Tüp Bebek Merkezleri AMERİKAN HASTANESİ TÜP BEBEK MERKEZİ

Evet, ben Bülent Urman diye gittim, ama ilk görüşmeden sonra Ayşe Hanımla sürekli tüp bebekle ilgili görüşüyoruz. Kendisi sıcak, samimi ve ilgili biri, hemen maile telefona dönüyor... Oldukça memnun kaldım.

Merhaba,
Bende Bülent Beyin hastayım ve mayıs ayı yada haziran ayı reglisinde tedaviye başlayacağız. Benide Ayşe Hanıma yönlendirdi Bülent Bey. İlgili ve samimi bir hekime benziyor. Umarım hepimiz için iyi bir tedavi süreci olur. Yablız forumda çok az bilgiye rastladım Bülent Bey ile ilgili biaz şüpheye düştüm. Kendisine tüp bebek yaptırıp başarılı olanlar yok mu forumda

B
Merhaba,
Bende Bülent Beyin hastayım ve mayıs ayı yada haziran ayı reglisinde tedaviye başlayacağız. Benide Ayşe Hanıma yönlendirdi Bülent Bey. İlgili ve samimi bir hekime benziyor. Umarım hepimiz için iyi bir tedavi süreci olur. Yablız forumda çok az bilgiye rastladım Bülent Bey ile ilgili biaz şüpheye düştüm. Kendisine tüp bebek yaptırıp başarılı olanlar yok mu forumda

Merhaba,
Ben de bu kasımda inşallah orada tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum

arkadaşlar bu forumda gerçekten Bülent urman konusu pek yok.. ben de oraya gitmeyi düşünüyorum.. lütfen gidenler ya da gitmeyi düşünenler düşüncelerini paylaşırsa çok memnun olurum..

Tekrar merhaba:) Ben mayıs ayında tedavi sürecimi tamamladım. Daha öncede dediğim gibi başlangıçta bütün kontrollerimi Bülent Urman yaptı ve sonrasındaki ultrason kontrolleri, yumurta toplama işlemi vb. Ayşe Seyhan Hanım gerçekleştirdi. herhangi bir sorun yaşamadım, tedavi sürecide allaha şükür gayet rahat geçti hiç korkulacak ve stress yapılacak bir süreç değil. Benimki ameliyat olmam gerektiği için embiryolarım donduruldu. Ameliyat sonrası transferim yapılacak o yüzden sadece bu kadarı ile ilgili bilgi verebiliyorum sizlere:) İnşallah transfer sonrasıda güzel sonuç almak nasip olur:)

Yani söyleyebileceklerim bunlar. Bülent Bey'in biraz mesafeli bir hekim olduğu yönünde çok şey yazılmış sosyal paylaşım sitelerinde , evet öyle bir hekim ama sizi dikkatle dinleyip bir yol haritası çiziyor, işine çok hakim bir hekim. Bizler gibi yüzlerce hasta görüyor herkes muhteşem bağlar kurmasını beklemek haksızlık olur bence. Neyse lafı fazla uzattım. Herkese tüp bebek yolcuğunda bol şanslar allah hepimizin yardımcısı olsun:)

Merhaba kizlar.

Amerikan hastanesi ayse seyhan ata nin hastasiyim. Kendisinden son derece memnunum. Ayse hanim cok sicak kanli cok ilgili mukemmel bit kadin kendini meslegine ve hastalarina adamis genc olmasina ragmen cok tecrubeli bir doktor.

Merhaba kizlar.

Amerikan hastanesi ayse seyhan ata nin hastasiyim. Kendisinden son derece memnunum. Ayse hanim cok sicak kanli cok ilgili mukemmel bit kadin kendini meslegine ve hastalarina adamis genc olmasina ragmen cok tecrubeli bir doktor.

Merhaba şuan tedavi sürecinde misin ? Ben de inşallah kasım ayında İstanbul bebek tedavisi girmeye gdecegm Bülent baysalda tedaviye başlamayı düşünüyor um ama kafam çok karisik

Tedavimiz bitti bekleme surecindeyiz canim embriyo transferinde 3. Gunumuz bitti. Herkesin hakkinda hayirlisi olsun

Tekrar herkese merhaba,
Daha önce aynı konu ile ilgili yazmıştım. Ameliyat öncesi embiryo dondurma süreci tamamlanması, sonrasında ameliyat ve ameliyat sonrası dondurulmuş embiryo transferi tüm bu aşamalar tamamlandı. Bülent Bey, Ayşe Seyhan Hanım, Toguç Bey herbirine çok ama çok teşekkür ederim. Allaha şükür ki tüm bu aşamaların sonucunda güzel haberi aldım. Dilerim allah herkese gönlünden geçeni verir.

ARKADAŞLAR AMERİKAN HASTANESİ TÜP BEBEK MERKEZİNDE AYŞE SEYHAN A GİDEN VARMI?
Merhabalar.. Ayşe hanım Bursa Soranus tüp bebek merkezinde iken hastası idim.. süper bi doktor.. melek gibi bi insan.. 2. Çocuğumuda onun gözetimiyle yapmayı çok isterdim.. Bursa dan istanbul a gittiği için de ayrıca Üzgünüm.. Ender bulunabilen insanlardan.. yazmak istedim.. Sevgilerimle

Amerikan Hastanesine gitmek isteyenler birkez daha düşünsün ben 6 ay önce tüp bebek tedavisi için başvurdum Dr ilgilendi hakkını yemiyim lakin her hastaneye çağrıldığımda sabah 8 de hastanede bulunmama rağmen çalışanlar tarafından en son muayeneye alındım yani adamına göre muamele yapılıyor bilginize..

X