Anadolu Yakasında Temiz Güvenilir İğneli Epilasyon Önerisi

Eleni1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2024
21
37
33
İstanbul Anadolu yakasında tecrübeli, temiz ,güvenilir, sağlam bir iğneli epilasyon yapan merkez arıyorum.. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhabalar ,ben de aynı arayış içerisindeyim .Çene bölgesi için özellikle yazabilen arkadaşlar olursa çok sevinirim

Ladonna, Ümran Tıp, Özlem Ateş var benim aklıma gelenler. Tabii este world vs de unutmamak lazım

Selamlar, ben ilk lazerime este world'de başladım ve çok uzun süre gittim çünkü hem malatyalı genlerimden dolayı çok kıllıydım bakın tüylüydüm demiyorum kıllıydım, hem de polikistikover sendromum var dolayısıyla kilo alınca falan tüy yoğunluğu artıyor. Este world pahalı bir yer çoğu arkadaşım farklı yerlere yarı fiyatı ödüyordu ama ben aldığım hizmetten çok memnun kaldığım için taşınana kadar devam ettim. Gözüm kapalı öneririm, Ümran tıp merkezine ise taşınmadan hemen önce gittim buz lazer yaptılar ve tüylerimin %5'i bile dökülmedi. Ümran çok çok çok daha ucuz, ilk birkaç seans için çok bütçeniz de yoksa deneyebilirsiniz sürece hazırlar ama kesin bir etki görmek istiyorum diyorsanız este world derim. Bu arada kılın tüyün sonu yok bünyenize göre yılda 2-3 seans bile olsa hep almanız gerekecek ama epilasyon dünyanın en iyi şeyi yapın yaptırın ben 25 yaşımda yaptırdım ve neden bu kadar geç kaldım diye çok pişmanım.

X