Amniosentez yaptıran var mı?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaşlar aranızda amniosentez yaptıran var mı? bir arkdaşım yaptıracak da biraz korkuları var normal olarak nasıl bişey acıtıyor mu bunları merak edioyr bilgileirnizi paylaşırsanız çok sevinirim:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi EU1
ben yaptirdim canim.korkulacak bisi diil.minicik bi aci veriyo.sadece sonuclari beklemek biraz stresli.ama en sonunda icin rahat ediyo.icinde süphe kalmiyo.kesinlikle yaptirmasini öneririm.fakat bu islemde 200de 1 düsük olabiliyo.umarim böyle bi sonucla karsilasmaz ve sonuclar temiz cikar.sevgiler...

• Konu Sahibi EU1
şekerlikim,ben yaptırmadım,allah sağlık versin biran önce

sen nasılsın,bebişin cinsiyeti belli mi

• Konu Sahibi EU1
yok cnaım daha belli degil benim bebgin cinsiyeti ama 17 aralıkda gitcem belki belli olur inşaallah allahın izniyle

• Konu Sahibi EU1
sara sebn yaptırmayacaksın dimiii amniyosentezi kafamı karıştırdın he.arkadaşın araştırsa ya zaten hassas birisinn..bırak o açsın bu başlığıı..yada senin için rahat etmedi yaptırsammımı diyosun yaptırma derim zorunlu olunmadıkça yaptırılmaz düşük riski oluyo çünküü

• Konu Sahibi EU1
yok canım benim merake tme hayatım arkdaşım için bu ben artık sakin olmaya karar verdim saol düşündüğün için beni

• Konu Sahibi EU1
Ben de yaptırdım canım gerçekten de acımıyo, sakın korkmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…