Anadolu yakası kadın doğum doktoru önerisi

kokos_kelebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2021
8
4
33
Herkese merhaba,

İstanbul Anadolu yakasında kadın doğum doktoru var mı önerebileceğiniz? Gittiğim doktor hakkında internette yorum bulamadığım için emin olamıyorum:KK43: Genel yaklaşımından memnunum ama gebelik istiyorum. Deneyimli iyi bir doktora gitmek istiyorum. Önerilerinizi paylaşabilir misiniz? :KK200:

Herkese merhaba,

İstanbul Anadolu yakasında kadın doğum doktoru var mı önerebileceğiniz? Gittiğim doktor hakkında internette yorum bulamadığım için emin olamıyorum:KK43: Genel yaklaşımından memnunum ama gebelik istiyorum. Deneyimli iyi bir doktora gitmek istiyorum. Önerilerinizi paylaşabilir misiniz? :KK200:
canım devlet mi özel mi düşünüyosun

Özel hastanelerden herhangi biri olabilir
Kadıköyl medicana cihan hoca var çoğu kişinin yöneldiği baya tanıdığım giddiyor bütçem uygun olmadığı için ben devlete gidiyorum ümraniye devlette ibrahim kale var rizedeymiş daha önce çok kişiyi gebe bırakmış bende internette okuduklarım yeni gittim önümüzdeki ay aşılama yapılıcak inşallah

Kadıköyl medicana cihan hoca var çoğu kişinin yöneldiği baya tanıdığım giddiyor bütçem uygun olmadığı için ben devlete gidiyorum ümraniye devlette ibrahim kale var rizedeymiş daha önce çok kişiyi gebe bırakmış bende internette okuduklarım yeni gittim önümüzdeki ay aşılama yapılıcak inşallah
Çok teşekkürler ama çok mecbur kalmazsam kadın doktor istiyorum. Onu belirtmemişim ilk mesajda.
Doktorun erkeği kadını olmaz ama kadınlarda bile çekiniyorum. Gerçi erkek doktora 1-2 kez muayene olduğumda kadın kadar bakmadan muayene etmişti ama gebelikte özel sorularımı kadına daha rahat sorabilirim gibi geliyor.

Çok teşekkürler ama çok mecbur kalmazsam kadın doktor istiyorum. Onu belirtmemişim ilk mesajda.
Doktorun erkeği kadını olmaz ama kadınlarda bile çekiniyorum. Gerçi erkek doktora 1-2 kez muayene olduğumda kadın kadar bakmadan muayene etmişti ama gebelikte özel sorularımı kadına daha rahat sorabilirim gibi geliyor.
öyle düşünme bence şonuç oldaklı ol derdine kim derman olur şifa bulur bilinmez ki

Herkese merhaba,

ben kurtköy ersoy hastanesinde shabnam musayeva ya gidiyorum. 2.5 senedir cocugum olmuyor tedavi için geldim şuanlıj çok memnunum. 1 defa denesik negatif şuan 2. tedaviye başladık. ama güleryüzü, samimiyeti ve tatlı diliyle mest etti beni. ben de çok çekiniyorum muayene olurken vesayre ama güven veren bir doktor. 22 yaşındayım ben, geçen sene 1.5 senelik evliyken doktora gittiğimde bu yaşta ne bu istek gibi şeyler işitince(bölgenin en iyi özel gastanesinde) böylesine tatlı dilli doktora denk gelmem şanstı. inşallah onun vesilesiyle bir bebek kucağıma alabilirim :) canı gönülden öneririmm şebnem hanımı

Ben ümraniye afiyete gidiyorum münise hanıma gayet iyi 2 düşük yaptım daha önce şuan 19 haftalık sağlıklı bi bebeğim var muayneside 120 tl bir dene istersen

Merhabalar, benim doğumuma 2 ay var. Kıbrıs'ta yaşıyorum. Doğum için İstanbul'a gelmem gerekiyor. Sigortam Türkiye'de geçersiz maalesef. Anadolu Yakası hastane ve doktor tavsiyeniz var mıdır? Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy ulaşım açısından tercihim. Doğum zorunlu sezeryan olacak. Benim için en önemli şey hastanede yeni doğan yoğun bakım servisinin ve çocuk doktorunun olması. Tabi bir de iyi bir kadın doğum doktorunun bulunması :)

Merhabalar, benim doğumuma 2 ay var. Kıbrıs'ta yaşıyorum. Doğum için İstanbul'a gelmem gerekiyor. Sigortam Türkiye'de geçersiz maalesef. Anadolu Yakası hastane ve doktor tavsiyeniz var mıdır? Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy ulaşım açısından tercihim. Doğum zorunlu sezeryan olacak. Benim için en önemli şey hastanede yeni doğan yoğun bakım servisinin ve çocuk doktorunun olması. Tabi bir de iyi bir kadın doğum doktorunun bulunması :)
Ben de arastiriyorum canim tavsiye olursa insallah bekliyorum senin gibi😍hayirli saglikli kucagina alirsin insallah

Kadın değil ama benim Dr un var erkek Ümraniye de Atlas hastanesi İbrahim bey var sezeryan olacağım bende küçük bı kesi ile bebeği çıkarıyor (bazı dekar kocaman kesi yapıyor iyileşme uzun sürüyor)

X