bi on on beş gün kadar ara ara lekenmelerim oldu.. Hamile değilsindir. Çok tereddütteysen ilişkiden 10 gün sonra kan da kesin çıkar..

Canım evlenince ilk ilişkiden sonra benim de bi on on beş gün kadar ara ara lekenmelerim oldu.. Hamile değilsindir. Çok tereddütteysen ilişkiden 10 gün sonra kan da kesin çıkar..
Sagol canim ya pazar günü 14. Gün gebelik testi yapicam inş dedigin gibidir olduýsa ve düşük yapıyosam diye çok korkuyorum uzülüyorum

Sagol canim ya pazar günü 14. Gün gebelik testi yapicam inş dedigin gibidir olduýsa ve düşük yapıyosam diye çok korkuyorum uzülüyorum
İlk ayı geçmeden düşüyorsa kimyasal gebelik tir belki o zaman sağlıksız olacak bebek atılıyormus adet yoluyla

X