Allah rizasi icin yol gosterin ben cok uzgunum

Ya hu hataniz ne? Fecebookta ki bilgilerinizi gorunur yapmak mi? Sanki baska biriyle gonul iliskisine mi girdiniz?

Zaten sizi sevseydi bu kadar basit bir sebepten hemen ipleri koparmazdi.

Lutfen pesinden kosup bir taraflarini daha fazla kaldirmayin.
saol işte biryanımda bunları dusunuyor ama destek arıyordum.böyle biriyse zaten defolsun bahane aradıysa hak etmiyor demekki sadakatımı sevgimi saolasn

Merhabalar konuyu telefonumdan actim ve bilgisayarim arizali oldugu icin yazimda hatalar olursa ozur .sorunum erkek arkadasim.subatta basladik
Cikmaya ve evlilik yolunda gidicek ciddi bir iliskiydi.bigun facebookumu disaridan herkede kapat dedi ve nerde yasadigimla ilgili seyleride kaldirmami istedi.yaptim ama bi sebepten dolayi actim herkese yine oda bunu anlayinca brn sana kapat demistim sen acmissin bi sey bi insana bi kere soylenir olmasi gerekir olur yalana gerek yok iyi geceler by dedi ve ne yaptimsa yazdiramadim grri.araya arkadasim girdi aricam ben onu dedi ama yaklasik iki uc hafta boyunca hic yazdiramadim.oda yazicam demesine ragmen yazmadi hemen facemden cikti fln gorunce sok oldum cok affettirmeye calistim yazdim ama cvp vermedi.gecelerce kendimi yedim ben naptim diye.en son bende pes ettim veda msji cektim iki gun sonra gece mekandan aradi cik goruselim diye cikmadim.yazistik konustuk ama ilkgunku gibi olamadik ben babamdan dolayi cikamiyorum hicbisekilde oda bunu bilmiyodu.ilk bulusmamizdan snra iki hafta hic cikamadim babamdan dolayi o face olayida ilk haftalarda oldu zaten.yine sonraki zamanlarda konustuk ayni sebeple cikamadm ben cikicak oldum o sehir disindaydi.en son iki hafta once gorustuk yuzyuze asiri sicak olamadim rahatsizdm.aramizda cinsel
Olarak ufak birseyde gecti.hafta ici iki kere ben yazdim konustu sonra yine yazdim aradim msj attim cvp vermedi aramadi hala.maddi durumu cok iyi arkadaslarim kibirinden yazmiyodur diyo.ruyamda goruyorum hep.yazamam daha artik.silmemis ama beni telinden hala goruyorum.arabada telefonu acik ve meydandaydi giderken ellerimi tuttu donerken bi hafta sonra gorursun halimi fln da dedi bana gore birsey olmadi.napiyim ne dusuneyim.tesekkurler

Facebook olayından sonrasına odaklanamadım ,yaşı kaç acaba bu küçük beyin ?

Cocukca muhabbetler bence... Profilin acik olunca ne oluyor ki? Bu kadar basit dusunen biriyle hic isin olmasin bence cunku katlanarak artar istekleri...

Ben evli oldugum halde acik profilim ne olmus ki?

Bence bahane degil, ergenlikte kalmis onun kafasi...

Cocukca muhabbetler bence... Profilin acik olunca ne oluyor ki? Bu kadar basit dusunen biriyle hic isin olmasin bence cunku katlanarak artar istekleri...

Ben evli oldugum halde acik profilim ne olmus ki?

Bence bahane degil, ergenlikte kalmis onun kafasi...
tesekkur ederim yorumun için ömür boyu mutluluklar dilerim esınle

X