Anadolu Üniversitesi AÖF-Yönetim Bilişim Sistemleri Okuyanların Paylaşım Alanı

Daha kitapların içeriğine bakmadım ama işletme hukuk pazarlama falan isim olarak bile sıkıcı geliyor bana. Zaten sözel derslerle aram yok hiç o yuzden ben de sıkılacağımı dusunuyorum. Bir an önce 2.sınıfa gecip programlamaya algoritmaya baslamak istiyorum.
Yanlış bölüm seçtiğini düşünme bu daha ilk yıl. 2-3 dönem biraz sıkıcaz dişimizi.

Benimle aynı düşüncede birini bulmak güzel :)) senin mesleğin neydi bu arada? Ya açıkcası ben çok programlama öğreneceğimizi düşünemiyorum çünkü çok zor Nasıl olacak bazı şeyler kitaptan anlaşılmaz programlama bence sanat gibi birşey ama öncelikle iyi anlamak lazım biz böyle hoca yüzü görmeden Nasıl öğrenecez acaba? Aslında öğrenci kimlik kartımıZla bazı derslere girebiliyormuşuz ama benim hiç vaktim yok hem de gideceğim okul bana uzak kalıyor

Nasıl ne zaman? Neler duydun canım bize de anlat :))
aöf sayasında gördüm tercih edenler var az değil facede 2.üniversite kapsamında da aldı bu sene,birde açılması çok isteniyordu aöf bilişim bölümünün,seneye birde lisans tamamlama getirilirse dahada çok tutulur bir sürü 2 yıllık bilişim bölümü mezunları var hepsi örgüne gidemiyor sonuçta.

aöf sayasında gördüm tercih edenler var az değil facede 2.üniversite kapsamında da aldı bu sene,birde açılması çok isteniyordu aöf bilişim bölümünün,seneye birde lisans tamamlama getirilirse dahada çok tutulur bir sürü 2 yıllık bilişim bölümü mezunları var hepsi örgüne gidemiyor sonuçta.

Memurlukta pek bir etkisi yok herhalde değil mi canım tam o iş için Bi memurluk yokmuş sanırım

Matematiği nasıl çalışıyorsunuz kızlar? Bayağı da ağır konular var ben daha çalışmaya başlamadım yüzyüze eğitimler başlıyormuş pazar günleriymiş İzmir için. Gidecek olan var mı yüzyüzeye?

Aöfün youtubedaki videolarını izleyen var mı? Görüntü neden o kadar kötü :KK12:

Tiramisuuuuu nerelerdesin kızz? Ne yaptın calısıyor musun?
Güz sınavı notlarını da hatırlamıyorum senin nasıldı?

Tiramisuuuuu nerelerdesin kızz? Ne yaptın calısıyor musun?
Güz sınavı notlarını da hatırlamıyorum senin nasıldı?

ANAcım bi de çalışmadım dedin. Yüksek yüksek notlar alıp çan eğrisini yükseltmeyin lütfen :KK70: ya daha hiçbirini bitiremedim mat. Türev matris polinom vs var ve onları hiç bilmiyorum diğer dersleri bir kere bile okuyamadım çok pişman oldum neden başladım ben bitiremeyeceğim şeye :/ matematik kötü diğerleri idare eder canım

X