Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ameliyatsız Dikleştirmek Mümkün mü?

semachann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
396
347
26
Selam hanımlar... Gerek evde olmam, bu sıralar da vücuduma aşırı kafayı takmam nedeniyle bu memiktoları ameliyatsız dikleştirmek ne kadar mümkün öğrenebilir miyim? Kullandığınız jel, krem vs. varsa yazarsanız çok iyi olur.

Canım onların hepsi para tuzağı krem kullandım zamaninda. Yahu bı krem hiç mi bı ise yaramaz bı cm bile mi büyütmez aşırı işlevsiz şeyler onlar. Yağlarla masajla bile daha iyi sonuç almıştım. Ama onlarda geçici. En iyisi silikon

Canım onların hepsi para tuzağı krem kullandım zamaninda. Yahu bı krem hiç mi bı ise yaramaz bı cm bile mi büyütmez aşırı işlevsiz şeyler onlar. Yağlarla masajla bile daha iyi sonuç almıştım. Ama onlarda geçici. En iyisi silikon

21 yaşında meme ameliyatı olmak da ne bileyim... :/ Yapacak bir şey yok belli ki 2 doktorla konuştum ikisi de silikon artı dikleştirme dedi.

Merhaba; bir hareket var anlatmaya çalışayım.
Şimdi bir krem sürdünüz diyelim beş dk masaj yapın.
Sonra iki avucunuzu içiçe birleştirip iyice sıkın göğsünüzün tam ortasında olsun ellerınız, ileri geri hareket ettirin.
Bir iki dk yapıp bırakın sonra tekrarlayın, hem sıkılaştırıyor hem dikleştiriyor.

Merhaba; bir hareket var anlatmaya çalışayım.
Şimdi bir krem sürdünüz diyelim beş dk masaj yapın.
Sonra iki avucunuzu içiçe birleştirip iyice sıkın göğsünüzün tam ortasında olsun ellerınız, ileri geri hareket ettirin.
Bir iki dk yapıp bırakın sonra tekrarlayın, hem sıkılaştırıyor hem dikleştiriyor.
Teşekkür ederim, epeydir siteye giremiyorum. Bir problem var sanırım. VPN açarak girmeye başladım ben de. Dediğiniz şeyi deneyip cevaplarımı yazacağım.

Zaten içi de boşalmış iyice hem dolgun değil hem aşağı doğru, gördükçe üzülüyorum. :KK43:

X