Ananas detoxu (nilay kececi)

britneyyyyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
1.285
1.395
Merhabalar, derdimiz ortak, kilo vermek :)

Geri aldigim kilolarim icin son zamanlarda diyet yapiyorum ama kilom takildi kaldi, direnc kilom yapisti.

Daha oncedende yaptigim ve cok ta sevdigim Ananas diyetini yapmaya karar verdim 2 gunluk. Daha oncesindede yapmistim. Yarin sabah tartilip sureci sizinlede paylasicam, bana yarari dokunmustu belki yapmak istersiniz diye sonucuda paylasicam:)

Detoxumuz 2 gunluk.

Sabah 2 yumurta+2 dilim peynir+ yesillik
Oglen: anansli cacik
Ara: 1su bardagi sut- kefir + 10 badem/ceviz
Aksam: ananasli cacik

Cacik" 4yk yogurt + 4 parmak kalinliginda ananas

Max 2 gun yapiliyor bol eksiler :)

Faydaları Nelerdir?​

Ananas detoksunun başlıca faydaları şunlardır:

• En temel faydalarından bir tanesi özelliği itibarı ile yağ yakıcı özelliği olmasıdır.
  • Aynı zamanda metabolizmayı hızlandırır.
  • Ödem atıcı bir yapısı vardır.
  • Son derece doyurucudur.
  • Besin emilimine katkı verir.
  • Tokluk hissi yaratır.
  • Şişkinliği azaltır.
  • Sindirim sistemini düzenlemeye yardım eder.

BEDE8485-2540-449B-B4AD-3398E1ECC8BA.jpeg

Detox baslangic kilom 60 direnc kilom hedef 59 u gormek 🫣

gunaydin canim 😘 dun 0 kacamakla bitirdim ve gece regli oldum sabah tartiya ciktim 60.6 ydim ama regli den dolayida odem vardir diye umuyorum. 😅 bugun son gunu devam etti riven yarin olculup yazicam ama gene de odem vardir diye sali guncellerim sen nasilsin

gunaydin canim 😘 dun 0 kacamakla bitirdim ve gece regli oldum sabah tartiya ciktim 60.6 ydim ama regli den dolayida odem vardir diye umuyorum. 😅 bugun son gunu devam etti riven yarin olculup yazicam ama gene de odem vardir diye sali guncellerim sen nasilsin
Tamam canım
Bugün iyi gidiyorum 😘

2. gunluk detox sonuna geldim reglimin 2. gunundeyim asil sonuc bu degil ama olsun yarin tekrardan guncelliycem :)

Eklentiler

• 5A825513-5DD1-4999-90D6-2610129CD78E.jpeg
    5A825513-5DD1-4999-90D6-2610129CD78E.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 92
karpuzdan diyetmii bozulur canim sende :) ara meyve ogunune say nolucak bu kadar moda mod yapmana gerek yok maksat gun icinde hepsinden yeemen :) cay kahve de icebiliyorsun
ay iyi bari ofise yanıma dilimlediğim ananaslarımı getirdim yoğurt olarak avtivia aldım süt bide badem getirdim bende biraz modum yükselsin eksileri göreyim diye bu detoxa niyetlendim aslında pazartesi salı yapcaktım ama rahatsızlandım bugüne nasipmiş :)

X