Ameliyatsız yüz germe

BTLERK

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2013
5
1
34
Ameliyatsız yüz germe işlemini duydum ama ankarada tanıdık yaptırabileceğim bi yer yok. :KK50:güvenilir bi yer arıyorum bien varsa lütfen yardım :KK1:

Ameliyatsız yüz germe işlemini duydum ama ankarada tanıdık yaptırabileceğim bi yer yok. :KK50:güvenilir bi yer arıyorum bien varsa lütfen yardım :KK1:
Ben bir ay önce çukurambarda bir klinikte yaptırdım şu an herkes yüzümdeki değişimi farketti. Doktor hanım 3 aya kadar daha iyi olacağını söylemişti sanırım öylede olacak şuanda bile memnunum tavsiye edebilir. Doktorun ismi Fulya Tezel.

Merhaba
Yaptırdığınız uygulamanın adı nedir?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba
Yaptırdığınız uygulamanın adı nedir?

Ultraskin yapıyor Dr Fulya Tezel ben de istanbulda Onur Özbulut Beye sormuştum oradan biliyorum ankarada kimde var diye. Ben istanbulda yaptırdım çok memnunum anneme de geçen hafta yaptırdık. Ailecek güzelleşiyoruz :KK16::KK16::KK16:

Ultraskin yapıyor Dr Fulya Tezel ben de istanbulda Onur Özbulut Beye sormuştum oradan biliyorum ankarada kimde var diye. Ben istanbulda yaptırdım çok memnunum anneme de geçen hafta yaptırdık. Ailecek güzelleşiyoruz :KK16::KK16::KK16:

Oo süper peki ne kadar ödediniz bi de bu uygulama kalıcı mı bilgi verirseniz çok memnun olurum 😊

Bende kalıcı mi değilmi onu merak ediyorum...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oo süper peki ne kadar ödediniz bi de bu uygulama kalıcı mı bilgi verirseniz çok memnun olurum 😊

Ödediğim fiyatı söyleyemem :KK9: Ama anlayamadığım çok farklı fiyatlar söyleyenler var bi arkadaşım araştırmış yeni 4500 lira demişler başka bi yerde 5500 lira demiş valla yerlerine göre değişiyor Onur Bey ile konuşun o yönledirir diye yazdım daha önceden. ikinci soruna cevap canım kaşlarım hala havada ufak bi gıdım vardı artık yok yanaklarımdan kulaklarıma doğruda nasıl diyim çeneden başlayıp kulakların üst noktasına kadar gergin. Hani sıkılaştırıcı kremler sürersin de yanakların gerilir bi süre sonra salar ya bunda öyle bişey yok yapıldığı günden beri gergin benim en sevdiğim kısmı şuan krem sürerken bile yanaklarım sıkı gevşek değil benim gevşekti şuan sıkı diyebilirim ve kaşlarım çok sexy duruyor. şeklini değiştirmeden saçlarını yukardan sımsıkı toplarmış gibi görüntüsü var :21::21: esas anneme yaptıklarında çok şaşırdık tamamen gerildi kadıncağız :KK52::KK52: babamın tepkisini anlatamam:KK53: Onur Bey in yeni yazısı http://wp.me/p3xHGX-9Z valla bana teşekkür etti burdan bizim kızlardan birisi aramış bende yazın olursa kızlara paylaşırım dedim sözümde durayım :KK54::KK54: şekerler

Bende kalıcı mi değilmi onu merak ediyorum...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tek cevap
Onur Beyle buluştuğumda bana annesinin fotolarını gösterdi bir yıl önceki ve şimdiki fotoları zaten öyle yaptırdım bende annemide o ikna etti zaten bizde annemle bende memnun olduğum için yazıyorum yoksa korkarım bişi olcak diye :KK16::KK16: ama gerçekten çok memnunum

Merhaba kızlar Onur Özbulut bey annemle nasıl olduysa anlaşmış :KK70: yüzünü kapatıp gözlerinden kesmiş :KK16::KK16: boyun ve gıdı bölgesinin resmini koymuş fotoları görünce inanamayacaksınız:KK52::KK52: http://wp.me/p3xHGX-9Z ama ben en çok boyun bölgesine çok şaşırmıştım katlanan yerin rengi açıldı :KK53::KK53:

X