ameliyata 15 gün kala boğaz ağrısı ve grip

seninadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2010
87
0
ameliyatıma 15 gün var.
boğazlarım iltihaplandı grip de var biraz.
15 gün sonraki ameliyatımı etkiler mi acaba?
ameliyata engel olur mu yada?

Doktoruna git sana ilaçlarını verir kullandığın ilaçların reçetesinin fotokopisini istiyolar ameliyat olcağın gün benim öyle oldu çünkü.

tahliller yaptılar bi sorun çıkmadığı için aldılar o gün ameliyata. 1 ay kansızlık yüzünden ertelendi 1 haftada grip yüzünden ertelediler.

yok ya bişey olmaz bence çoktan iyileşmiş olursun ama kendi kafana göre ilaç kullanma doktoruna sor bazı ilaçları kullanmak yasak oluyor çünkü

ameliyatıma 15 gün var.
boğazlarım iltihaplandı grip de var biraz.
15 gün sonraki ameliyatımı etkiler mi acaba?
ameliyata engel olur mu yada?

Ben ameliyata aynen bu şekilde girdim, 2 gün önce başlamıştı, aferin iç dedi doktor, ameliyat günü hala nezleydim, bişey olmaz korkma.

canım ben ameliyattan 4 gün önce gırip olmuştum burnum akıyodu dr um önemli değil dedi...zaten 15 güne geçer ....

cnmmm daha varmış amelytına estetik olcagın doktora git ilaç yazsınnnnn yan etkisi olmas böylece ilaçların..15 günede iyleşirsin bence...bende 3-4 gün öncesinde grippp oldum bogazım falan agrıyorduu burnum hafif akıyordu ..amelytddan bigün önce gittimmm doktor muyene etti agır olmadıgı sürece gripin bşy olmas demişti..amelyt zamanı bence seninki gecer cnm dikat et soguk bşyler içme :)takmaaaa kafana eminim olcaksınnn:)

X