altin bilezik?

Yakin zamanda almadım hic ama kayinvalidem düğünümde hep burma takmıştı hatta ben keske 25 gr burma alinacagina kalin parlak bileziklerden alsaydiniz demiştim o da kızım nasılsa bozup krediye odeyeceksiniz demişti işçilik çok almasınlar satarken diye aldim demişti öyle de oldu 5 yıl önce 50 tl civarı düşmüşlerdi. Istersen bi kuyumcuya sor

Demek istediğim bu bilezikler kalın olanda işçilik daha fazla

Eklentiler

• Screenshot_20200803-131858_Chrome.jpg
    Screenshot_20200803-131858_Chrome.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_20200803-132034_Chrome.jpg
    Screenshot_20200803-132034_Chrome.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 47
Mütiş kar etmişsindr çünkü altın fırladı 🤣🤣
3 yıl önce gramı 160 tlydi şuan 477
2 katından fazla para kar ettirmiştir
aynen öyle oldu canım şuan bozdursak daha fazla karımız olacaktı ama ev aldığımız için o zaman bozdurmak zorunda kaldık, gerçi bu seferden evden kardayız çok uyguna aldık evi şuan 50-60 bin üstüne rahat satarız istesek:halay:

altin bilezik almak istiyorum ama satarken fiyatinin dusmemesi icin hangisini almaliyim?
İşçiligi az olursa düşüş olmaz biz evlenirken bana 5 adet cam kırığı bilezik almıştık hiç takmayı düşünmediğim sadece yatırım amaçlı bulunsun diye aldığımdan öyle süslü gösterişli şeylere hiç bakmadan almıştım bunu iyiki de almışım fiyat düşmesi hiç olmadı hatta 2 katına bozdurduk sonradan sizde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz

Haklisiniz sagolun smdi tanidik kuyumcularla gorustum bilezik alirsam 50 55 gr bilezik ypiyor mesela hasir alirsam hm gr dusuyor hem fiyati artiyor niye fazla para verip dusuk gr altn alaym ki

X