Ameliyat sonrası şişlikler ve ödem için bir çare!

Yazdıklarının hepsini birebir yaşıyorum masaj yaptığımda aa acaba yanlış bir hareket mi yaptım endişesi yapmasam acaba yapmadığım için mi sişliklerim inmiyor onu bir kenara bırak her gun değişen bir burun evet her gecen gun bir önceki halini arıyorum işin kötü kısmı ucum çok şişken ust kısmının ince olması bu yüzden ucuyla üstü ayıran köprü gibi bir çizgi oluştu derimin üzerinde bekliyorum

ödem burun ucuna inermiş zamanla...en son burun ucu düzelirmiş.benimki de öyle üst taraf ince burnumun ucu toparlak.onlar neyse de sağ tarafta gözüme yakın yerdeki kemik çıkıntısı bayağı büyüdü.gün geçtikçe azalır demişti dr. ama sanmıyorum geçeceğini.en çok bu kemik çıkıntısına taktım.iğrenç görünüyor.işin kötü yanı 6 ay müdahale edilemiyor buruna.bu yaz böyle geçecek anlaşılan Allah büyük dert vermesin arkadaşlar.Hastanede çalışıyorum neler görüyorum neler bunlar bişey değil.Allah hepimize sağlık versin sonuçta hallolabilecek sorunlar bizimkisi...ytuesra sabret arkadaşım iyi olacağız inşaallah.

arkadaslar cok merak ettigim bisey var, biz bu kadar sisliklerle odemlerle ugrasırken, bu ululer estetik olup nasıl 15 gun sonra ekrana cıkıyorlar, dizi cekiyorlar. Onların sisligi odemi nasıl yok olyor? makyajla kapatıyorlar diyecegim ama o kadar basit mi yai. Valla anlamadım ben bu isi:KK15:

arkadaslar cok merak ettigim bisey var, biz bu kadar sisliklerle odemlerle ugrasırken, bu ululer estetik olup nasıl 15 gun sonra ekrana cıkıyorlar, dizi cekiyorlar. Onların sisligi odemi nasıl yok olyor? makyajla kapatıyorlar diyecegim ama o kadar basit mi yai. Valla anlamadım ben bu isi:KK15:

hakkatten berfin erdoğan aşk tesadüfleri sever filmi öncesinde burun ameliyatı oldu ve hemen arkasın dan filmde oynadı.bu nasıl oluyo ki?

fotoğraf yükledim arkadaşlar ama önden çok yamuk ve şekilsiz olduğu için önden çekilmiş foto koymadım yorumlarınızı bekliyorum dr yurt dışında olduğu için kontrolüm haftaya kaldı, yarın tam 2 aylık olacak şu bir ay daha bir geçse bir an önce ...

Onların profesyonel makyaj uzmanları var canım ,yüklediğim fotoğraflar makyajsız halim bu arada makyajlıyken ben bile acayip değişiyorum amatör olmama rağmen:KK54:

Onların profesyonel makyaj uzmanları var canım ,yüklediğim fotoğraflar makyajsız halim bu arada makyajlıyken ben bile acayip değişiyorum amatör olmama rağmen:KK54:

ben de fena degilimdir makyajla, makyaj ise yararsa valla hergun usenmeden yaparım, isallahhhhhhhhhhh ise yarar

arkadaşlar burnum gittikçe şişiyor ,gittikçe büyüyor sanki ya ama ben alıştım galiba iş yerinde burnumu unutmaya başladım sanırım insanlarında gözü alıştı burnumun ucu için ne yapabilirim fikri olan varmı

arkadaşlar burnum gittikçe şişiyor ,gittikçe büyüyor sanki ya ama ben alıştım galiba iş yerinde burnumu unutmaya başladım sanırım insanlarında gözü alıştı burnumun ucu için ne yapabilirim fikri olan varmı:26:

kızlar ben ödem için mısır püskülü,kiraz sapı ve maydonoz tohumunu birlikte kaynatıyorum tadı böyle pek iyi değil bende içine biraz limon ve şeker koyuyorum o zaman içilebilir bi hal alıyor :KK68: ameliyatımın ikinci gününden sonra günde 2-3 fincan içmeye başladım ve inanın çok işime yaradı öle çok fazla şişliğimde olmadı :) tabi bu çayı içipte mucize beklememek lazım sonuçta ameliyat zor bişey ama en azından ödemlerin daha erken kaybolmasına yardımcı oluyo :KK66:

arkadaşlar burnum gittikçe şişiyor ,gittikçe büyüyor sanki ya ama ben alıştım galiba iş yerinde burnumu unutmaya başladım sanırım insanlarında gözü alıştı burnumun ucu için ne yapabilirim fikri olan varmı:26:

benim de ucunda şişlik var.acaba yukardan aşağı mı iniyo ödemler.top gibi oldu ucu ya.hep bölemi kalacak :18:

kızlar takılmayın en geç burun ucundaki ödem iniyormuş az kaldı biraz daha sabır :13:benim bugün 4 ay oldu burun ucu hala sert top gibi :KK9:

4 ay oldu ve hala top gibi demek benim daha çok yeni ameliyatım bende kendi kendime bu adam dolma gibi yaptı galiba burnumu diyorum:)bide sağa doğru yamuk diyorlar şişlktendir dimi:2:

4 ay oldu ve hala top gibi demek benim daha çok yeni ameliyatım bende kendi kendime bu adam dolma gibi yaptı galiba burnumu diyorum:)bide sağa doğru yamuk diyorlar şişlktendir dimi:2:

benimde öyleydi halada öyle sol tarafım daha çok şişti birde içtende etler vardı sol taraftaki büyüktü haliyle sol tarafta ödem daha fazla oldu sağ taraftaki ödem daha çabuk indi solda ödem kalınca sanki sağa doğru gibi oluyor ama tamamen ödemle ilgiliymiş doktoruma sordum bakalım biraz zaman ve sabır sonuçta 6 dolmadan herşey ödeme bağlanır :13:

ewet çok haklısın şimdi herşeyi ödeme baglıyor.6 ay sonra netleşicek inşlh herşey:)
bişi sormak istiyorum.Ben geceleri iki yastıkla ve sırt üstü uyuyorum.Daha dogrusu uyuyamıyorum.Yan yatmaya korkuyorum bişi olucak diye daha alçım var çünkü gün içersinde nasıl davranmalıyım gece nasıl yatmalıyım?

ewet çok haklısın şimdi herşeyi ödeme baglıyor.6 ay sonra netleşicek inşlh herşey:)
bişi sormak istiyorum.Ben geceleri iki yastıkla ve sırt üstü uyuyorum.Daha dogrusu uyuyamıyorum.Yan yatmaya korkuyorum bişi olucak diye daha alçım var çünkü gün içersinde nasıl davranmalıyım gece nasıl yatmalıyım?

ben 2 ay yüksekte yattım ve yan yatmadım boynum ağrıdı ama olsun değer daha alçın var tabiki yüksekte yatmaya devam yan yatma çok aşağıya doğru bakma eğilme böyle burnun aşağı çok soğuktan sıcaktan kaçınıcan sıcakta alçı gevşer buharlı yere girme dinlen bol bol inşallah istediğin burna kavuşursun cnm :13:

ben 2 ay yüksekte yattım ve yan yatmadım boynum ağrıdı ama olsun değer daha alçın var tabiki yüksekte yatmaya devam yan yatma çok aşağıya doğru bakma eğilme böyle burnun aşağı çok soğuktan sıcaktan kaçınıcan sıcakta alçı gevşer buharlı yere girme dinlen bol bol inşallah istediğin burna kavuşursun cnm :13:

dikkate alıcam yazdıklarını teşekkürler:)umarım istediğim gibi olur herkezin yaşadıgı gibi hep bir aksilik olmasından korkuyorum.inşlh ameliyat olan tüm arkadaşların herşey gönüllerince olur.İİgecler canım görüşmek üzere

bugun tam 1 ay oldu.konturole gittim herşeyin yolunda olduğunu ve sabırla beklememi söyledi doktorum.benim şikayetim ameliyattan sonra yüzümde sivilceler çıktı bunlarda şimdk iz olarak yüzümde mevcut.doktorum ameliyt esnasında sürülen şeylerden olmadıgını söyledi ama yüzümde sivilce leke yoktu daha önce:KK43:
nasıl kurtulacam:KK5:?.

bugun tam 1 ay oldu.konturole gittim herşeyin yolunda olduğunu ve sabırla beklememi söyledi doktorum.benim şikayetim ameliyattan sonra yüzümde sivilceler çıktı bunlarda şimdk iz olarak yüzümde mevcut.doktorum ameliyt esnasında sürülen şeylerden olmadıgını söyledi ama yüzümde sivilce leke yoktu daha önce:KK43:
nasıl kurtulacam:KK5:?.

aynısı bendede oldu bende ergenlikte bile sivilce çıkmadı temiz tut cildini birde stresdende olabilir ameliyat stresi

X