ameliyatımın 4. günü...

helengail

Guru
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
45
20
Merhaba kızlar;

Sonunda bende oldum ama geçirdiğim 3 günü hatırlamak bile istemiyorum inanılmaz ağrılar çektim hala da eskisi kadar olmasada var .gecelerim kabus gibi özellikle sırt ağrılarım hala aynı şiddette devam ediyor... mafoldumben
doktorum 300 cc demişti ama sığmamış ve güzel durmamış 240 cc yuvarlak,gögüs ucu oldu.His kaybım falan hiç olmadı ama bir tek sorunum var gögüs uçlarım çok aşağıda kaldı berbat gözüküyor senağlama Sonradan düzelirmi bilmiyorum doktora daha soramadım bugün akşama sorucam bakalım ne diycek... sizinde böyle sorununuz olmuşmuydu sonradan yerine otururmu acaba ?

Bide doktorum çok aceleci bugün duşa girmemi söyledi mutlaka ,bide yavaş yavaş masaja başla dedi ben daha dokunmaya bile korkuyorum nasıl duş alıcam nasıl masaj yapıcam........ Desteklerinizi bekliyorum, çok moralim bozukkk senağlama senağlama

Canım beniiim.... Benim 1 ay bitti.. Kas altı göğüs altı 275 cc yuvarlak takıldı.. Ben ilk 1 hafta sırt ağrısından delirmek üzereydim ama hiç bi zaman niye yaptırdım demedim... Bak sana bi tavsiye hiç bi şey için acele etme ne duş için ne masaj için.. 2. haftayı bi atlat bi çok arkadaşım oldu hepsi de iyileştikten sonra masaja başladı duşa girdi.. 2. haftadan sonra o kadar çabuk iyileşiyosun ki.... Ben ilk günler diodum ki nasıl dokunucam masaj yapıcam çok acıyodu içime dert olmuştu.. Ama hepsi bitiyo geçiyo.... Seninde kas altı dimi ???

Merhaba kızlar;

Sonunda bende oldum ama geçirdiğim 3 günü hatırlamak bile istemiyorum inanılmaz ağrılar çektim hala da eskisi kadar olmasada var .gecelerim kabus gibi özellikle sırt ağrılarım hala aynı şiddette devam ediyor... mafoldumben
doktorum 300 cc demişti ama sığmamış ve güzel durmamış 240 cc yuvarlak,gögüs ucu oldu.His kaybım falan hiç olmadı ama bir tek sorunum var gögüs uçlarım çok aşağıda kaldı berbat gözüküyor senağlama Sonradan düzelirmi bilmiyorum doktora daha soramadım bugün akşama sorucam bakalım ne diycek... sizinde böyle sorununuz olmuşmuydu sonradan yerine otururmu acaba ?

Bide doktorum çok aceleci bugün duşa girmemi söyledi mutlaka ,bide yavaş yavaş masaja başla dedi ben daha dokunmaya bile korkuyorum nasıl duş alıcam nasıl masaj yapıcam........ Desteklerinizi bekliyorum, çok moralim bozukkk senağlama senağlama

gecmis olsun canim umarim biran önce düzelir..:teselli:
doktorun kimdi?

teşekkürler canlarım yaa birazda olsa rahatlıyor insan böyle yanında birileri olunca .. olumunekankayizsmile

Evet canım kas altı benim ,az önce doktorla tel.de konuştum gögüs uclarımın aşağıda olmasını sordum zamanla yerine oturucak sen merak etme dedi içim rahatladı umarım dediği gibi olur ..

Ben eskişehir de oldum ameliyatı ,doktorum yakupkarabaglı , ünv. hastanesinde baya tecrübeli bir doktor

benım kuzenım ankarada oldu 19 subatta gogus altından adı neyse bılmıyorum. sadece ılk gun kotuydu hastanede amleyat sonrası ki bu cok normal anestezi.. sonrakı 3 gun sonunda cavanar gbıydı.. bende dusunuyourm..

canım geçmiş olsun bende 21 gün oldu bende çok kötü geçdi 10 gün filan ama toplarsın yalnış sana tavsiyem yemene içmene dikkat et çok iyi beslen özelikle et türü seyler ye benim bünyem çok zayıf ondan geç toparlandım dr. kendisi söyledi biraz kendine bak özellikle et ye dedi ve gerçekten bana iyi geldi gerçi şimdi bir sorunum var sağ gögüsümde kan toplamış vücüt emmemiş dün dr.um meme ucundan kan boşattı yarın gene boşattıcak sağ gögüs kan boşalınca sekli bozuldu ama dr gün geçdikçe düzelicek dedi inşallah düzelir sana çok geçmiş olsun üzülme hepsi geçiyor.

Merhaba kızlar;

geçmiş olsun canım. doktorun kimdi acaba?

Teşekkür ederim herkese..
bugün ilk günlere göre dahada iyiyim sabah kalkması zor oluyor diye gece oturarak uyudum sırtım daha az acıdı yerimseniben hatta sağ tarafımda hiç ağrım kalmadı kolumu kullanabiliyorum ama sol taraf acaip ağrıyor hala büyük bir sabırla haftamın dolmasını bekliyorum.....
bukadar ağrılı atlatacağımı bilseydim kesinlikle yaptırmaya cesaret edemezdim ama bilmemem iyi oldu

X