inşallah herkes hamile kalir cunku burama kadar geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cavoş nereye gittin kız smart tivini mi açtın yine yogamı yapıyorsun malum 7 haftalık hamilesin yoga önemli

İnşallah fake dir ya değilse de lütfen insanların yarasını kaşır gözüne sokar gibi eziyetlerde bulunmayın kendiniz için değilse bile o karnınızdaki masum için yapmayın içim acıdı okurken

önceki hesabima giris yapamadigim icin yeni hesap acmak zorunda kaldim ben cavidan bildiniz gibi 7 haftalik hamileyim ve ilk annelik heycani yasayan herkes gibi hatta biraz daha fazlasi kadariyla ozenli dikkatli gerekli okuma ve arastirmalari yaparak bilinci bir gebelik gecirmeye calisiyorum.
koronavirüs nedeniyle zaten yeterince diken üstündeyim herkes gibi ancak esim bebegimize benim gösterdigim hassasiyeti gostermedigini dusunuyordum ama bugunku olanlarla artik emin oldum.
kadinlarkulubu anneler forumunda da bahsedildigi radyosyon bebeklerimize zarar veriyor ve dolayisiyle esim telefonla gorusecegi zaman alt katta bos bir odamiz var oraya gidiyor ve orda gorusmesini yapiyor ve bu durumu gorumcem kayinannem fln herkeste biliyor.
hamilelik haberini kayinaileme verdigimden beri herkesin yuzunde guller aciyor ama bir kisi haric o da gorumcem,kendisi 1.5 yillik evli ve henuz bebisleri olmadi sanirim olmuyor ve ben hep hamile oldugum icin ona moral vermeye calisiyorum.
dün sabah esim eve giderken ona eşimin telefonundan whatsaptan hamile kalma kürü videosu linki gönderdim youtubeden kendim telefon kullanmiorum rodyosyon sebebiyle ve altina da bilerek yazdim abla ben cavidan diye ki abisinden böyle bişey geldigini görüp utanmasin diye
üstünden bi saat geçti geçmedi telefonum calmaya basladi ama israrla caliyor handan ablam ariyor görümcem yani benim telefonlara cevap vermedigimide biliyorlar inan ki 2 3 saat boyunca toplamda 15 defa aramistir ve kisa mesaj ve watsaptanta yazdi cavidan telefonu aç diye acmadim ama
aksam esim eve normalden erken geldi kapi caldi bende o sirada smart tivden hamile pilatesi yapiyordum apar topar hemen toparlandim ve kapiyi actim gelen eşimdi kulaginda da telefon ben hemen karnimi tutarak merdivenlerden yukari ciktim telefonla konusuyor diye ve esimde telefonu kapatmadan yukari yanima geldi cavidan handan seni ariyormus sabahtan beri neden acmadin al seni istiyor dedi neoldunu anlmaya calisircasina benim noldugundan haberim yok bluetoutha bagladim uzaktan konustum bana diyor ki neden gokhanin telefonundan bana hamilelik kürü gönderiyosun kac defa söyleyecegim cocuk istemiyoruz biz maksadin ne senin diye falan ben eşim anlamasın ailesiyle arasi acilmasin diye ayy ablam dedim tamam ben gönderirim sana onun tarifini dedim bu bu sefer iyice cildirdi ben telefonu kapatmak zorunda kaldim kapatir kapatmaz esime dedim ne olur telefonu asagi birak gel diye 15 sny gecmeden gorumcem yine aradi ve kocam benim gebeligimi bir an düsünmeden hemen telefonu acti ben acma dercesine baktim ama nafile hemen odama gectim 2 gündür konusmuyoruz telefonu kapattiktan sonra bana bazi seylerle alakali hesap sormaya kalkti gorumcem kocami doldurmus herzamanki gibi ama cevap bile vermedim iyilik yap denize at balik bilmesse rabbim bilir diye susuyorum ama nereye kadar bilmiyorum ama sunu anladim anne olmadigi muddetce kimse beni anlamayacak gorumcemin kotuluklerinden kotu niyetli art niyetli davranislarindan gina geldi her seferinde onun yuzunden aile ici problem yasiyoruz
Ya Allah aşkına sen iyilik yapma bırak. Kadını çileden çıkarmışsın hayır anlamadığım bu mesajı yazarken radyasyon almıyor musun. Görümcene üzüldüm

O değilde kızlar bide 5 dakka mı verdim okudum yazdığını . Anlamadım 2 . Ye okudum bu gerçek mi diye sizin yazdıklarınıza baktım . Gece gece beynimi yordu resmen😁😁😁😁😂

Şu an da şokdayim gerçekten bence bu bir şaka yani öyle olmalı. Şayet değilse ben Cavoş adına utanmak istiyorum ya . 9 ay boyunca bebek doğana kadar keşke köyde filan yaşasaydınız ki artık oralarda bile radyasyon var. Aklım almıyor. Bu arada evinin dubleks oldugunu, smart Tvn olduğunu, hamile platesi yaptığını , ve çok bilinçli olduğunu ve bebeğini radyasyon dan korumak istediğini bize belli ettin seni tebrik ediyorum . Ayrıca insanlar çocuk istemeyebilir yada olmayabilir şahsen benim senin gibi eltim yada görümcem olsaydi bende bir dururdum acaba ben hamile olunca böyle mi olacağım o zaman çocuk istemiyorum derdim yani evlerden Irak . Şaka bir yana herkes gerseyi artık o kadar iyi biliyor ki hamilelik kuruymus otmus tedaviymis. İstese o da bulur. Hayır yani bebişine bisey olsaydi ya sen ona kürün linkini atarken yayılan radyasyondan. çok düşüncesissin cavidancim. Umarım bize söylediklerin gerçek değildir umarım sakadir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X