Ameliyat sonrası şişlikler ve ödem için bir çare!

E

EU1

Ziyaretçi
:roflol: :roflol: :roflol:
ya ebru haklısın ben kaydirigubbakcemile dayağı hakettim ama inanki bazı resimlerde güzel çıkıyor normalde çok şiş , birde kaşımın üstü falan çıkmamışya o yüzden
önden çekmememin sebebide bu şişlikler ama beğenmenize sevindim doğal olmuşmu sizce:eek:

canım hakkaten ya neresi kötü gayet doğal ve güzel olmuş kendine dert etme kamufle etmişsin ama sende çok güzelsin :kedi:
ebrucum al bunu verim :eek:klava: papatya kaçççç geliyor valla delikafadulden

E

EU3

Ziyaretçi
:roflol: :roflol: :roflol:
ya ebru haklısın ben kaydirigubbakcemile dayağı hakettim ama inanki bazı resimlerde güzel çıkıyor normalde çok şiş , birde kaşımın üstü falan çıkmamışya o yüzden
önden çekmememin sebebide bu şişlikler ama beğenmenize sevindim doğal olmuşmu sizce:eek:

ya daha cok erken o sislikler fln o kadar normal ki kafana takma cok fazla aynaya da bakma istersen :KK70: dogal olmus cnm zamanla daha da güzel ve dogal olur

suaslan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
3
0
masumpapatya inan burnun cok guzel olmus ,yani en azindan profilden oyle gozukuyor ama ben senin kaygilarini anliyorum benim burnumada herkes cok guzel diyor ama aynaya bakinca sislikleri gorunce canim sikiliyor hep gozume kusurlar takiliyor sanirim yeniyi kabullenmek birden kolay olmuyor...ama bence guzellik kadar saglikda onemli canim mesela ben ameliyattan once hic nefes alma problemim yoktu ama suan gripli gibi zor nefes aliyorum daha cok agzimdan aliyorum umarim bu durum gecicidir cunku cok canim sikiliyor bugun tam 41 gun oldu...bi de merak ediyorum arkadaslar siz burnunuzu nasil temizliyorsunuz ben sadce ster...okyanus suyu kullaniyorum ama sanki o da kurutuyo gibi geliyo bana ne yapacagimi sasirdim doya doya nefes almak istiyorum artiksenağlama

E

EU3

Ziyaretçi
ben deniz suyu sıkmayı uzun zamandır bıraktım su cekiyorum ve sonra kulak cubugu ile temizliyorum, su en iyisi valla öyle deneyin bir de

E

EU2

Ziyaretçi
masumpapatya inan burnun cok guzel olmus ,yani en azindan profilden oyle gozukuyor ama ben senin kaygilarini anliyorum benim burnumada herkes cok guzel diyor ama aynaya bakinca sislikleri gorunce canim sikiliyor hep gozume kusurlar takiliyor sanirim yeniyi kabullenmek birden kolay olmuyor...ama bence guzellik kadar saglikda onemli canim mesela ben ameliyattan once hic nefes alma problemim yoktu ama suan gripli gibi zor nefes aliyorum daha cok agzimdan aliyorum umarim bu durum gecicidir cunku cok canim sikiliyor bugun tam 41 gun oldu...bi de merak ediyorum arkadaslar siz burnunuzu nasil temizliyorsunuz ben sadce ster...okyanus suyu kullaniyorum ama sanki o da kurutuyo gibi geliyo bana ne yapacagimi sasirdim doya doya nefes almak istiyorum artiksenağlama

canım okyanus suyu kurutmaz sen devam et o burnun nem dengesini saglıyor ...

E

EU2

Ziyaretçi
masumpapiş burnun cok guzel kızım senin niye hala milleti cinlendiriosun :eek:lmaz:

vurrum bah burnuna :eek:klava:
akıllı ol begen burnunu otur
:roflol:

masumpapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
288
5
33
Şurası unutulmamalıdır ki estetik burun ameliyatlarında nihayi sonuç ancak 6. ayda ortaya çıkar. Alçı alındığı gün merakla beklenen burun ödemli ve şiş bir burundur. Ödem ve şişlikler gün geçtikçe yanaklara doğru iner ve her geçen gün azalır. 6 ay -1 yıl içinde tamamen geçer.