Anadolu yakası iğneli epilasyon

En son vw yeni gitmeye başladığım yerdeki makinenin fotosunu çekmiştim. Ayrıca geçen gün iğneli epilasyonda kullanılan metodların açıklandığı bir yazınında ekran fotosunu çekmiştim.O metodların fotosunu çektiğim cihazın üstünde yer aldığını göreceksiniz. Sanırım gittiğimiz yerlerdeki cihazlarında fotosunu çekip biraz araştırmamızda gerekecek. Ama gittiğim yerdeki cihazda 3 metodda üstünde mevcut ve dikkat edilince her kıl tipine ayrı bir tuş görülüyor. Son gittiğim yer on gün oldu hala alınan kıllar çıkmadı. O kalın kılların nasıl çıkacağını sabırsızlıkla bekliyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20210223_001424_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210223_001424_com.android.chrome.jpg
    162 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20210215_120129.jpg
    IMG_20210215_120129.jpg
    100,7 KB · Görüntüleme: 47
Evet ağrı çok fazla şimdiki gittiğim yerde daha iyi dayanıyorum hatta dedim ki çok acı çekmiyorum diye yanlış mı oluyor falan o kadar alışmışım ki semra hanıma.Ve kalın kıl incelir yani 1 kere bile olsa ama olmuyordu yine kalın çıkıyordu makineyi nasıl anlayacağım ki :/
En son vw yeni gitmeye başladığım yerdeki makinenin fotosunu çekmiştim. Ayrıca geçen gün iğneli epilasyonda kullanılan metodların açıklandığı bir yazınında ekran fotosunu çekmiştim.O metodların fotosunu çektiğim cihazın üstünde yer aldığını göreceksiniz. Sanırım gittiğimiz yerlerdeki cihazlarında fotosunu çekip biraz araştırmamızda gerekecek. Ama gittiğim yerdeki cihazda 3 metodda üstünde mevcut ve dikkat edilince her kıl tipine ayrı bir tuş görülüyor. Son gittiğim yer on gün oldu hala alınan kıllar çıkmadı. O kalın kılların nasıl çıkacağını sabırsızlıkla bekliyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20210223_001424_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210223_001424_com.android.chrome.jpg
    162 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20210215_120129.jpg
    IMG_20210215_120129.jpg
    100,7 KB · Görüntüleme: 39
Ya bir de şöyle bir şey farkettim fosforlupembekalem diye biri Semra hanımın reklamını yapıp yönlendirmiş sonra o kadar soru sorulmuş mesaj atılmış dönmemiş bence reklam amaçlı yapılmış bir şey çok ayıp yani insanların hayalleriyle oynayıp yanlış yönlendirme yapmak kul hakkına giriyor gerçekten inandırıcıysa neden sadece Semra hanım hakkında yorumları var da başka yok ayıp ya burayı okursa utanır belki

B
Ya bir de şöyle bir şey farkettim fosforlupembekalem diye biri Semra hanımın reklamını yapıp yönlendirmiş sonra o kadar soru sorulmuş mesaj atılmış dönmemiş bence reklam amaçlı yapılmış bir şey çok ayıp yani insanların hayalleriyle oynayıp yanlış yönlendirme yapmak kul hakkına giriyor gerçekten inandırıcıysa neden sadece Semra hanım hakkında yorumları var da başka yok ayıp ya burayı okursa utanır belki
Bende sizin gibi düşünüyorum. Hem cildim mağvoldu hem zamanım gitti ki yaza kadar kurtulamazsam bıyıklı bıyıklı mı gezicem mecbur iplr alıcam en başa sarmış olucam hemde param gitti. Azıcık yere o kadar verdiğim para çöp oldu. Şuan bıyık bölgem delik delik ve lekeli :KK43:( kimseye gökten para yağmıyor. Pek çok şeyimizi kısarak birşeylerden ödün vererek ödüyoruz. Tamam her seansda göze batmayacak şekilde ödüyoruz ama ayda topladığımızda ufacık yere toplamda baya ödemiş oluyoruz.

Ay
En son vw yeni gitmeye başladığım yerdeki makinenin fotosunu çekmiştim. Ayrıca geçen gün iğneli epilasyonda kullanılan metodların açıklandığı bir yazınında ekran fotosunu çekmiştim.O metodların fotosunu çektiğim cihazın üstünde yer aldığını göreceksiniz. Sanırım gittiğimiz yerlerdeki cihazlarında fotosunu çekip biraz araştırmamızda gerekecek. Ama gittiğim yerdeki cihazda 3 metodda üstünde mevcut ve dikkat edilince her kıl tipine ayrı bir tuş görülüyor. Son gittiğim yer on gün oldu hala alınan kıllar çıkmadı. O kalın kılların nasıl çıkacağını sabırsızlıkla bekliyoruma
ayy inşallah iyi sonuç alırsınız ama benim cihazım bu değil :KK43: numaranızı alabilir miyim acaba sonucu merak ediyorum çıkan kıllar nasıl çıkacak Diye

Ben paylaşımda bulunacağım. Henüz alınanlar çıkmadı.Şu an için alınan kıllar özelliklede kalın ve siyah olanlar için bir yorumda bulunamıyorum. On gün oldu henüz çıkan yok. Yorum yapamıyorum. Tek yapabildiğim yorum acının çok daha az olduğuydu.Sizde gittiğiniz yerdeki yorumlarınızı paylaşırsanız doğru yeri doğru kişiyi bulabiliriz. Kimse hem maddi hemde manevi yönden mağdur olmasın... İnşallah sizde en kısa zamanda hasarsız bir şekilde kıllardan kurtulursunuz. 🙏

Ben paylaşımda bulunacağım. Henüz alınanlar çıkmadı.Şu an için alınan kıllar özelliklede kalın ve siyah olanlar için bir yorumda bulunamıyorum. On gün oldu henüz çıkan yok. Yorum yapamıyorum. Tek yapabildiğim yorum acının çok daha az olduğuydu.Sizde gittiğiniz yerdeki yorumlarınızı paylaşırsanız doğru yeri doğru kişiyi bulabiliriz. Kimse hem maddi hemde manevi yönden mağdur olmasın... İnşallah sizde en kısa zamanda hasarsız bir şekilde kıllardan kurtulursunuz. 🙏

Bu arada semra hanıma gittiğimde kıllar on güne kadar çıkardı ve ben onbeş günde bir giderdim.

Merhaba bende Semra hanıma gidiyorum tüm kol başladık ama çok uzun sürdü hatta 1 kol 6 saat tabiiki 2 şer saat olarak böldük ilk yapılan bölgeden 1 ay gibi bir süre geçti sonra çıktı ama daha çıkacak demişti yani henüz çıkmayanlar varmış maddi olarakta baya yüksek oluyor tabi bide cihazı çok kaliteli durmuyor ve sanırım artık kredikartıyla ödemeyide kaldırmışlar yeni yer arayışlarına girebilirim varsa öneriniz alırım kızlar

Makyaj hiç yapmıyorum diğer seansa kadar cildimi düzeltmek için uğraşıyorum. Kendini toparladığında gidiyordum.En son gittiğim yerde yaptıralı 8 gün oldu ve hala yapılan yerlerde çıkmadı. 4 seans Semra Hanımda yaptırdığımda siyah kalınlar hala duruyordu. Sekiz önce bşka yerde siyah kalınlarda alındı. Bekliyorum çıkacak mı diye ama henüz birşey yok. Acaba ince mi çıkacak yada aynı mı bende bekliyorum. Ama bu son gittiğim yerde canım o kadar acımadı. Semra hanımın cihazından sanırım bilemedim. İnanılmaz acıyordu yerimden zıplıyordum. Ve dudak üstümü bir hafta hissetmezdim. Bakalım bu son yerin sonucunu merakla bekliyorum. İkisini kıyaslayıp ya bu son yere devam edeceğim yada başka bir yer arayışına gireceğim. Çünkü son yaptığımla beş tur oldu. Semra hanımda yaptırdığım dört turdan zerre netice alamadım. Çektiğim acıyla kaldım.Bence onun cihazıyla alakalı belki yeni bir cihaz kullansa çok daha iyi olacak. Kendisi çok tatlı biri aslında bakılınca işinide düzgün yapıyor. Elide hızlı. Bence cihazında sıkıntı. Cihaz eski model olduğundan canımda bu kadar çok acıyordu ve netice vermiyordu bence. O cihazla kendi emeğinede yazık ediyor.
Şimdi nereye gidiyor sunuz acaba

Gittiğim yerden de memnun kalmadım. İkinci kez gittim bu son gittipim yere Semra hanımla birlikde 6. seansım oldu. Bu son gittiğim yerde ince kılları almıyor. Şu an 6. seasım bitti ama ince sert kıllar duruyor. Onları alamıyor. İki seansdır aynı şey. Tamam kalın siyah olanları hallettik diyelim. Eee bu ince sertler duruyor alamıyor ki. Sonuç ben bıyıklıyım şuan. Vallahi bin pişman oldum. Nerden bulaştım bu işe. Hep internetteki yorumlara bakıp bir gaz başladım. Başlayacaklar varsa hiç bulaşmasın. Bıyık bölgem hep lekeli ve delik delik. Resmen cildimi mağvetmek için üstünede para verdim. Şimdi ne yapacağım biryere gitmeyeceğim artık cildimi daha da mağvetmek istemiyorum. Zaten 6 seansda sonuç alamıyorsam bunlar hikaye. Verdiğim parama yazık, zamanıma yazık, çektiğim acıya yazık ve cildime yazık oldu.Gitmem daha başka yere. İple iki dakkada alıyordum. Şu internette yalan yanlış yorumlarla benim gibi insanları mağdur ediyorlar. Demekki neymiş yorumlara bakıp aldanmamak gerekiyormuş.

Gittiğim yerden de memnun kalmadım. İkinci kez gittim bu son gittipim yere Semra hanımla birlikde 6. seansım oldu. Bu son gittiğim yerde ince kılları almıyor. Şu an 6. seasım bitti ama ince sert kıllar duruyor. Onları alamıyor. İki seansdır aynı şey. Tamam kalın siyah olanları hallettik diyelim. Eee bu ince sertler duruyor alamıyor ki. Sonuç ben bıyıklıyım şuan. Vallahi bin pişman oldum. Nerden bulaştım bu işe. Hep internetteki yorumlara bakıp bir gaz başladım. Başlayacaklar varsa hiç bulaşmasın. Bıyık bölgem hep lekeli ve delik delik. Resmen cildimi mağvetmek için üstünede para verdim. Şimdi ne yapacağım biryere gitmeyeceğim artık cildimi daha da mağvetmek istemiyorum. Zaten 6 seansda sonuç alamıyorsam bunlar hikaye. Verdiğim parama yazık, zamanıma yazık, çektiğim acıya yazık ve cildime yazık oldu.Gitmem daha başka yere. İple iki dakkada alıyordum. Şu internette yalan yanlış yorumlarla benim gibi insanları mağdur ediyorlar. Demekki neymiş yorumlara bakıp aldanmamak gerekiyormuş.
iple kendi kendine alabilen bence hiç bulaşmasın

benim elim maalesef yatkın değil, ip zaten hiç yapamam, sir ağdayla aldırınca da leke yapıyor bıyıkta malum

gitmek isteyen gitsin tabiki ama şunu da unutmasın
bu işi "eh işte iyi sayılır" yapan uzmanların dakika ücretleri 6-7-8 liralara filan geldi
bıyık için ya 40 dakikalık en az 5-6 seans lazım

ya da 1-1.5 saatlik 3 seans

sonra da kalanları 10'ar dakika toplatacaksınız 6 ayda 1 senede bir.

bakın hesap yapalım en uygun olsa: 200 dakika x 6 TL 1200 TL yapar o da sonraki o 10 dakikalarmış, yolmuş, çoğu randevu saatine uymayan iğnecilerin keyfini beklemekmiş...daha hiçbiri dahil değil bu fiyata. Sadece bıyık en az 1500 liraya patlar. o da bakın öyle çeneydi yanaktı hiç yok bildiğimiz sadece bıyık. siz elinize ip alınca sadace bıyık alıp bırakmıyorsunuzdur sonuçta...hepsini temizlersiniz iğneli epilasyonda o iş öyle olmuyor.

bu param var, veririm diyen başlasın bu işe.

iple kendi kendine alabilen bence hiç bulaşmasın

benim elim maalesef yatkın değil, ip zaten hiç yapamam, sir ağdayla aldırınca da leke yapıyor bıyıkta malum

gitmek isteyen gitsin tabiki ama şunu da unutmasın
bu işi "eh işte iyi sayılır" yapan uzmanların dakika ücretleri 6-7-8 liralara filan geldi
bıyık için ya 40 dakikalık en az 5-6 seans lazım

ya da 1-1.5 saatlik 3 seans

sonra da kalanları 10'ar dakika toplatacaksınız 6 ayda 1 senede bir.

bakın hesap yapalım en uygun olsa: 200 dakika x 6 TL 1200 TL yapar o da sonraki o 10 dakikalarmış, yolmuş, çoğu randevu saatine uymayan iğnecilerin keyfini beklemekmiş...daha hiçbiri dahil değil bu fiyata. Sadece bıyık en az 1500 liraya patlar. o da bakın öyle çeneydi yanaktı hiç yok bildiğimiz sadece bıyık. siz elinize ip alınca sadace bıyık alıp bırakmıyorsunuzdur sonuçta...hepsini temizlersiniz iğneli epilasyonda o iş öyle olmuyor.

bu param var, veririm diyen başlasın bu işe.
Aynen öyle ama parası olanda bulaşmasın. Bıyık bölgem hep leke ve delik delik. O kadar para verip birde üstüne cildimizi mağvediyoruz. Birde şu durum var. Sivilce derdi olmayan ben. Sürekli bıyık bölgesinde çıkan sivilcelerle uğraşıyorum. Dünyanın kremini sürdüm. Ben bu cildin düzeleceğini hiç sanmıyorum. Tam 6 seans (en kısa seansımda 40 dakika sürdü) ortalama onbeş gün arayla gittim. Çünkü cilt ancak kendini birazcık toplayabiliyor. Ben iple alırdım iki dakka. En azından cildim pırıl pırıldı. Üst dudak kontürüm bile bozuldu. Gitmek isteyen iyice düşünsün taşınsın. 6 seans gittim sonuç kıllar duruyor ve cildim mağvolmuş durumda. Üstünede bir sürü para verdim. İnsan bir bıyığa toplamda ödediği parayla tüm vücud lazer epilasyona gider vücut kıllarından kurtulur. Bir bacak, koltukaltı almak zaten dünya zaman alıyor. O parayı bıyığa vereceğime lazere verseydim. Bıyık iki dakka diğer kısımları almak saatleri alıyor. Hem cildimide mağvetmemiş olurdum. İnsanlar burda öyle bir anlatıyorlar ki bizler saf saf inanıp sonrada gidip perişan oluyoruz. Bilseydim asla bulaşmazdım. İnşallah düzelir cildim diyeceğim ama zerre ümidim yok. :KK43:((((

X