Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

anammm süpermiş nan burasıııııı kaydirigubbakcemile2
ben burda değil nişan düğün bile yaparımmmm
nasılda yakışacak o masay abenim prenses arkadaşımm
mayıs gelsede salonun dolu fotolarını görsek bide Şeniz
bu arada pembe veya lila nişanlıkda süpperrr fikir kuşum aklinialirimsmile[/B]

ayyy beyenmene çok sevindim bal peteğim yaaa...
bütün resimleri paylaşıcam vaallla her saniyeyi her anı...
pembe bı nısanlık beyenmıs annem ıllede onu gıy kızım dıyo ya yidi beni yidi
halamlar yengemler falanda hasta kalmıs nısanlıga
ıllede o dıyıp duruyolar
resmını ınternetten bulursam paylasıcam smdı senle cnm
bıde ben bı kırmızı model bı nısanlk beyenmstm hatırlarsan cnm hatta profılımde album resmı kapagı
onu dıktırmek ıstemıstm ben ama acaba resmde durdgu gıbı hos dururmu yada ne bılem ben ıste tam ıstedgm gıbı dıkebılırlermı dıye tereddutteym
o yuzden acaba sadece hazır modelleremı baksam dıyorum
mesela yakın ıkı semt arasında fıyat sordm
bı semttekı modaevı o kırmızı modele 900 derken dıgerı 750 dedıı
e fark ne pekı sadece semtmi yoksa ıscılık emeğimi
o yuzden pek guvenemıyrum
zaten dıktırıcemde nolcak kıralıcam yanı bn onu satın alıpta napm
o kabarık seyı bıda nerde gycem dmı
ıkı saat gıyıyosun 750 tl para verıyosun cok fazla ya
gercı hazır modellerde 600den falan baslıyo ya napım canım sence
hazır model bakmak en ıyısı dmı moda evlerını gezıp

canımınıcı bak annem ve butun aılem halamlar yengemler v.s v.s bu nısanlıgı beyendıler :kedi:

ayyy beyenmene çok sevindim bal peteğim yaaa...
bütün resimleri paylaşıcam vaallla her saniyeyi her anı...
pembe bı nısanlık beyenmıs annem ıllede onu gıy kızım dıyo ya yidi beni yidi
halamlar yengemler falanda hasta kalmıs nısanlıga
ıllede o dıyıp duruyolar
resmını ınternetten bulursam paylasıcam smdı senle cnm
bıde ben bı kırmızı model bı nısanlk beyenmstm hatırlarsan cnm hatta profılımde album resmı kapagı
onu dıktırmek ıstemıstm ben ama acaba resmde durdgu gıbı hos dururmu yada ne bılem ben ıste tam ıstedgm gıbı dıkebılırlermı dıye tereddutteym
o yuzden acaba sadece hazır modelleremı baksam dıyorum
mesela yakın ıkı semt arasında fıyat sordm
bı semttekı modaevı o kırmızı modele 900 derken dıgerı 750 dedıı
e fark ne pekı sadece semtmi yoksa ıscılık emeğimi
o yuzden pek guvenemıyrum
zaten dıktırıcemde nolcak kıralıcam yanı bn onu satın alıpta napm
o kabarık seyı bıda nerde gycem dmı
ıkı saat gıyıyosun 750 tl para verıyosun cok fazla ya
gercı hazır modellerde 600den falan baslıyo ya napım canım sence
hazır model bakmak en ıyısı dmı moda evlerını gezıp

canımınıcı bak annem ve butun aılem halamlar yengemler v.s v.s bu nısanlıgı beyendıler :kedi:

Ay canımm benim yaa annen zevkli kadınn biliyo işini tek kelime ile mükemmel diyorummm çok ama çokkkk beğendimmm bide pembe çiçek takılır topuzunaa tadından yenmez uleeennn :teytey: sende kabarık istiyodun zatenn al işte sana biçilmiş kaftan opuyorumnanaktan
ben yerinde olsam bunu giyerdim diktirme bence açıkcası ben dikimlere pek güvenmiyorum hazır tercih etmişimdir herzaman olumunekankayizsmile

Ay canımm benim yaa annen zevkli kadınn biliyo işini tek kelime ile mükemmel diyorummm çok ama çokkkk beğendimmm bide pembe çiçek takılır topuzunaa tadından yenmez uleeennn :teytey: sende kabarık istiyodun zatenn al işte sana biçilmiş kaftan opuyorumnanaktan
ben yerinde olsam bunu giyerdim diktirme bence açıkcası ben dikimlere pek güvenmiyorum hazır tercih etmişimdir herzaman olumunekankayizsmile

tşkler canım benım ıcımı rahatlattın sen beyenınce bı kere daha bunu ıstedım walla yalnız ben bunu bı magazada gormedım sıtede gordum ceyyiz.com dıye ınternetten alısverıs yapılan bı sıte 1.047.00 tl ydi :bbo:

tşkler canım benım ıcımı rahatlattın sen beyenınce bı kere daha bunu ıstedım walla yalnız ben bunu bı magazada gormedım sıtede gordum ceyyiz.com dıye ınternetten alısverıs yapılan bı sıte 1.047.00 tl ydi :bbo:

Annendemi siteden gördü canım eyvahedigeldismile
o sitedeyle bi görüşsen belki indirim yaparlar bilmiyorumkismile

Annendemi siteden gördü canım eyvahedigeldismile
o sitedeyle bi görüşsen belki indirim yaparlar bilmiyorumkismile

canım fıyatlarımız ındırımlıdır diyo zaten..bide ısyerındekılere danıstım kımse beyenmedı tmm kabarık ama alısılmıs bı model dedıler.kırmızı daha zarıf daha hos dedıler.hanı vardı ya kırmızı bı model... paylasmıstm onu bilmiyorumkismile

canım fıyatlarımız ındırımlıdır diyo zaten..bide ısyerındekılere danıstım kımse beyenmedı tmm kabarık ama alısılmıs bı model dedıler.kırmızı daha zarıf daha hos dedıler.hanı vardı ya kırmızı bı model... paylasmıstm onu bilmiyorumkismile

Valla ben kırmızıyıda çok beğendim ama bu daha gösterişli daha kokoş gibi geldi bana kuzum bayanssulusmile
zevkler ve renkler tartışılmaz tabi senin içine hangisi sindiyse onu alırsın tabi fiyatlarınıda karşılaştırmak gerek aklinialirimsmile

Selam speedy hoşgeldin biz iyiyiz sen nasılsın olumunekankayizsmile

Bende iyi gibiyim önüme geleni parçalıycam neredeyse öyleyim mafoldumben
2 hafta kaldı hala kıyafete yönelik hiç bişey yok ortada son dk kalıcak
gittim anneme bağırdım geldim offfffffffffffaklinialirimsmile

Bende iyi gibiyim önüme geleni parçalıycam neredeyse öyleyim mafoldumben
2 hafta kaldı hala kıyafete yönelik hiç bişey yok ortada son dk kalıcak
gittim anneme bağırdım geldim offfffffffffffaklinialirimsmile

dert ettiğin şeye bak hepsi olur ben birgün önce almıştım kıyafetimi kaydirigubbakcemile3
yeterki içine sinen olsun üzerine şıp diye otursun önümüzdeki hafta halledersin bilmiyorumkismile
kasma kendini annenide üzme boşuna canım :1hug:

dert ettiğin şeye bak hepsi olur ben birgün önce almıştım kıyafetimi kaydirigubbakcemile3
yeterki içine sinen olsun üzerine şıp diye otursun önümüzdeki hafta halledersin bilmiyorumkismile
kasma kendini annenide üzme boşuna canım :1hug:

Son güne bırakmak istemiyorum stresim daha da çok büyüyor.
Sinir oluyorum işte malesef :mymeka::mymeka::mymeka:
aman neyse offfffffsenağlama

Valla ben kırmızıyıda çok beğendim ama bu daha gösterişli daha kokoş gibi geldi bana kuzum bayanssulusmile
zevkler ve renkler tartışılmaz tabi senin içine hangisi sindiyse onu alırsın tabi fiyatlarınıda karşılaştırmak gerek aklinialirimsmile

ya ıkısıde cok hos bıtanem yanı kırmızı fyat olrk 250 tl dha az buda kucumsencek bı rakam degl tabı ama daha ucuz fıyatada bulanbılr belkı hazır bı model bu pembe nısanlık tarzında kabarık bıse..blmıom artık bakcaz her yere

ya ıkısıde cok hos bıtanem yanı kırmızı fyat olrk 250 tl dha az buda kucumsencek bı rakam degl tabı ama daha ucuz fıyatada bulanbılr belkı hazır bı model bu pembe nısanlık tarzında kabarık bıse..blmıom artık bakcaz her yere

Aslında diyorum kırmızı daha iyi olabilir öyle bişey almalısınki yarın birgün başka bi yakının düğününde de giyebilesin biliyosun bu tarz şeyler bir kere giyiliyor sonra rafa kalkıyor verilen paraya acıyorum şahsen ben ohaoldumsmile

Son güne bırakmak istemiyorum stresim daha da çok büyüyor.
Sinir oluyorum işte malesef :mymeka::mymeka::mymeka:
aman neyse offfffffsenağlama

Son güne bırakmazsın canım sende önümüzdeki hafta halledersin bilmiyorumkismile
herşeyde bi hayır vardır unutma belki şimdiden arayışa gireceksin fakat istediğini bulamayacaksın aradığın model daha gelmemiştir belki bakacağın mağazalara :hulya:
bide böyle düşün birazcık :kedi:

Son güne bırakmazsın canım sende önümüzdeki hafta halledersin bilmiyorumkismile
herşeyde bi hayır vardır unutma belki şimdiden arayışa gireceksin fakat istediğini bulamayacaksın aradığın model daha gelmemiştir belki bakacağın mağazalara :hulya:
bide böyle düşün birazcık :kedi:

Haklısın aslında büyütecek bişey yok ortada mafoldumben
ama işte sinirlendim ya bi kere illa olucak o daha önümüzde zaman çoookk:1ninca:

Aslında diyorum kırmızı daha iyi olabilir öyle bişey almalısınki yarın birgün başka bi yakının düğününde de giyebilesin biliyosun bu tarz şeyler bir kere giyiliyor sonra rafa kalkıyor verilen paraya acıyorum şahsen ben ohaoldumsmile

canımınıcı ben satın almıycam yaa..bı kere gıydıgın bı kere daha gıyılmıyokı be tatlısım helekı kendı nısanında gıydıkten sonra

X