Alt karinda siskinlik ve sırt agrisi

kunaala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2024
9
1
33
Kızlar merhabalar reglime 6-7 gun var.alt karnimda şişkinlik ve sirt agrisi var.bir de akıntım oluyor.bunlar gebelik belirtisi olabilir mi? Yoksa çok mu erken

Kızlar merhabalar reglime 6-7 gun var.alt karnimda şişkinlik ve sirt agrisi var.bir de akıntım oluyor.bunlar gebelik belirtisi olabilir mi? Yoksa çok mu erken
Bnde de aynı şikayetler vardı reglime 4 gün kala erken gebelik testlerinde silik çizgiyi gördüm landanda baktırdım pozitif gözüküyor🌸isteyen herkese nasip olsun inşallah🙏🏻🌸

Bnde de aynı şikayetler vardı reglime 4 gün kala erken gebelik testlerinde silik çizgiyi gördüm landanda baktırdım pozitif gözüküyor🌸isteyen herkese nasip olsun inşallah🙏🏻🌸
Ay gercekten mi bir umut dogdu icime bak simdi 🌸hadi hayirlisi bakalim beklemekte cok zor ama beklicez artik bi kac gun daha 😊

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun :)) başka belirtileriniz var mıydı? Bir de belirtiler ne zaman başladı?

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun :)) başka belirtileriniz var mıydı? Bir de belirtiler ne zaman başladı?
Merhaba çok teşekkür ederim🌸 yumurtlamadan bi kaç gün sonra göğüslerimde sızlama gibi bi his ve dolgunluk oluştu regliden önce yaşadığımız hassasiyetten daha şiddetliydi birde belimde kasıklarımda ara ara ağrı giriyordu gecikmeden 10 gün önce bunlar vardı bnde 🙏🏻

X