alt komşu......

dr_yad

...........
Pro Üye
9 Aralık 2009
10.201
28.254
ön yargılı asla değilim ama bence eşimden çekindi. kapalı bir hanımefendi bizde aksine çok açık bir çiftiz. ama çekinmedi de diyorum çünkü eşimin yanında açtı konuyu ajdjdjfk kafamda bir sürü soru. hafta sonlarıda yapıyorlardı ses öğlene kadar falan yani yalansız anlattım zaten olanları. evet baskaları rahatsız olsa söylerdi söylemi çok saçma olabilir 🤷🏻‍♀️ ama ben böyle düşünüyorum.. kibarca başlayıp çirkin bir tavır oldu açıkcası ben utandım açıkcası 🤔 neyse keşke hayatımızda kendimize dert ettiğimiz şeyler bu kadar basit kalsa 😐
Bizim de üst katimizda sabah 8lere kadar böğürerek oyun oynayan ve kendini baykuş sanan koca bir adam var. Kaç kere şikayet ettik 10 gün susuyor sonra tekrar başlıyor. Artık sinirden gecenin 3nde polis bile çağırdık.Ama daha önce şikayet edilmediği için ailesi bilememiş çok ses yaptığını.. sesi gidecek bir biz biz de kendi üstü var. Yan taraflar uzak. Ama üste ses daha az gider en çok ses alt katındaki kişiye gider. Neyse bir 15 gündür sustu cagirmayayim şimdi çok konuşup:)

MssPARE

Herkese yetişirsin de bir kendine geç kalırsın
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
3.430
10.233
Yok karsim boş alt katta 60 dan geçmiş teyze amca var.5 katlı apartman.en genç çift biziz.var mi komşuluk cikarabildin mi 😂
Olmadı hiç uymadı benim karşımda 55 yaşın da dünya tatlısı bir.komsum var

Seni kk komşum ilan ediyorumn:KK28:

Nihal Prime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
842
2.286
40
Apartmanlar için belli saatlerde tadilat kuralı var. Pazar günü hariç 10-19 arasıydı bizim sitede. Gürültü için şikayet etmekte belli desibel gerektiriyor. Yine bizim sitede balkon ve pencereden halı, kilim sarkmak, balkona ip çekip çamaşır asmak yasaktı. Çamaşırı ancak çamaşırlıkta balkonun içinde kurutabiliyorsun. Pazar günleri taşınmak yasaktı. Taşınacağınızı önceden belirtip, site yönetiminden izin alıyorsunuz. Her sitenin belli kuralları var. Benim eski komşum bütün bunlara rağmen gece yarısı uyuşturucu partisi verirdi. Aylarca polis çağırdık, ikaz edip gittiler. Evinde arama yapamayacaklarını, bunun için izinleri olmadıklarını, satıcı değillerse de çok bir şey yapamayacaklarını söylüyorlardı. En sonunda sitede imza toplayıp davalık olarak evden çıkarabildik. Evde köpek beslediğinizde de çoğu zaman sorun çıkıyor. Bazı sitelerde evde köpek beslemek yasak. Apartmanlarda üst katın sesi alt kata gidiyor. O yüzden özellikle aşağı kat ve yan komşunuzun arıza olmaması önemli. Müstakil ev ise çok masraflı bir iş. Sadece bahçe bakımı aylık bin TL’yi buluyor. Ev ne kadar büyükse ısıtması, temizlemesi ve problemi çoğalıyor. Bir gün suyu akar, bir gün çatısı. Boşuna dememişler ev alma komşu al diye. Sizin komşunuz gerçekten çok arsızmış. 👎🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-01-2022

Hamileliğimin 4. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 257 gün kaldı.

Amniyotik kese (gebelik kesesi), yuvalanma evresinde oluşmaya başlar. Gebelik kesesi, içinde embriyonun gelişmeye başladığı amniyon sıvısı ile dolu bir yapıdır. Gebelik kesesinin gözlenmiş olması dış gebelik olasılığını ortadan kaldırır (ikiz gebeliklerde bir embriyonun rahim içinde, diğerinin de rahim dışında yerleştiği özel dış gebelik türü çok ender görülmekle beraber her zaman dikkate alınır). Gebelik kesesi adı verilen yapı yuvarlaktır ve etrafı parlak beyaz görünümlü rahim iç tabakası ile çevrilidir.

Yaklaşık boyu : 0,15-0,20 mm (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

WhiteFreesia

An'ı yaşa!
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2020
640
1.019
Paldır küldür derken acaba yatağın başlığını mi kastediyor?
Eski oturduğum yerde yan komsumun geliyordu da başlığın duvara vurma sesi.
Oğlum da soruyordu anne bu ses ne diye.
Genç olsa anlardı yani.
Yani demem o ki, yatak başlığını duvardan uzaklaştırın ya da başlıkla duvar arasına minik yastık felan koyun.:confused:

Bu arada silkelemenin her türlüsüne karşıyım.
Penceresi açıksa kedi kılları evine giriyordur.
Hoş birşey değil.

muallme hatun

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2019
140
307
Komşunuzun söyleme şekli gerçekten kötü eşinizin yanında bu konuyu açmasaydı madem söylemeyecek.Ama sizde gürültülü cinsel hayatınız olduğunu kabul etmişsiniz yanlış anlamadıysam. Bende komşumun evinden öyle seslerin gelmesinde rahatsız olurum. Hele birde evde çocuk varsa.

Esra

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
12.487
25.846
35
Hayda rınna rınna rınarınanayyy dıye basliyorlar heralde atlayarak😂😂
Benim komşum gece üçte falan tarif ederdi, orası değil şurası, hah tam eveet ooooyyyyhhhş diyerek sadede gelirdi ki bu son kısım bile dakikalarca çığlıkla sürerdi. Artık yüzüm kızararak kapısına gittim etme ne olur diye. Ama hep merak ettim orası değil hah tam orası diye her gece tarif etmesine rağmen kocasının öğrenemediği yer neresi diye :KK70: :KK70::KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1589 gün geçti.

benneyanginlargordum

İyi bir insanım ama, herkese değil.
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
19.393
99.521
37
Benim komşum gece üçte falan tarif ederdi, orası değil şurası, hah tam eveet ooooyyyyhhhş diyerek sadede gelirdi ki bu son kısım bile dakikalarca çığlıkla sürerdi. Artık yüzüm kızararak kapısına gittim etme ne olur diye. Ama hep merak ettim orası değil hah tam orası diye her gece tarif etmesine rağmen kocasının öğrenemediği yer neresi diye :KK70: :KK70::KK70:
Hahahahahaha Allah ıyılıgını versın, sımdı bende merak ettim... Sankı karanlık bir tunele gırmıste yolu bulamıyor 😂😂😂sağa dön... Aha tır geliyor geri cekıl😂😂
Ee nasıl soyledın bunu kadına 😂

Esra

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
12.487
25.846
35
Hahahahahaha Allah ıyılıgını versın, sımdı bende merak ettim... Sankı karanlık bir tunele gırmıste yolu bulamıyor 😂😂😂sağa dön... Aha tır geliyor geri cekıl😂😂
Ee nasıl soyledın bunu kadına 😂
Kadınla sadece merhabam vardı, doğrudan gidemedim o yüzden. Samimi olduğum onun da görüştüğü başka bir komşum vardı, onun evine çağırttım 🤪 Kırk defa kusura bakma diyerek, sanki benim seksimi onlar duyuyormuş gibi gece biraz sesiniz geliyor uyuyamıyorum dedim. O da cevaben öyle olsa başkaları da duyardı dedi😂😂 aslında herkes duyuyordu, millet belli etmek için bam güm kapı çarpıyor oofff falan diyor ama bunlar coşkudan anlamıyordu😂 kocası çok belalı bir tipmiş ondan bulaşmadılar sanıyorum ki, ben bilmediğim için bulaştım😂 Ses yalıtımı yaptırdım sonrasında, sanırım onlar da dikkat etti artık. Kısa bir süre sonra da taşındılar.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1589 gün geçti.

profsleepbeauty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2021
20
16
26
Paldır küldür derken acaba yatağın başlığını mi kastediyor?
Eski oturduğum yerde yan komsumun geliyordu da başlığın duvara vurma sesi.
Oğlum da soruyordu anne bu ses ne diye.
Genç olsa anlardı yani.
Yani demem o ki, yatak başlığını duvardan uzaklaştırın ya da başlıkla duvar arasına minik yastık felan koyun.:confused:

Bu arada silkelemenin her türlüsüne karşıyım.
Penceresi açıksa kedi kılları evine giriyordur.
Hoş birşey değil.
kontrol ediyorum pencere açıkmı çamaşır var mı falan diye olmayınca yapıyorum mecbur başka türlü yapmam imkansız balkona yapsam evin içine giriyor tüy zaten uçup gidiyor🤷🏻‍♀️ duvara dayalı değil ama bazalı değil yatak karyola belki o ses yapıyor olabilir

Wurstria

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2015
8.632
12.022
şimdi paldır küldür ses dediği nedir? o nasıl bir sesi kastetmiş olabilir? siz direkt sevişmeyi kastediyor diye düşündünüz ve gece geç saatte olmasa da hafta sonları öyle sesler duyulmuş olacağını kabul ettiniz burada. paldır küldür nedir diyenlere de cevap vermemişsiniz. ama bir şekilde bunun ateşli bir sevişme olduğu anlaşılıyor demek ki. ve beraberinde sizin sesleriniz de eşlik ediyordur doğal olarak. ben bu konulara hep şöyle yaklaşıyorum, elbette insan ne zaman nasıl sevişeceğini komşusuna soracak değil, aman komşu rahatsız olmasın diye de kendinizi kısıtlamanız hoş olmaz. ama öte yandan sonuçta bu özel yaşam. yani ben komşu rahatsız olmasın dikkat edeyim kafasından ziyade bu özel anlar dışarı fazla taşmasın kafasına girilebilir diye düşünüyorum.

velhasıl çok da yapacak bir şey yok, çok abartılı yapıyorsanız onu biraz frenlersiniz zaten gece geç saatte olmuyor dediniz.
bazen insanın gözü hiçbir şey görmüyor. o an kulaklar sağır, tenler alev alev, heyecan ve arzu doruklarda... sadece tek bir şey düşünüyorsunuz...

bokunu çıkarmasın o komşu da :KK70:

Morm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
740
2.558
23
Siz müsait olduğunuzda ya da sizin için ne zaman uygun olur eşimle sevişmem deseydiniz keşke . Ya da müsait bir zamanda gelin çizelge hazırlayalım da olabilirdi 🙄

blue bird

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2015
553
1.350
yataginiz mi ses yapiyor acaba hareket ettikce. oyleyse rahatsiz edici olabilir ama aksi durumda alttan almamanizi oneririm. yuh devenin nali yani. alt komsular ev alirken ust kata ortak oluyorlar galiba. biri ev supurmesin der. biri sevismesin der.