Mutfak Dekorasyonu Almayı düşündüğüm yemek odası

nillim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
42
0
40
Doğtaşın yeni ürünü.. ben çok beğendim.. ancak henüz fiyatı belli değilmiş... umarım fazla ucuk bir fiyatı olmaz.. bu takıma birde siyah koltuklar almayı düşünüyorum... sizce nasıl??

animation1rxi.gif

animation2p.gif

bu şahane bir takım ben de cok begendım bunu, şu an tv standı da kampanyadaymıs bence kaçırma derım eger yakınsa evlılıgın..

ben çok beğendim tam tarzımm.. siyah koltuklarla muhteşem durur... birde koltukların arkasından gelen duvara siyah duvar stikerı harika durur...:smiley-cool:

fiyatı daha belli değil..umarım çok pahalı olmaz..
salonum çok büyük... bu takım tam salonuma göre.. bir duvarı siyah böyayıp tv ünetesini oraya koymayı düşünüyorum... diğer duvarlar beyaz.. koltuklar siyah.. mobilyaların üstündeki o siyah çiçeklerden de duvarıma (bunun içinmüsait bi kolon var salonda) oraya yapıştırmayı düşünüyorum... offf offff tek arzum bu takımın çookk pahalı olmaması...

güzelmiş cok ama ben söylim en az 5-6 bin'i gözden cıkarman lazım bende carmen yemek odasını beğeniyorum cook

5-6 olsa yine iyi yaa.. ben 8-9 gibi bekliyorum kii öyle olursa alamam malesef... çünkü yatak odasıda var bunun takım olmasını istiyorum oda 8-9 olursa yanarım :KK43: carmende çok güzel..zaten bu çok tuzlu olursa carmeni alıcam...

yok canım 8 -9 civarı değildir doğtaşın hiçbir ürünü o fiyatta değil
en fazla 6 olur bence tek yemek odası
buda tarz carmende öle bende değişik tarz pek kimsede olmayan mobilyaları seviyorum

canım özelliklerine baktımda o yüzden 8-9 dedim.. büfenin içi renk felan değiştiriyo..masa otomatik açılıyo falan filan..

hımm nasıl acılıyormuşki öle otomatik cok hoş :) ne güzel işte masa açacam diye uğraşmaya gerek yok
ins. fiyattı ucuk bir rakam değildirde gönlündeki takımı alırsın
bizde evinin resimlerine zevkle bakarız öpt

resimleri görmedim ama arkadaşım tüm evi doğtaş yaptı..moduler mobilya ve çok kaliteli..bir konsol, bir vitrin, deri koltuk takımı,bir masa yani diyeceğim sadece salon 11 milyara gelmiş

yemek masasını beğendim..tv ünitesindeki desenleri ve seffaf (cam galiba )olan bölümünü, konsüldeki kapakların seffaflığını(galiba seffaf)pek beğenmedim.ama masa güzel.sandalyelerinde sırt kısmı düşük rahatsız olabilir...koltuklarınıda siyahlı beyazlı seç sırf siyah karanlık yapar ve çok toz tutara.s.

aman allahım hayalimdeki takımı buldum galiba:)
Ben evlenene kadar bunlardan kalmaz ki:)

X