Amh si düşük fsh si yüksek olup doktorun verdiği ilaçlar dışında bitkisel kür yapıp amh si yükselen oldu mu?

Merhaba bende iki kez sağlıksız gebelik geçirdim doktorum ekstra supradyn koenzim q10 kullanmamı önerdi yumurta kalitesini arttırmak için sizde ondan sonra mı gebe kaldınız 🥰🤲🏻
Ben 2 ay kadar gibi bir süre kullandım. Ekstra o kadar çok şey yaptım ki hangisinin yararı oldu tam bilemiyorum

Exstra naptınız peki önce ki gebeliğiniz kimyasal mıydı
Düşükten sonra bir ay hayıt otu tohumu ve testere dişlisi aslan pençesi kürü uyguladım. Aynı zamanda balık yağı multivitamin bal polen karışımı da kullandım ama bunları 2 aydan daha fazla süre kullandım. İkinci ayda da çakşır kökü suyu içtim eşimle beraber.
İlk hamileliğime 2 doktor düşük bir doktor da kimyasal dedi.

Düşükten sonra bir ay hayıt otu tohumu ve testere dişlisi aslan pençesi kürü uyguladım. Aynı zamanda balık yağı multivitamin bal polen karışımı da kullandım ama bunları 2 aydan daha fazla süre kullandım. İkinci ayda da çakşır kökü suyu içtim eşimle beraber.
Çakşır kökü suyunu nasıl yaptınız ve kaç gün boyunca içtiniz

Ve kaç defa düşük yaptınız ben iki kez kimyasal gebelik geçirdim

Eklentiler

• IMG_20210315_144102.jpg
    IMG_20210315_144102.jpg
    97,7 KB · Görüntüleme: 114
O zaman bilemedim canım. Ben de saraçoğlunun sitesindeki ürünlerle yumurta kalitemi arttırmıştım. Bal polen propolis karışımı hayıt otu tohumu ve testere dişlisi aslan pençesi ile Bi de ek olarak multi vitamin ve balık yağı ile
Merhaba öncelikle bebeğinizi Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Macun ve Bitkileri adetliykende yapsak olur mu..Vitamin ve omega3 capsüllerinide adetliyken alamıyorum adetimi azaltacak korkusuyla siz kullandınız mı

Merhaba öncelikle bebeğinizi Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Macun ve Bitkileri adetliykende yapsak olur mu..Vitamin ve omega3 capsüllerinide adetliyken alamıyorum adetimi azaltacak korkusuyla siz kullandınız mı
İnşallah canım isteyen herkese de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Ben bitkileri hep adet bittikten sonra içiyordum. Ama vitamin ve balık yagını hep kullandım. Ekstra olarak d vitamini de önerim

İnşallah canım isteyen herkese de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Ben bitkileri hep adet bittikten sonra içiyordum. Ama vitamin ve balık yagını hep kullandım. Ekstra olarak d vitamini de önerim
Anladım D vitamini ,folik asit , beta glukan omega 3 hepsi mevcut 😄Geri cvp için de çok teşekkür ederim Allah razı olsun🌹

Canım o kanı tamamen yanlışmış arkadaşımın amh 0,7 idi tedaviden sonra 1,5 oldu ve bunu Saraçoğlu da diyor yumurta sayısı artar diye ama lh 2 nin altında ve 10 un üzerinde olmazsa. Doktorum da bana demişti lh 2-10 arası bir değer olursa bu kişinin yumurta üretiminin olduğunu gösterir diye. Yumurta sayısı artmaz tüp bebek yapan doktorların özellikle söylediği bir şey çünkü o hastalar vakit kaybetmesin hemen tüp bebek yapsınlar diye. Hastaları ellerinden gitmesin 😊
Merhaba..arkadaşınız ne tedavisi almış ki? amh yükselmiyor maalesef. labaratuvar farkı olabilir

X