Menopoz AMH YÜKSELTEN VAR Mİ?

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Gbgbsnalabzm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
50
29
Amh değerime bir ay içinde 2 özel hastane 1 devlet hastanesi olmak üzere 3 yerden baktirdim. Amh degerim her gün giderek yükseliyor sanki. Aydan aya azalan hormon bende gün gün yükseliyor yasayan var mi ayni seyi??

Benim bildigim yumurta rezervi dogarken belli olan birsey.sonradan yukselmez demisti doktor ama neden sizde boyle olmus acaba ? Dr a sordunuz mu? Ben de merak ettim sebebini ..

Amh değerime bir ay içinde 2 özel hastane 1 devlet hastanesi olmak üzere 3 yerden baktirdim. Amh degerim her gün giderek yükseliyor sanki. Aydan aya azalan hormon bende gün gün yükseliyor yasayan var mi ayni seyi??
Merhaba AMH değerinin doğal yoldan yükseldiğine dair bir bilgiye ulaşamadım Rabbim inşallah bir mucize verir biz de anne oluruz

Devlet hastanesi hangisinde yaptırdınız?
Laboratuvar farkıdır bence yükselse yada düşse bile bir ayda olacağını sanmıyorum

Benim temmuzda yaptırdığım amh testim 1.13 iken(sonrasında hamile kaldım ve dış gebelik nedeniyle sonlandırıldı.) aralık ayında değerim 0.01,ocaktaki değerim ise 0.07 çıktı.Bu kadar ani düşüş olamayacağını okumuştum.Araştırdım.Yazın yapılan testim medikalpark Göztepe'de yapıldı. Aralık da ise alınan kan önce İstinye Üni. laboratuarına oradan da Centro Laboratuarına gönderilmiş.Ocak da yapılan da aynı şekilde.Bu kadar hassas bir testin bu şekilde bekletilmesinin olumsuz sonuçlarına dair pek çok şikayet okudum.Kendim cesaret edip tekrar test yaptıırmadım hala,sanırım mart ayında yaptıracağım.Bu tarz bir durum duymuş veya yaşamış olan var mı?

Merhaba kızlar Amh değeri normalde kaç olmalı bende bugün doktorum isteğiyle amh kanı verdim sonuç pazartesi cikicakmis çok merak ediyorum az olunca ne oluyo çok olunca ne oluyor yumurta rezervi die okudum internette

X