Tüp Bebek Merkezleri Anadolu Yakası Tüp bebek Dr Önerisi

canım ebru hanımı çok tavsiye ederim kendisi çok sakin çok cana yakın bir doktor ben sürecimi onunla tamamladığım için çok mutluyum

merhaba , ilk denememi marmara egitim arastirmada yaptim buyul tavsiyeler uzerine

hamdolsum tuttu , tabiki doktorlarin buyuk basarisi var ,fakat yuce Allah kaderimize ne zaman yazdiysa cidden ozaman.. prof tevfik yoldemir prof begum pekin yildizhan.. yumyrtalarimi.tevfik bey topladi , transferimi begum hanim yapti.. okadar harika insanlar ki , ozel bi hastanede gibiydim, hic pisman , olmadim.zorlu sureclerdi ama sukur Allahima..begum hanimim naifligi, asistanlari hele arkadas olduk resmen.. hic devlet hastanesine kotu gozle bakmam artik , ozelde ayda 10 yapiliyosa develtte 100 yapiliyor.. doktor cok onemli gerisi rabbimin isi:) hepinize hauirli sonuclar, Allah gonlunuzun muradini versin. ön yargii yapark gittim ama hata etmisim meger :)
Pendikteki hastane miydi bu? Oraya hangi kısma randevu alıp gidiyorsunuz?

Cem demirel memorial atasehir hastanesi, kesinlikle supriz olmuyor fiyat ne konusulduysa o ekstra para için sürekli biseyler istemiyor, cok konuşkan bir doktor değil ama işinde çok basarili
Merhaba olumsuz 1 tüp bebek sonrası şu an Cem Demirel’i araştırıyorum. Sizi tüp bebeğe iten neden neydi ve pozitif netice alabildiniz mi?

Çok konuşkan biri değil demişsiniz. Bu asık suratlı biri anlamına gelmiyor di mi?🙈
Bazı Prof’lara soru sorulmuyor çünkü öyle biri değildir inşallah.
Sürekli kendim araştırıp, makalelerde şunları okudum, böyle bir şey varmış bana uygun mu diye sorularla gidip hıı evet olabilir, yapılabilir gibi ben soyledikten sonra hareket eden bir doktor yorucu oluyor.

Bir de sadece kendi mi ilgileniyor hastalarıyla tüm muaynelerde? Biraz uzun oldu🙈 Teşekkür ederim şimdiden🌸

Merhaba olumsuz 1 tüp bebek sonrası şu an Cem Demirel’i araştırıyorum. Sizi tüp bebeğe iten neden neydi ve pozitif netice alabildiniz mi?

Çok konuşkan biri değil demişsiniz. Bu asık suratlı biri anlamına gelmiyor di mi?🙈
Sürekli kendim araştırıp, makalelerde şunları okudum, böyle bir şey varmış bana uygun mu diye sorularla gidip hıı evet olabilir, yapılabilir gibi ben soyledikten sonra hareket eden bir doktor yorucu oluyor.

Bir de sadece kendi mi ilgileniyor hastalarıyla tüm muaynelerde? Biraz uzun oldu🙈 Teşekkür ederim şimdiden🌸
Kesinlikle hep kendisi ilgileniyor sadece yumurta toplamayi firat hoca yapiyor diger herseyle cem bey ilgileniyor transferi her kontrolu kendisi yapiyor asik suratli degil :) bizim morfoloji 0di ilk deneme tutmamısti dondurulmus ikinci tuttu ama malesef d dusuk yasadim sonra tekrar basladik tutmadi dondurulmusta kalmamisti sanırım 3.denemede tuttu biraz da şans isi moral bozmayın sectiginiz doktora guvenin cem bey bi sorun yoksa bu is olucak diyor ama sknti buyukse onu da soyluyor supriz yok supriz masraf yok hemsireler cok ilgili guleryuzluler simdi bebegim 3ayi bitirdi allahim en kisa zamanda size de nasip etsin insallah

Kesinlikle hep kendisi ilgileniyor sadece yumurta toplamayi firat hoca yapiyor diger herseyle cem bey ilgileniyor transferi her kontrolu kendisi yapiyor asik suratli degil :) bizim morfoloji 0di ilk deneme tutmamısti dondurulmus ikinci tuttu ama malesef d dusuk yasadim sonra tekrar basladik tutmadi dondurulmusta kalmamisti sanırım 3.denemede tuttu biraz da şans isi moral bozmayın sectiginiz doktora guvenin cem bey bi sorun yoksa bu is olucak diyor ama sknti buyukse onu da soyluyor supriz yok supriz masraf yok hemsireler cok ilgili guleryuzluler simdi bebegim 3ayi bitirdi allahim en kisa zamanda size de nasip etsin insallah
Ne kadar güzel😍 💖 Maşallah size🧿🧿🧿
Çok teşekkürler, iyi dileklerinize de milyonlarca kez aminnnnn 🙏

Ben önermiyorum 2 yılıma mal oldu kendisi evet konuşkan değil sorduğun sorulara zoraki cevap verir gibi ayrıca 2 başarısız tüp bebek denemesinden sonra ısrarla araştırmalarım sonucu genetik test yaptırmalı mıyım die sormama rapmen kendisi gerek görmediğini söyledi hep sonuç doktor değiştirdim ilk muayenede genetik test istedi ve sorun bulundu ertesi ay devam etmese de hamileydim size tavsiyem de bülent kars iyi araştırın yıllrınızı heba etmeyin

X