Cilt Bakımı Ürünleri Amway Ballı Sabun

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
merhaba bayanlar bende amwayin ürünlerini hem kullanıyorum hemde temsilcisiyim şöle sölim temsilcisi olduğum için deil gercekten cok memnun kaldım benim cildim cok sorunludur sürekli sivilce basar falan ama bu sabun cok iyi geldi.ayrıca ankarada olanlara temin edebilirim...amway hakkındada ürünü satıpda bidaha muhattap olmamak gibi bişey yoktur ürünü kullanın memnun kalmadığınızda koşulsuz geri alınıoo bu lafda deil gercekten alınıyo ve paranız iade oluyo...o size ürün satan kişiyle ilgili bişeydir.ve bilmeden krem veriyolar falan denmiş ben suanda birsürü ürün eğitimine gidiyorum ve kimse kafasına görede ürün vermiyo yapan varsada yanlış yapıyo....

amway in hiç bir ürününü kullanmayın ben kullandım cildimi mahvetti,sivilce lekeleri hala duruyor sabitlendi sanki,sözde memenun kalınmadı taktirde iade alıyorlardı yok öyle birşey sakın inanamayın.

İade işi kesinlikle var
Firma bunu kabul ediyor İş satın aldığınız kiişde bitiyor
Memnun kalmadığınız herhangi bi ürünü iade telebinizde ısrar edin
Temsilci geri almak zorunda
Oda firmaya gönderecek ve parası iade olunacak

ürünleri kesinlilkle çok güzel. satma konusuna gelince sadece çevremdeki yakın insanlara satış yapıyorum aileme yani.hepimiz çok memnunuz. Ayrıca ınanmadığım bir ürünü insanlara verecek kadar kötü biri olamam.herkese her ürün yarayacak diye birşey yok.Amwayin başka hangi ürünlerini kullandınız acaba hadi sizde burada dürüst davranın.Birde ürün iadesi konusuna gelince böyle bir şey kesinlikle var. Ama sizin ürün aldığınız insan dürüst veya bu işlerle uğraşmayı sevmeyen biri ise sizi mağdur etmiş olabilir.

ürün kullanmayı bilmeyen arkadaşlara yazıyorum. Sivilceler için aldığınız ürünler ilk kullanımlarda yüzdeki sivilceleri arttırır bunun sebebi. cildin alt tabakalarında biriken yağları ve iltihapları yok etmeye başlaması malum atarkende cildin en üst katmanına ulaşıp daha sonra kayboluyor. ben daha önceden clinique ve lancome kullanmış biri olarak onların kendi uzmanlarıda aynı şeyi söylemişlerdi. eğer sabrederseniz sonuç mükemmel oluyor.Ballı sabunda özellikle ergenlik sivilcelerine çok iyi gelen bir sabun.fakat eğer cildiniz yağlı sivilceli ise biraz sabredin. kullandığınız kremlerde çok öenmli nemlendirirken yağlandırırsanız sabun tek başına hiç bir işe yaramaz yağsız nemlendiriciler kullanmanız gerek. Ayrıca Amway temsilcisi bile olsa her insan bilgili satış yapmıyor bunun eğitimleri var. bu eğitimlere katılmadan satış yapan insanların olduğuda bir gerçek ben bütün eğitimlere giden biri olarak. ürün aldığınız kişinin bilgisinden emin olmaya çalışın derim. beğenmediğiniz taktirde ürün iadesi var bu konuda ısrarcı olun ve ürünü kişinin önüne bırakın.

bende ballı sabununu kullandım ama ne iyi ne kötü hiçbir fark olmadı cildimde..ancak belki komik gelecek ama bana body series 3 in 1 sabunu çok iyi geldi..evet vücut için ama inanın sivilcelerimi çok azalttı ve cildimi berraklaştırdı..

bende bu ballı sabun hikayeeSini duydum.. kuzenim anLatmıştı yüzünde aşırı derecede sivilce olan bi komsuları warmış we bu sabun sayesinde kurtuLmuss... bende siviLce yok ama yinede aLmak istedim amway satan buLamadım..orifLame'da bal+sütLü sabun wardı ondan aLdım we cok memnunumm :) yine aLıcamm .)

ballı sabunu bende kullandım ama sabun sonuçta cildimi kuruttu benim yağlı olmasına ragmen cildim..ama artistynin temizleme ürünlerini kullanıyorum gayette memnunum

Önemli hatırlatma

Yaptığınız işi anlatabilirsiniz ama sitemizden kadro oluşturmak adına üye toplamak(profillerden,topiklerden veya özelden),ürün satışı yapmak yasaktır.
Lütfen topiğe ben satış temsilcisiyim,ben bu ürünü satıyorum,benle irtibata geçin vb. mesajlar yazmayınız,bu tür mesajlar silinecek ve mesajı yazan üye uyarı alacaktır.

amway ballı sabun aldım bend e ama sabun iyi temizlenmediğinde gözenekleri tıkıyor.ve ben kullansam mı diye düşünüyorum.kullanıp memnun olan var mı?

amway ballı sabun aldım bend e ama sabun iyi temizlenmediğinde gözenekleri tıkıyor.ve ben kullansam mı diye düşünüyorum.kullanıp memnun olan var mı?

yüzyılın yalanı bu bacım. sabun nasıl iyi temzilenmicek ki, suda çözünen bişi. buralarda bi arkadaş akne problemini doğal zeytinyağı sabunuyla çözmüş, aynı sabun benim de kafamdaki tuhaf kepeğe iyi geldi. sabun güzel bişi. sanırım doğal olanı ama. doğal olmayanlarında dediğiniz bu problem varsa bilemem.. ama sanmıyorum ya ben de çok sabun kullanırım çeşit çeşit. ayrıca ben de geçen gün bi amwayciye denk geldim merağımdan bu ballıdan siperiş ettim bakalım nası bişimiş.

Bu hr cilt temizleme ürünü için geçerlidir yüzünüzü duruladığınızda asla havlu ile silmeyiniz kağıt havlu kullanınız. Havlu cildi tahriş edebilir.

yok sabunun iyi yıkanmadığında gözenekleri tıkayan maddeler içerdiği ve en doğal sabunun bile kurutucu maddeler içerdiği doğru.içeriğine bitkisel yağlar koyup bunu dengeliyorlar.bu d ayağlı ciltler için ayriyeten iyi değil.ama ballı sabunun çok methini duydum,
aldım deneyetyim diyorum zaten çok pahalı da değil ama kullananlar varsa gerçekten iyi gelmiş mi merak ediyorumyerimseniben

Ben kullandım canım hani çokta faydasını görmüşmüyüm sizin yorumlarınaza bırakyım bunu. İlk başlarda cildi temizlediği için kiri iltihapı filan cilt yüzeyine atıyo haliyle ilk başlarda sivilce çıkması normal ve iyi birşey. sonrasında o çıkan sivilceleri kurutuyor diyceksiniz ki cildimi kuruttu hayır sadece sivilceyi kurutur. Zaten sürekli nemlendirici kullanılmalı amwayin vardı güzel bi nemlendiricisi fondöten gibi kapatıcı özelliğide vardı tavsiye ederim bi zararını görmedim.

bende amwayin ballı sarı şeffaf renkteki sabununu aldım... bu 4 .gün. sivilcelerde haif bir artma oldu... bakalım 1 ay sonra ne olacak:)

arkadaşlar bende AMWAY IN BALLI SABUNUNU kullanıyorum hani şu şeffaf sarı olan... ben çok memnun kaldım ilk kullanılmaya başlandığında sivilcelerde bir artış oluyor derindeki kir ve toksik maddeler yüzeye çıkmaya başladığın için.. sonra şimdi sivilcelerim kurumaya başladı ve sanki bir pürüzsüzlük var cildimde.. bende bi çok kozmetik denedim en kalitelilerinden ama bu sabunu çok sevdi. . ve zaman zaman da kükürtlü sabun kullanıyorum cildi yağlı olanlar kullansın ben çok fayda gördüm... sevgileeeer:)

ballı sabun genellikle yağlı ciltler için uygundur sivilceyi yağlılığı giderir sadece silt için değil saçlarınıza ykayın kırık telleri onarır ve ayak kokusunu gideriyor şiddetle tavsiye ediyorum özellikle sivilceli bayanlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…