Allah rizasi icin yardim :(

Yaşadiginizi yasamis biri olarak tek lafim baska hastaliga takin nasilda geciyor o dusunme hizi valla bende de oluyordu dusunun mani ysiyorumda icimde patliyor saniyordum o derce belirti sonra noldu sizofrene taktim dusuncemin hizi gitti bide kitap bile okuyamazlar diyince ne kitap ne film izliyebiliyodum sonra noldu bitti gittiama suan kesin karar verdim sziofrenim su saate kadar uyutmadi tam uyuyamadim
Kitap okuyamazlar diyince birden kötü oldum ben de pek okuyamam kitap pek dikkatimi veremem :KK43:(((

Hastalık belirtileri az biraz her normal insanda oluyor. Hastalık boyutunda olsa kesin anlaşılırdın şimdiye kadar
Üni kazanmışsın ne güzel. Herkesin yapamadığı bir şey. Bence geç o araştırmacı dönemleri artık :)
Gerçi şu anda geç ergenlik dönemi'ndesin sanırım. Bir iki sene daha dayan. Olgun takılmaya çalış

Kitap okuyamazlar diyince birden kötü oldum ben de pek okuyamam kitap pek dikkatimi veremem :KK43:(((
O baska onlarin sebebi ondan deil bende suan kaygimdan okuyamiykrum ama bipolar hastalari baska sebepten baya arastirmistim bipolari hic arastirmayin bcen ya su korkulari olanalr olarak artik cozum bulalim napicaz biz ya

Ben de cok korkuyorum bir de cekingenlik sorunu var ben de onu aşsam belki bu sorunda biraz hafifler bilmiyorum cidden sasirdim olcem stresten bence de cozum arastiralim hepimiz saysak bitmez burda

valla bende de takıntı var anksiyete var hastaneye karşı fobim var evde oturmak beni daha da bunalıma soktu dün gece halamın oğlu aradı dedi sana özel bi hastanede radyoloji bölümünde doktor yanı iş bulmuşum inan çoookkk sevindim çnkü paraya çok ihtiyacım var bu yaşımda babamdan para isteyemiyorum kendi paramı kazanmak istiyorum ama gelin görün ki korkularım başladı hastane olduğu için nasıl yapıcam diye ya birinde serum görsem ya da hastane kokusu beni etkiliyo allahım nasıl yapıcam yaaa lütfen akıl verin dua edin bana bu işi yapmak istiyorum

Canim bende seninle ayni durumdayim takinti var bipolar olmaktan cok korkuyorum ilk okudugumda hic belirti yoktu ama artik yasiyorum 2 senedir bununla ugrasiyorum bittim artik.. doktora gittim ilac yazdı kullanamiyorum mani yapar korkusuyla :KK43:

Canim bende seninle ayni durumdayim takinti var bipolar olmaktan cok korkuyorum ilk okudugumda hic belirti yoktu ama artik yasiyorum 2 senedir bununla ugrasiyorum bittim artik.. doktora gittim ilac yazdı kullanamiyorum mani yapar korkusuyla bazen diyorum fiziksel rahatsızlığa karşı tedavi yöntemleri var ama ruh başka bişi ameliyatı yok tedavisi sadece yatıştırıcı ilaçlar ve insan hep beyinde bir takıntıyla endişeyle yaşamaktan bıkıyor artık evet her şey beyinde bitiyor ama elimizde olmuyo işte ya da ne bilim beynimi mi kullanamıyorum acaba diyorum bazen kendime bu arada senin belki bipo değildir hem sen kendin diyon sadece takıntı yapmışım diye git bi görün psikiyatriye doktor daha iyi bilir hem seni gözlemler de var mı yok mu diye bi takım sorular sorar

Canim bende seninle ayni durumdayim takinti var bipolar olmaktan cok korkuyorum ilk okudugumda hic belirti yoktu ama artik yasiyorum 2 senedir bununla ugrasiyorum bittim artik.. doktora gittim ilac yazdı kullanamiyorum mani yapar korkusuyla :KK43:
C bazen diyorum fiziksel rahatsızlığa karşı tedavi yöntemleri var ama ruh başka bişi ameliyatı yok tedavisi sadece yatıştırıcı ilaçlar ve insan hep beyinde bir takıntıyla endişeyle yaşamaktan bıkıyor artık evet her şey beyinde bitiyor ama elimizde olmuyo işte ya da ne bilim beynimi mi kullanamıyorum acaba diyorum bazen kendime bu arada senin belki bipo değildir hem sen kendin diyon sadece takıntı yapmışım diye git bi görün psikiyatriye doktor daha iyi bilir hem seni gözlemler de var mı yok mu diye bi takım sorular sorar

Yok geçmiyor uyurken bile adam akilli uyuyamiyorum bisey gordun duydum endisesi bittim sziofren korkusu ne belaymis yapsikoz kabul etmiyor ama belirtiler var gibi bende goz ucumda golgeler falan arastirinca sizofren falan mu oldum ki 1 hafta icinde tatile gitcem ama korkularla beraber gitmek istemiyorum 1 haftada iicnde aciklik getirmem lazim napicm ben ya

Arkadaslat ozelde psikiyatris var 16 yasinda alirlar mi beni ne kadardir adama sitesinden gelirsen yardimci oluruz dedi ama ben aile bireyiszi nasil gidicem

Canim bende cok korkuyorum sanki bende de mani belirtileri var :KK43: dun gece müzikli bi mekana gittik alkol aldim biraz rahatlamak icin bugün iyice kotu oldum :KK43: sizde ne gibi belirtiler oluyo ?

Mesela kafam hic susmuyor alakasiz kelimelr geciyor o anla ilgili ben diyorum neden suan bunu dusundum bu durumu takarsam artiyor unutursam olmuyor fazla golge goruyor ses isitiyor gibi oluyorum gitsem kesin sizofren diycekler galiba sizofren korkumdan once yoktu ama suan belirtide yasiyorum

Bu sabah yine büyük bi korku hissiyle uyandim birden cok konusma hissi geldi allahim mani geciriyorum diye hüngür hüngür agladim halada cok kotuyum allah askina yardim edin mani mi geçiriyorum ben artik canima kiycam dayanamıyorum :KK43:

Bu sabah yine büyük bi korku hissiyle uyandim birden cok konusma hissi geldi allahim mani geciriyorum diye hüngür hüngür agladim halada cok kotuyum allah askina yardim edin mani mi geçiriyorum ben artik canima kiycam dayanamıyorum :KK43:

Canim artık lütfen kalk, pskiyatriden bi randevu al ve git açık açık her şeyi anlat doktoruna. Söylediği şeyleri de uygula. Zaman geçtikçe iyi olacaksın insallah

X