Nisan ayı yumurta takibi ve çatlatma iğnesi

mermaid3434

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
416
165
31
Aynı durum bende De oldu adetten sonra 5 gün boyunca kahverengi lekelenme devam etti bazen sarı gibi oldu çatlatma ignesi oldukdan sonra kesildi ilacın prospektusunde yan etki olarak yazıyor olabilirmis. İnşallah gebe kalırsın
inşallah canım sen ben isteyen herkes hamile kalır 🤲🏻🤲🏻

Duanasip

Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2019
73
45
27
IMG-20210427-WA0007.jpeg

Duanasip

Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2019
73
45
27
Arkadaşlar selamın aleyküm öncelikle hayırlı ramazanlar ben dün ve bugün ovulasyon testi yaptım böyle çıktı karantinadayiz şuan doktara da gidemiyorum . Bir hamilelik yaşadım ve 24haftalikken doğum yaptım kaybettim bebeğimi ilk hamileliğimde klomen ve ovitrelle oldu şimdi tam kntroldeyken karantinaya girdik cuma bitiyo ama geç olabilir cuma günü ertelemek istemiyorum doktora ulaşamadım iğneyi vursam bişey olurmu sizce kızlar evladımı kaybedeli 1yil oldu ve bn anne olmak istiyorum acımin geçmesi için biraz uzun oldu hakkınızı helal edin .

adee

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
177
58
31
Arkadaşlar selamın aleyküm öncelikle hayırlı ramazanlar ben dün ve bugün ovulasyon testi yaptım böyle çıktı karantinadayiz şuan doktara da gidemiyorum . Bir hamilelik yaşadım ve 24haftalikken doğum yaptım kaybettim bebeğimi ilk hamileliğimde klomen ve ovitrelle oldu şimdi tam kntroldeyken karantinaya girdik cuma bitiyo ama geç olabilir cuma günü ertelemek istemiyorum doktora ulaşamadım iğneyi vursam bişey olurmu sizce kızlar evladımı kaybedeli 1yil oldu ve bn anne olmak istiyorum acımin geçmesi için biraz uzun oldu hakkınızı helal edin .
Öncelikle başınız sağolsun Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda nasip eder inşallah.. Bence doktorunu ara konuş kafana göre bişey yapma adetinin kaçıncı günü hem belki kendisinden çatlar iğneye gerek kalmaz..Yumurtaların büyüklüğünü bilmiyorsun şuan Eyer küçükse yumurtaların erkende yapıp çatlamaya bilirler

Duanasip

Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2019
73
45
27
Öncelikle başınız sağolsun Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda nasip eder inşallah.. Bence doktorunu ara konuş kafana göre bişey yapma adetinin kaçıncı günü hem belki kendisinden çatlar iğneye gerek kalmaz..Yumurtaların büyüklüğünü bilmiyorsun şuan Eyer küçükse yumurtaların erkende yapıp çatlamaya bilirler
Allah razı olsun canım doktruma yazdım yumurtlama olmuş dedi iğneyi vuruymmi dedim dönmedi bile ama bugün adetimin 15gunu canım ama kacircam diye korkuyorum takibi

adee

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
177
58
31
Allah razı olsun canım doktruma yazdım yumurtlama olmuş dedi iğneyi vuruymmi dedim dönmedi bile ama bugün adetimin 15gunu canım ama kacircam diye korkuyorum takibi
Ovulasyon testi çok Koyu olduğunda yumurtlaman olmuş demek değil daha olacak demek oda 1 haftayı alabilir

adee

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
177
58
31
Çatlatma iğnesinden sonra 14. Gün
sonrasında negatife dönen varmı

Eklentiler

• 67AE11B7-23A9-4CB9-9A9E-915B7C611984.jpeg
    67AE11B7-23A9-4CB9-9A9E-915B7C611984.jpeg
    117,5 KB · Görüntüleme: 39

ebefatma3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2021
27
4
25
Çatlatma iğnesinden sonra 14. Gün
sonrasında negatife dönen varmı
Merhaba canım ben iğneyi 15 nisan 03:45 de yaptım 29 Nisan 15:15 de kan verdim 129 geldi yarın tekrar kan vericem hiç idrar testi yapmadım inşAllah gebe kalırız hepimiz hayırlı zaman da

adee

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
177
58
31
Merhaba canım ben iğneyi 15 nisan 03:45 de yaptım 29 Nisan 15:15 de kan verdim 129 geldi yarın tekrar kan vericem hiç idrar testi yapmadım inşAllah gebe kalırız hepimiz hayırlı zaman da
Maşallah seninkide çok iyi çıkmış inşallaj canım 🥰 belirtilerin varmı şuan

ebefatma3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2021
27
4
25
Maşallah seninkide çok iyi çıkmış inşallaj canım 🥰 belirtilerin varmı şuan
Kasıklarım da ağrı oluyor ara ara,bel ağrım var ayakta durunca çok özellikle göğüslerim de çok hassas dokunamıyorum bakalım yarın netleşir hayırlısı çok umutlanıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ama doktora dedim ovitrallanın etkisi olabilir mi beta diye o da 14. Gün o kadar yüksek olmazdı ama yine de garanti olması için iki gün sonra tekrar kan ver dedi

adee

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
177
58
31
Kasıklarım da ağrı oluyor ara ara,bel ağrım var ayakta durunca çok özellikle göğüslerim de çok hassas dokunamıyorum bakalım yarın netleşir hayırlısı çok umutlanıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ama doktora dedim ovitrallanın etkisi olabilir mi beta diye o da 14. Gün o kadar yüksek olmazdı ama yine de garanti olması için iki gün sonra tekrar kan ver dedi
Sen iğne yaptığın gün sayıyormusun niye belki ilk gün tutmuştur zaten 2 hafta geçmiş üstünden bide 2 günde bir 2 katına çıkıyor beta kafana takma bu kadarda yüksek çıkmazdı hem iğnede okadar beta yoktur etkisinde 10 günde geçiyor

adee

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
177
58
31
Senin var mı belirtin canım kan teati verdin mi
Evet canım sırt agrım çok fena kaşık yeni yeni dinmeye başladı arada agırıuor..Göğüs ağırım hiç yok 122 çıktı benimde bugün bende 15 nisanda öğlen 12 de iğne yapmıştım