Anadolu yakasi devlet hast. Jinekolog önerisi

Yasemin Ar

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2015
33
2
35
Herkese merhabalar,

Ben esimle cocuk yapmaya karar verdik isten ayrildigim icin maddiyattan dolayi devlet hastanesine jinekologa gidecegim hic gitmedim devlette daha önce, bana önerebileceginiz iyi bir jinekolog var mi göztepe egitim arastirmada olur Fsm hastanesinde olur Maltepe devlette olur? Devlet hastanesinde kötü deneyim yasayan arkadaslarin yorumlarini gördüm o yüzden sizlere danismak istedim :anneadayı: simdiden cok tesekkür ederim:KK15:

Fsm sakin bir hastahane ama araştırma gerektiren bir durum olduğunda yeterlimidir bilemiyorum.
Ümraniye Eğitim araştırma hastanesini veya Numune hastanesini de düşünebilirsiniz

Rica ederm canm arzu bılge tekın var bı de bn sümeyra okuru merak edıym aslında ama adet günüm gecıyor buyuk ıhtımal arzu hanıma görüncem önce sende bıranönce randevu al ztn bı hafta sonrasına fln verıyorlar
Tamamdir canim peki sen iyi oldukalrini biyerde mi okudun? Ya nedense devlet olunca ön yargim var yani kadin dogumda özellikle aslinda yanlis düsünceler ama nebilym :-/

Tamamdir canim peki sen iyi oldukalrini biyerde mi okudun? Ya nedense devlet olunca ön yargim var yani kadin dogumda özellikle aslinda yanlis düsünceler ama nebilym :-/
Önyargın olması normal canm bende de var bu durum zeynep kamılı deneyım dedm pısman oldum aglayarak cıkmıstm berbat bı yer ya bn hc memnun kalmadm aynı anda uc bes kısı alıp muayene ettıler fln.hep özele gttım fsm hastanesındekı doktorlar sancaktepe hastanesınede gelıyor ben sümeyra okur u nette arastrdm hatta face ve ınstgram hesabı var ordakı hasta yorumları hep olumlu hastalarıyla ılglıymıs bılmyrm canm denemekte yarar var sen ne ıcın gıdecksın

Önyargın olması normal canm bende de var bu durum zeynep kamılı deneyım dedm pısman oldum aglayarak cıkmıstm berbat bı yer ya bn hc memnun kalmadm aynı anda uc bes kısı alıp muayene ettıler fln.hep özele gttım fsm hastanesındekı doktorlar sancaktepe hastanesınede gelıyor ben sümeyra okur u nette arastrdm hatta face ve ınstgram hesabı var ordakı hasta yorumları hep olumlu hastalarıyla ılglıymıs bılmyrm canm denemekte yarar var sen ne ıcın gıdecksın
Tabiki canim öyle denemek gerek.. ya biz esimle cocuk düsünüyoruz iste bi kontrol eksik olan vitamin haplari vs verecegi varsa kullanayim iste ekstra yapmamiz gereken bisi var mi diye ..

Tabiki canim öyle denemek gerek.. ya biz esimle cocuk düsünüyoruz iste bi kontrol eksik olan vitamin haplari vs verecegi varsa kullanayim iste ekstra yapmamiz gereken bisi var mi diye ..
Ne zamandr dusunuyorsunuz canm tahlıllerınız fln yapıldı mı esının senın

Biz yani iki haftadir fln düsünüyoruz yok tahlil yaptirmadik nerde yaptiriyoruz? O yüzdende gitmek istedim beni bilgilendirsinler diy eneler yapmamiz gerekio vs
Senın cok yenı daha canım ne kdarlık evlisin. Kadın doguma gıdıyosun ama 1 sene kendılıgınden olması beklenıyor olmazsa caresıne bakılıyor canm. Önce bı git bakalım kan tahlılı ıster onuda adetın 3 veya 4. Günü istiyorlar sonuclar dha net oluyor bı de ozman alttan muayene eder rahıme yumurtalara bakar esınden sperm testı ıster tetkıkler byle oluyor dha sonra ılerde olmazsa bır ıkı sene rahım fılmı ıstıyor bu sekılde canm ama senın smdı önce tahlıller yapılır 1 sene akısına bırakın der herhangı bı sorun cıkmazsa

Senın cok yenı daha canım ne kdarlık evlisin. Kadın doguma gıdıyosun ama 1 sene kendılıgınden olması beklenıyor olmazsa caresıne bakılıyor canm. Önce bı git bakalım kan tahlılı ıster onuda adetın 3 veya 4. Günü istiyorlar sonuclar dha net oluyor bı de ozman alttan muayene eder rahıme yumurtalara bakar esınden sperm testı ıster tetkıkler byle oluyor dha sonra ılerde olmazsa bır ıkı sene rahım fılmı ıstıyor bu sekılde canm ama senın smdı önce tahlıller yapılır 1 sene akısına bırakın der herhangı bı sorun cıkmazsa
Anladmm. Ben zaten hamile kalmadan üc ay öncesinde vitaminler haplar icilyormus onlari yazmasi icin ve yine de bi muayene olmak istedigim icin gitmek istiyorum... bu arada iki yillik evliyim canimcim

Kadın doğumda PROF. ZEHRA NEŞE KAVAK ın üzerine tanımam.. kadın efsane.. (özelde ama canım yinede yazmak istedim belki başka arkadaşlara deva olur) tabi ilk derman rabbimizdir.. zaten adını google yazman yeterli bi iki videosunu izleyince bile nekadar tecrubeli ve elinin iyi olduğunu anlıyorsunuz

X