Almanyada yaşayanlar

Nm88326

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
4.609
5.536
Merhaba KK,

Ben Tr den Almanyaya evlendim. Derdimizi mutluluğumuzu paylaşabilmek birbirimize destek olmak adına Almanyada yaşayan arkadaşlarla sohbet etmek veya yazışmak istiyorum. Fakat forumlar içerisinde bu konu başlığı açılmamış sanırım. Şayet sitede var ise böyle bir portal veya konu başlığı beni yönlendirebilir misiniz?

Teşekkürler.

Ben de dogma büyüme almanyaliyim... NRW ben gesamtschulede Matematik ögretmeniyim esim mühendis hayat güzel canimiz sikildikcs gezebiliyoruz mutlu olursunuz hayat cok rahat burda
Evet gerçekten hayat çok rahat, en önemlisi kendimi güvende hissediyorum. Türkiyede evimizin kapısını kapatıp üstüne 2 kilit atardık, burada açık bırak kimse girmez. İnsanlar çok yardımsever. Çıkar ilişkisi içinde olan sayısı yok denecek kadar az :)

Bende Almanya’ya yeni gelin geleceğim benim orda çevrem yok geldiğim zaman yalnız kalıcağımı biliyorum Almanya da gelin olanlar varsa yoldaş olabiliriz birbirimize

Merhaba KK,

Ben Tr den Almanyaya evlendim. Derdimizi mutluluğumuzu paylaşabilmek birbirimize destek olmak adına Almanyada yaşayan arkadaşlarla sohbet etmek veya yazışmak istiyorum. Fakat forumlar içerisinde bu konu başlığı açılmamış sanırım. Şayet sitede var ise böyle bir portal veya konu başlığı beni yönlendirebilir misiniz?

Teşekkürler.
Merhabalar, bir yakınım ay sonu almanyaya gelecek, almanyadan size şunu alsın getirsin, euro farkina ragmen alsin yada tr de yok bunu alsin diyebileceginiz bisey var mi? Yeni bebeğim oldu bebek malzemeleri olur kozmetik olur, var mi hem tr de yaşamış hem Almanya'da yaşamış biri olarak öneriniz

X