Alt Göz Kapağı Geri Dönüşüm Estetiği Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

zeytinyaglipirasa merhaba :) gülümseyerek soruna yanıt veriyorum, çünkü alt göz kapağıma geri dönüşüm estetiği yaptıralı tam 7 ay oldu. Göz altı torbalarım o kadar belirginleşmişti ki inan kardeşimle beni görenler, annen mi diyorlardı. çok bozuluyordum bu duruma. yaşımdan çok büyük gösteriyordum. ciddi bi doktor arayişim oldu. 4 estetik doktoruyla görüştüm. Seçim yapmak çok zor oldu. ama doktor tercihimde tedavi tekniği kesinlikle etkili oldu. doktor görüşmelerine çok gitmenin faydasını gördüm. Biraz doktor zarrafı gibi oluyorsun.. neyse geri dönüşüm estetiği yapacağız özge hanım dedi. Göz altımdaki yağları çıkarmıyormuş. Diğer doktorlar çıkarıyoruz dediler. Torbalarımın iç tarafında çukurlar oluşmuştu, ameliyatta bu yağları bu çukura ve elmacık kemiğime yaydı. Kirpik köklerinden girerek ameliyat yaptı. Alt göz kapağının içinden de yapabiliriz dedi. Bin biraz korkağım açıkcası, istemedim. Kirpiklerimin dibine izleri iyice gizlemiş. Ameliyatta hiç acı hissetmedim. Ameliyat sonrasında tabi gözlerim şiş, 3 gün geçti hala şişlik geçmiyor, doktoru aradım, sigaradan dedi. Ameliyat olmadan önce günde 1.5 paket kadar içiyordum. ameliyat öncesi ve sonrasında bırakmak zorunda kaldım. iyi de yapmışım. sigara bırakma ilacının yardımıyla sigarayı da bu bahaneyle bırakmış oldum. biraz geç indi şisliklerim. Doktoruma güvenmekle yanılmamışim, gerçekten göz altı torbalarim bir ay içinde sondu, gözlerimin altında ne çukur, ne şişlik kaldı resmen gençleştim canım.. o gün bugündür kendimi harika hissediyorum. Geri dönüşüm estetiği denmesinin nedeni buymuş, yağları çıkarmadan göz altındaki çukurlara ve elmacık bölgesine yayıyorlar. Ha bi de elmacık bölgemi belirginleştirdi, biraz yükseldi, çok hoşuma gitti valla çok memnunum. doğru doktora denk getirdği için Allahıma şükürler olsun..

önceden torba ve cokuklukte var mıydı

X