Allah rızası için yardım edebilir misiniz

Livagul

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
486
279
Bna da bugün söylediler bı kaç kişi bnde okuyacajtim ama herjez söyleyince öyle elbette ki öyledir
Yok bence sen onlarin dediklerine bakma okutmak istersen okuttur ramazan ayinda yapilmasi gerekiyor zaten eger istediginde burdayim bende okurum

Livagul

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
486
279
Allah razı olsun yarın başlarken söyleyim o zaman
Tabi canim basla kadir gecesinde hatmini yaparsin onunla beraber kenzul ars duasini da okuyup kuranin son hatim sayfasini okuyup hatimini yaparsin

Ffbaci

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
750
796
Arkadaşlar merhaba bu mübarek ayın suyu yüzü hürmetine rica etsem benim için de Enbiya suresinin son sayfasını okuyabilir misiniz? 70 kişiye dağıtmak gerekiyormuş. Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlısıyla hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah hepimize 🙏😘😍😘 okuyandan da okumayandan da Allah razı olsun çok teşekkür ederim şimdiden💜Sibel💜
Okudum canım inşaallah tez zamanda Rabbim hem.sana hem isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 140 gün geçti.

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.686
802
30
Hiç olmayanlar için okunuyor olup düşük yapan veya doğum yapanlar için geçerli değil bilgin olsun okumak istersen oku ama seneledir hiç kalamayanlr için okunuyor o
Anladım canım olsun zararı yokki dua sonuçta belki yerini bulur bilemeyiz dediğiniz doğrudur bilmiyorum ama şansımızı deniyoruz işte herşeyle 😒😒