Almanyada yaşayanlar

Nm88326

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2020
3.426
5.484
Merhaba KK,

Ben Tr den Almanyaya evlendim. Derdimizi mutluluğumuzu paylaşabilmek birbirimize destek olmak adına Almanyada yaşayan arkadaşlarla sohbet etmek veya yazışmak istiyorum. Fakat forumlar içerisinde bu konu başlığı açılmamış sanırım. Şayet sitede var ise böyle bir portal veya konu başlığı beni yönlendirebilir misiniz?

Teşekkürler.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 48 gün geçti.

Hamangiom

El üstünde tutulmak için illa tabutamı girmek lazm
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
832
2.191
Merhaba KK,

Ben Tr den Almanyaya evlendim. Derdimizi mutluluğumuzu paylaşabilmek birbirimize destek olmak adına Almanyada yaşayan arkadaşlarla sohbet etmek veya yazışmak istiyorum. Fakat forumlar içerisinde bu konu başlığı açılmamış sanırım. Şayet sitede var ise böyle bir portal veya konu başlığı beni yönlendirebilir misiniz?

Teşekkürler.
Hoş geldin almanyaya 😊
nasılsın memnunmusun hayatından?
Kaç yıl oldu almanyaya geleli?

Nm88326

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2020
3.426
5.484
Umarım orada yaşayıp ''Türkiye çok güzel, vatanımızı çok özledik, değerini bilmiyorsunuz'' diyen tayfadan değilsinizdir.
Hayır değilim açıkçası... Türkiye güzel elbette ama buranın doğası, havası, insan ve hayvan hakları, devletin destek olması gerçekten çok iyi...

Hamangiom

Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
832
2.191
Hayır değilim açıkçası... Türkiye güzel elbette ama buranın doğası, havası, insan ve hayvan hakları, devletin destek olması gerçekten çok iyi...
Doğası havası 😆 almanyanın hangi şehrindesin? Türkiyenin doğası havası yanında almanya kıyaslanamaz bile 😉
Devletin maddi açıdan destek olması evet o konuda hakkını yiyemem ama diğer konularda katılmıyorum

Hamangiom

Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
832
2.191
“Doğma büyümü almanya” bu yorumun nesini beğenmediniz? :KK59:
Sırf sizin yorumunuzu begenmedim diye benim yorumumu begenmemenizi cok cocukca buldum
:KK66:

Neyse benim için konu kapanmıştır!

Nm88326

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2020
3.426
5.484
Doğası havası 😆 almanyanın hangi şehrindesin? Türkiyenin doğası havası yanında almanya kıyaslanamaz bile 😉
Devletin maddi açıdan destek olması evet o konuda hakkını yiyemem ama diğer konularda katılmıyorum
ben Bodensee tarafındayım, buralar gerçekten çok güzel.. siz ne taraftasınız?

Nm88326

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2020
3.426
5.484
“Doğma büyümü almanya” bu yorumun nesini beğenmediniz? :KK59:
Sırf sizin yorumunuzu begenmedim diye benim yorumumu begenmemenizi cok cocukca buldum
:KK66:

Neyse benim için konu kapanmıştır!
Tabi göreceli bir durum, herkes beğenmek zorunda da değil ki :)