Amerika'dan ülkemizde satışı olmayan orjinal kozmetik ürünleri getiriyorum..

Luthienelanesse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2014
569
44
Arkadaşlar merhaba, bit pazarı bölümünde bir süredir satış yapıyorum, Amerika'daki bağlantım sayesinde kolayca burada bulamadığınız makyaj ürünlerini getirtebiliyorum.. Ürünler sıfır olduğu için bu başlık altına konu açmak daha mantıklı geldi.. Uygun fiyatlı bazı ürünleri koyuyorum bunların dışında lüks ürünler de elimde mevcut talebiniz olursa yardımcı olabilirim..
NOT:ürünler kesinlikle orjinaldir, hatta ilk 4 ürün eczaneden satın alınmıştır..
Keyifli alışverişlerLipgloss seti tane 10TL, set halinde istenirse 50TLRevlon yeni koleksiyon ürünü far paleti 30TLProfusion far&ruj paleti 30TLKullanışlı ve şık palet, far allık ruj kalem ve fırçadan oluşuyor 20TLGiordano Colors popüler gezegen far paleti 35TLBenefit posietint (allık) ve highbeam (aydınlatıcı) set 55TL ikisi de deneme boydur..Hollywood yıldızlarının tercihi Too Faced marka 4 favori ürününü içinde barındıran set (Far bazı, bronzer, rimel ve ruj) 100TL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…