Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

iyilik cnm aynı ne olsun:hulya:

ya git canım sakın ihmal etme inan operasyon ağrıdan daha kolay oluyoyerimseniben

bu ağrıyı çektiğin günlere keşke daha önce gitseydim diceksin

valla diş ağrısı çok berbat bişey yaÇok üzgünüm çoook

evet cidden berbattanda öte berbattttt ağrı kesici aldım hafifler birazdan akşama kadar da geçmezse mecbur gidicem galibaa :gitme:

bende tam seni merak ettim sen yazmışsın canım benim:ecrin_bebek:

sağol cnm gerçekten desteğin için:1hug: sende canımsına.s.

Canımsın ne demek hayatım :1hug:

çok sağol aslımm vallahi moral oldu bana
doğru söyluyorsun benim de tek tesellim onun elinde olmaması tatlım
artık güzel bir şekilde telafi ederiz inşallah :Saruboceq:

Canım ne erkekler var aile sözünden çıkamayan.o yinede demiş önce gelemem diye.ki telafi edicez demesi bile ne kdr güzel bi incelik yerimseniben en iyi şekilde telafi edersiniz sıkma canını vildancım sakın he..hep gül canım benim daha nice nice yıllara inş..

valla bizimkiler daha neler diyor allah bilir ama o kadar haklılar ki babam

saçmaladı gerçekten çok sinirleniyorum kızlar ya sevdiceğim arada kalıyo babama

kaç defa dedim ben istiyorum mutlu olucağıma inanıyorum ben naz yapmıyorum

onlara ne oluyosa aman ya sinirlerim tepeme çıkıyo herkes kendi keyfinde

ama kimse kusura bakmasın keyif beklemicem sevdiğim bi gelse ohhhh

konuşasım gelmişkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

babalarımızıda anlıyorum aslında meliscim onlar bizi gözünden bile sakınıyolar..kaldıki gelsin bi gün elin oğlu alsın gitsin.. çokta suçlamamak lazım aslında babaları..ama bizm gönlümüzde ferman dinlemiyoki işte dmi :1hug:

tatlım şaşkınlığa bak tanıştık ismimi söylemedim ya kaydirigubbakcemile3
ismim vildan tatlım tekrardan memnun oldumm :)))))))

vildancım çok memnun oldum aslı bende canım opuyorumnanaktan

hoşbulduk asim Nasılsın canımmmmm ? Şeniz

ayy sorma canım yaa benimde bu birtane var ne çıktığı belli ne çıkmadığı dişlerim çok sık benim o yüzden çıkacak yer bulamıyormuş diğer azı dişime takılmış kesin ameliyatla alınması gerek dedi geçen bayram da ağrmıştı gittim antibiyotik kullanman lazım bu şekilde alamam dedi antibioği kullanınca ağrısı kesildiğinden
bende bidaha gitmiyorum :kedi: biliyorum yine aynısı olacak :gitme:

derenim noldu sana yaaaaaa :1shok: uuff ameliyatmı olucan şimdi CADIARZU

vildancım yorgunsan yat dinlen hayatım..yine konuşuruz sonra :1hug: çok öpüyorum seni.. opuyorumnanaktan

amin kıslar umarım sizinde mutlu yuvalarınız olur canlarım bütün sevenlerin aslımın derenimin hazanımın panterim asicim ve vildancım hepiniz sevdiklerinize kavuşursunuz inş
birde severek zorunlu olarak ayrı kalmak durumunda olanların tez zamanda kavuşurlar inş bende dahil
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

amin kıslar umarım sizinde mutlu yuvalarınız olur canlarım bütün sevenlerin aslımın derenimin hazanımın panterim asicim ve vildancım hepiniz sevdiklerinize kavuşursunuz inş
birde severek zorunlu olarak ayrı kalmak durumunda olanların tez zamanda kavuşurlar inş bende dahil
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

amin ablacım yaaa... dualarım seninle walla :sinifsinif:

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

sağol nurummmm Rabbim kimseye vermesin bu ağrıyı gerçi neren ağrırsa canın orda oluyo :sinifsinif:

evet haklısın derenim çok zor diiş ağrısı ben 20 lik dişimi çektirdim hiç ağrım yokken korkma zor olmuyo çekme olayı sadece yarası geç iyileşiyo bebeğim
eğer işine yararsa ponstan fort diye bi ilaç var 500mg olması lazım çok tesirli bi ağrı kesici denemeni tavsiye ederim canım çektirmeden önce bu ilaçtan iç yarın eniştede gelcek sağ salim çık karşısına derenim

konuşmalarından az çok tahminn yürütmeye çalıştım canım ondan sordum doğru tahmin etmişim

anladım cnm ama gençsiniz böyle düşünüyosunuz diye düşünmenide istememyerimseniben

Canımsın ne demek hayatım :1hug:

Canım ne erkekler var aile sözünden çıkamayan.o yinede demiş önce gelemem diye.ki telafi edicez demesi bile ne kdr güzel bi incelik yerimseniben en iyi şekilde telafi edersiniz sıkma canını vildancım sakın he..hep gül canım benim daha nice nice yıllara inş..

babalarımızıda anlıyorum aslında meliscim onlar bizi gözünden bile sakınıyolar..kaldıki gelsin bi gün elin oğlu alsın gitsin.. çokta suçlamamak lazım aslında babaları..ama bizm gönlümüzde ferman dinlemiyoki işte dmi :1hug:
[/B][/COLOR][/I]

aslım seni bir anlayış küpü ilan ediyorum..

tamam orası öylede sonuçta bizlerde birer birey olduk gözlerinden

sakınmaları demek bu tavrı segilemeleri gerek demek değil

diğer türlüde bizi koruyabilirler bizi yıpratmadanbuyrunnnnnnnnn

aynen canım dinlemiyor valla bide
benim şartlarım seninkinden çok farklı buna eminim aslım:1rolleyes:

Arkamdan konuşup durma nan ben senin her çıktığında hazan yine gitti yazsaydım topik kk nın mesaj sayısı bakımından ennn büyük topiği olurdu
hiiiiihhhhhh :dilcikar: :tomato:

herkezlere merhabalar bu aradaaa
dişimmmmmmmmm ağrıyooo kızlaaarrrrrrr 20 lik dişim var benim bitane başıma belaa 2-3 ayda bir ağrıyo Allahım ne kadar zor diş ağrısı yaaa mafoldumben

:roflol: :roflol: :roflol:
Ayyy buna çok güldümm yaa,
KK'nın en büyük topiği hee -tatlicadiarzu-

Kıyamam kız sana, Ağrın olmasa sorardım bunun hesabını ama :dilcikar:

anladım cnm ama gençsiniz böyle düşünüyosunuz diye düşünmenide istememyerimseniben

yok canım gençsiniz diye düşünmem merak etme bende çok yaşlı sayılmam 19 yaşımda evlendim 20 de kızım oldu o yaşlarda genelde senin gibi düşünülür
aslıcım evin tek kızı o yüzden babasının duruma alışması lazım bence sen evin tek kızımısın bilmem ama babalar için kızları çok değerli oluyo güzelim evlenincede sürekli takipte ve yanında oluyorlar kırmayın onları bence

kıs hazanım o kadar dua ettim bi aminnn deseydinn:dilcikar:

Melisim elbette bende istiyorum bir an önce konuşulsun netlik kazansın diye ama
Napalım babalarımız bizim gibi düşünmüyo
Karşılarına geçip niye böyle yapıyosun diye hesapta soramayız
Hep anneciğim arada kalıyo şahsen
Ya babamda inat ettiğinden değil aslında ama acele etmek istemiyo
Yinede böyle davranmasa iyi olur tabi CADIARZU

yok canım gençsiniz diye düşünmem merak etme bende çok yaşlı sayılmam 19 yaşımda evlendim 20 de kızım oldu o yaşlarda genelde senin gibi düşünülür
aslıcım evin tek kızı o yüzden babasının duruma alışması lazım bence sen evin tek kızımısın bilmem ama babalar için kızları çok değerli oluyo güzelim evlenincede sürekli takipte ve yanında oluyorlar kırmayın onları bence

nede güzel özetledin ablacım walla .. :kedi:
alkisalkisalkis

bende evin tek kızıyım annemle babam ayrı.. canım yani kız kardeşim var ama aramızda çok yaş var yani tek sayılabilirim çünkü senelerde tektim en azından babam bu konuda böyle değerlendiriyor .kardeşim daha 1 buçuk yaşındayerimseniben

canım kırmak değil ama amcım ama bende kırılmak istemiyorum bende babamı çok seviyorum anlıyorumda endişelerini ama yıpratıyor beni
ben kendi kendime bazı şeyleri aştım ve yanımda sadece sevdiğim vardı

yani mutlu olcağıma çok eminim ve daha başka şeylerde var elbette
herkes kendine göre haklı hepimiz mutlu olalım allahın izniyle:Saruboceq:...

asicim eniştenin gitmesine nekadar kaldı? :kedi:

azıcık kaldı hazanım haftaya yarın gidiyormafoldumbenmafoldumben

Derenim ilaç ismi yazmıştım gördünmü bu ilacı denemeni tavsiye ediyorum canım

X